Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spostrzegawcza.

wszyscy jesteście śmieszni!!!!!!!

Polecane posty

hhhhhmmmm kolejna osoba jedzie po pozdro albo jestes ta sama osoba ?? i sie nie maze to to tylko chcec wyludzenia czulosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kradne nicki sie pode mnie podszywal? o kurde, to jestem zadziwiona, myslalam ze czesc podszywek miala srednia wieku 12-16 lat:)ogolnie rzecz ujmujac kradne nicki - ujdziesz jako jeden z normlaniejszych w tym gronie, a ze dostajesz glupawy jako czyjas podszywka albo anonimowa pomaranczka to witaj w klubie debili:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakarmie sie sam ale pod warunkiem ze budyn rozlejesz na brzuszku i piersiach oczywiscie swoich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich piersiach?:o ja jestem mężczyzną!!! ale mogę to rozlać na swoim fallusie jak chcesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro 6000 :) dzieki nie wiem dlaczego nie przyszlo ci do glowy ze jednym z twoich podszywaczy jestem ja :) i przyznaj mi racje ze jak sie pod kogos podszywa to wodza wyobrazni jest zwolniona i pisze sie naprawde pierdoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym żeby mój topic nie zamieniał się w pseudo-erotyczną rozmowę między kolejną desperatką a napalonym kradne nicki ktory zapewne ma 25 lat i nigdy nie mial dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam pudding kokosowy, tak bialy i czysty :classic_cool: mniam w promocji dzis u mnie za jedyne 10.99 tylko dla uzytkownikow kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spostrzegawcza nie wiem z kad u ciebie ta zawisc i czemu obrazasz moja rozmowczynie bo ona nic ci nie powiedziala takiego co by ci pozwalalo na nia napadac a co do mnie musisz po wrozyc z fusow dalej bo nie trafilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nicki ja juz po prostu nie moge wtrzymac taka jestem napalona.....o cholera.....ohhhh......aaaaa!!!....ehhhh....uuu... miałam wytrysk z mojego fallusa(nikt nie działa na mnie tak jak ty kradne nicki:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglam sie domyslic ze to Ty po tym jak zniknalaes w tajemniczych okolicznosciach w trakcie trwania Najwiekszego Podszywu Stulecia na forum:)W czasie podszywu nie znika wyobraznia, mi wtedy dopiero zaczyna pracowac:) No i co z tego, czasem ludziom odwala i brechtajac sie przed kompem ze smiechu pisza rzeczy ktore tylko ich samych smiesza a u innych wywoluja wyraz zniesmaczenia na twarzy. Kazdemu moze odwalić, i niezmierzone sa poklady ludzkiej glupoty, ja przynajmniej zdaje sobie sprawe ze glupote nosze w sobie:) i wali mnie to.Jesli by tu nie bylo na forum facetow z jajcem tylko same baby to bym tu nie wchodzila bo bym usnela z nudow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze po prostu jest nudno, a jak juz wiesz....chyba........... ja tego nie lubię........... prze kilka dni nie wchodziłem na kafe ale tez nie widzę alternatywy..........:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nikcki pode mnie sie też podszywa, wczoraj byłam gejem a dzisiaj swędziała mnie cipa...... rzeczywiście kradne nikcki - zwolniłeś wodze wyobraźni i wspiąłeś się na wyżyny inetelektualnego podszywu, tylko na tyle Cię stać? W dodatku robisz takie byki ortograficzne, że aż przykro czytać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale bujda 🖐️ (o ile to nie jest alter ego kradne nicki)> Mam tak samo jak Ty - z facetem zawsze sie dogadasz, babom czasem cos odwali i nic nie dociera poza rosnacym z sekundy na sekunde wlasnym ego:) (nie wszystkim babom oczywiscie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszędzie ten sex aż obrzydzenie bierze...............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kradne nicki pode mnie tesz siem podszywa! wymyślieł jakiegoś Chochliczka i se jaja ze mnie robi:o beszzcelność i hamstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu, ten motyw ze srali graIi tez mi sie nie podobal.......to TY? Nie moge uwierzyc, chyba urlop bylby wskazany:)Prawde mowiac skierowalam topik do kasacji bo mnie wkurzyl:)sory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slkfjhdklvnlkjkfdn
do srali grali a ja ci wczoraj doradzalam, az mi zal cie bylo, tu czytam ze jestes gej, nie wiesz jak to powiedziec rodzicom, a potem sie skaplam ze to podzszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam prawo do własnej opinii. też dobrze dogaduję się z facetami. nie jestem jakąś sztywną feministką. to nie dlatego założyłam ten topik. po prostu cholera mnie bierze gdy widzę takie żałosne flirotowanie. do kobiet to podobne bo taka ich natura ale niektórzy faceci są w tej całej \"grze\" jacyś tacy śmieszni. nikogo nie osądzam. po prostu daję upust moim emocjom. bez nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie slodzicie zaraz mnie zemdli porozmawiajmy o mnie a co do mojej ortografi to co ja poradze ze jestem analfabeta :O :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego do kasacji???? przecież nikt nikogo nie bluzga. po prostu dyskutujemy! pozdro600 nie kasuje się topików ot tak sobie bo Ci się nie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro wlasnie sie narazilas czemu dajesz do skasowania :O moje naj leprze topicki a to ze srali grali to mi sie udalo dumny bylem z siebie :P i prosze nie kasujcie moich topickow ja pozniej ich szukam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spostrzegawcza ale przyznaj moze nikogo w wulgarny sposob nie obrazilas ale ublirzylas w sumie wszystkim i nie rozumiem dlaczego wszyscy uwazaja ale bujda za moje 2 ja hehehe :) to tylko moja wierna wielbicielka buziiaki dla niej 👄 i dla wszystkich pieknych pan na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×