Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawcza.

wszyscy jesteście śmieszni!!!!!!!

Polecane posty

Gość spostrzegawcza.

rozumiem że to jest forum dla kobiet ale chyba każda z nas wie że pojawiają się na nim i to dość licznie mężczyźni....a przynajmniej coś na kształy mężczyzn:o i o to właśnie tym spostrzeżeniem chciałabym się podzielić. zauważyłam pewną prawidłowość....każdy facet na tym forum który na pierwszy rzut oka wydaje się być sensowny w rezultacie okazuje się jakąś załosną imitacją faceta!czytam posty...myślę:o ten to ma naprawdę interesujące podejście. na pewno jest godny uwagi..." a tu zaraz czytam na innym topicu jak pisze głupoty, robi żenujące błędy ortograficzne, w naprawdę śmieszny sposób próbuje poderwać każdą forumowiczkę lub pisze o "cipkach", "dużych wargach sromowych" lub o tym jakie sny erotyczne mamy(pewnie chcąc się onanizować przy naszych wyznaniach:o ) czy nie ma tu normalnych niezdziewiczałych facetów, posiadających własne zdanie, prawdziwie męski punkt widzenia, a przymilających się żałośnie do każdej kobiety....nie chcę tu wymieniać po nickach ale wielu z was panowie zapowiadało się tak obiecująco i za każdym razem w końcu wychodziło szydło z worka --- jesteście śmieszni:o wiem że teraz zostanę przez was zjechana zbulwersowane panienki(mówię tu o "facetach" oczywiście;) ), ale takie jest życie-prawda w oczy kole....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam, to ja założyłam ten temat o snach erotycznych,jestem kobietą, i nie onanizuje się przy waszych snach erotycznych, chodziło mi bardziej w tym temacie nie o jakieś pikantne szczegóły tylko o to czy kogoś one zaskoczyły, np. kto im się śni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurowy jest dokładnie taki sam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam się z tobą, powinni mieć zakaz wstępu tutaj, to by nie było tych wszystkich żenujących tekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty...
jesteś smutna, nie spostrzegawcza droga kobieto! Wszak to forum rozrywce, nie zaś napuszeniu sluży:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... wiem że kobiety też się podszywają i nieraz potrafią sobie wzajemnie dopiec ale to co tu piszą niektórzy faceci przekracza wszelkie granice pojmowania!:o jak nie o tym, że są 25 letnimi prawiczkami to o tym że mają wielkie penisy a kobiety powinny siedzieć w kuchni, być posłuszne jak psy lub koniecznie mieć biust rozmiar D:o ze skrajności w skrajność.... nie ma tu ani jednego faceta do rzeczy:(....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty...
eee tam:D:D wyluzuj maleńka:D oni tez maja swoje prawa -do radości; -do wyrażania (nawet oblesnych) uczuć;-do....placzu; -śmiechu; a nawet do złości:p juz tacy są:D itd:p a niech tam sobie pouzywają! Co Ci szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja wymienie
tych ktorzy moje oczekiwania zawiedli najbardziej: *spokofacet *jury *kradne nicki *purpurowy *PM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe tak czytam twoj topick i sie zastaniam jak mocno masz rozbudowane ego o sobie chyba sie nie miescisz z nim w jednym pokoju hehehe i pewnie nie masz partwera chlopaka meza jak zwal tak zwal bo chyba zaden nie dorasta ci przeciez do piet :P bo ty taka cudna jestes i ciesze sie ze chodz dziewczyny sa tu wspaniale skoro my faceci tak sie nie spisujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam faceta to fakt, ale się tu przynajmniej nie wygłupiam jak dziecko albo nie upokarzam. jestem konsekwentna. staram się doradzać innym w granicach swoich możliwości. nie spotkałam tu jeszcze żadnego konsekwentnego, poważdnego faceta. sami zdziewiczali albo chamy:o mam dystans do tego forum. wiem że każdy ma prawo by wyrażać swoje nawet najbardziej zbereźne opinie, ale bez przesady:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fszystkie te zachowania ktore opisalas są typowo meskie, wiec nie rozumiem twojego problemu, bez nich te forum byloby dosc bezbarwne, same topiki typu: kocham go a on....., zakochalam sie w ...., jaki kolor pasuje..... ble ble ble ble.... warto czasem poznac meski punkt widzenia, zobaczyc jaki maja punkt widzenia i pomysly... tak na prawde kazdy facet jest podobny, a tu moze odkryc swoje prawdziwe \"ja\". Poza tym ja lubie Jurego , jest zabawnym i wyjatkowo kulturalnym facetem :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nicki ja Ci mogę uświadomić co z Tobą nie tak..... KRADNIESZ NICKI!:D no dobrze przyznaję się, że Ci zazdroszczę bo już chyba wszystko pokradłeś:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weterynarzz
Spostrzegawcza, rozumiem,ze czujesz sie zawiedziona ale nie uogolniaj.Jestem pomaranczowy-fakt ale zawsze staram sie nie obrazac ani jednej ani drugiej strony.Czesto skomentuje cos z "lekkim przymruzeniem oka" i przyznam,ze Twoja ocena troche mnie zabolala.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeszcze jedno spostrzeżenie, nie rozumiem dlaczego facetom się wydaje ze jak jakaś kobieta siedzi na ty forum to juz ma na pewno grzybice odchudza sie i jest brzydka i samotna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze sie myle internet to forma rozrywki przynajmniej tak mi sie wydaje a napewno to forum jest nie jako zrodlem rozrywki nie morzna brac wszystkiego caly czas na powaznie problemy problemami owszem trzeba pomoc i sam to robie w miare mozliwosci i umiejetnosci ale czasami to sie wypala i glupawka sie zalancza bo i czemu nie od tego jest to forum przynajmniej jest zabawnie a nie cisza grobowa i nic sie nie bedzie dzialo a wy drogie panie sie pozabijacie bo tez nie mozecie sie dogadac po dluzszym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jurego lubie, wydaje sie bardzo normalny, nie wiem czym ci za skore zalazl, moglabym jeszce wymienic paru ktorych uwazam za spoko gosci, no ale to sa moje normy a kazdy ma inne.Pinkus🖐️ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie twierdzę że chciałabym stąd wywalić wszystkich facetów ja poprostu narzekam że nie spotkałam tu nikogo po środku...są tylko albo Ci totalnie zidiociali albo za miękcy jak na facetów (pewnie połowa z nich to w rzeczywistości kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pink baunny oj tam jeszcze duzo przedemna jeszcze nie wszystkich pozbawilem nickow :P i nie ma co mi zazdroscic tylko sie do mnie przylaczc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie
czasami podaje za faceta, przyznaje bez bicia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ze mnie nikt nie lubi i ze ogolnie cymbal ze mnie i to powiedzialy mi subtelne liczace sie z uczuciami innych kobiety zalamany jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też odczuwam brak prawdziwego mężczyzny:(....takiego co mnie będzie ciągnął za włosy,za różowe futro(lub ostatecznie za uszy), lał po tyłku i mówił mi jaka ze mnie głupia suka :D (ale się rozmarzyłam) :P dobrze mówię spostrzegawcza?:) pozdro kradne nicki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja wymienie
"kradnę nicki" nie maż sie tak bo stracę do ciebie resztki szacunku który sobie wypracowałeś podszywaniem się pod pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pink bunny podrywasz mnie czy co bo nie wiem ?? :D ale bujda ale ty gotujesz lubie wanniliowy albo czekoladowy wybieraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×