Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość semaforek

hmmm

Polecane posty

Gość semaforek

Moja dziewczyna jest samolubna lubi jak jej robię dobrze ustami czy ręką a sama nie chce mi się odwdzięczyc.Wystarczyła by jej ręka ale ona mowi ze niechce bo tak i koniec rozmowy.Miał tak to kiedys? Może jakas dziewczyna sie wypowie na ten temat.Nie uprawiamy jeszcze seksu normalnego.Mamy po 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może się wstydzi bo nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co cie tak dziwi
dlaczego nie chce ręką, rozumiem ze ustami sie moze brzydzic np., ale reką, moze sie wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semaforek
Wstydzi hmm czego tu się wstydzic to ja sam nie wiem,kiedys mowila ze sie nei wstydzi ale dalej nie chciała powiedziec czemu niechce a dodam ze bardzo lubi patrzec na mojego fiuta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co cie tak dziwi
to moze sie boi ze nie umie jak bedziecie lezec to weź jej raczke połóż na swoim penisie i poprowadź jej reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semaforek
robiłem tak :) pokazywałem jej jak ma to robic ale dalej niiiiiiic z tego :) musze sam sobei radzic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co cie tak dziwi
to musisz z nia porozmawiac, niech ci powie dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewice zawsze coś
zmień babkę niech się uczy przy innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semaforek
"zmień babkę niech się uczy przy innym" mam zmienic dziewczyne? o to Ci chodzi ?Jeśli tak to bardzonie mądre stwierdzenie bo ja Kocham i nie zostawie jej tylko dlatego ze niechce mnie zadowalac ręka...to dziecinne by było i nie dojrzałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj dziewice zawsze coś
oj sorry -ale te problemy na topikach czasem są takie błache-przeciez jasne jest ,że jak kochasz to i poczekasz żeby się przełamała i ci ,,zrobiła'' dobrze. Stara dupa jestem i nie mam cierpliwości do tych co mają początki-jeszcze raz sorry :) ps.no nie taka stara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semaforek
może i błache ale mi bardziej chodzi o to czy ktoś miał podobna sytuacje jestem poprostu ciekawy co sobie kobieta może myślec w takich sprawac i co powoduje ze nie moze sie przemóc.Interesuje mnei bardziej strona "podłoze psychicvzne" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my wiemyyy
normalna sprawa,porozmawiaj z nią na temat antykoncepcji,waszego widoku na przyszłość,a później kolacja,szampan,dobry hotelik i samo przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×