Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k-ika

żylaki

Polecane posty

boże one mi zaczynają chyba się robić. Bolą nogi nawet rano! Jak zapobiegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanson deau
też chciałabym wiedzieć może jakieś żele do smarowania albo coś do łykania warto zastosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej podpowiedzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W aptece są specjalne preparaty usprawniające przepływ krwii w żyłach. Nie pamiętam nazw, ale panie farmaceutki na pewno coś zaproponują. Nie wiem na ile to działa, ale myślę, że warto spróbować. A masz na nogach popękane naczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylpolek
jezeli bola cie nogi to moze warto sie wybrac do specjalist chirurgii naczyniowej. Powinien ci dac skierowanie na usg Dopplera i wiedzialabys czy z twoimi zylami wszystko ok. Jest taki zel Lioton 1000. Moze przyniesie ulge twoim nogom. Pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylpolek
jezeli bola cie nogi, to moze warto sie wybrac do specjalisty chirurgii naczyniowej. Powinien ci dac skierowanie na usg Dopplera i wiedzialabys czy z twoimi zylami wszystko ok. Jest taki zel Lioton 1000. Moze przyniesie ulge twoim nogom. Pozdrawiam!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. w następnym tygodniu raczej się wybiorę. Podobno jakieś rajstopy anty żylakowe są!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zylpolek
tak, sa takie rajstopy. Tylko jezeli chcesz isc do tego chirurga na NFZ, to niestety musisz miecc skierowanie od lekarza ogolnego. Generalnie, dobre dla naszych nog jest duzo ruchu, jazda na rowerze, bieg, zamiast windy o wiele lepiej jest wybrac wejscie po schodach, zrezygnowac z wysokich obcasow i nie klasc nogi na noge-co dla mnie osobiscie jest bardzo trudne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tocilos
ja też nie umiem nie założyć nogi na nogę!! Właśnie się na tym przyłapałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamc-ja
najlepiej nogi mieć w górze- hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.s.
Preparaty z wyciągiem z kasztanowca (np.Esceven Herbapolu za ok.6 zł, lub inne) + smarowanie żylaków maścią z wyciągiem z kasztanowca ( ja używam akurat Emorectu - jest świetny, ale też są inne - wedle wyboru). Po 2 tygodniach (dopiero, ale zawsze) są efekty , naprawdę dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaija
mnie jeszcze nie bolą. Wjkim wieku zaczynają się te problemy? Mozżna zapobiegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanson deau
z tego co wiem to te tabletki z herbapolu mają mało aktywnych składników bo bierze się chyba z 5 dziennie. Znacie może jakieś bardziej "wydajne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f.s.
Ja biore 3 dziennie, choc w ulotce każą 6 razy dziennie. I mnie wystarcza tyle. Jest tych preparatów w aptekach od groma i trochę - trzeba zadać sobie trochę trudu i popytać aptekarki. Każdy cos sobie dobierze, ja optuję za Escevenem, bo tani i dobry (brałam też inne). I Emorect tez jest świetny. Walczę z żylakami juz kilkanaście lat, różne rzeczy brałam i akurat ta kombinacja mi najbardziej pomogła. Ale wolna wola - niech każdy bierze co chce. Np. mnie zachwalany rutinoscorbin nie pomógł nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriss issek
ja biore tabletki venescin.. słyszałam ze jest tez zel, jest niedrogi to pewnie zaniedługo go sobie kupie.. moje zylaki mnie pięką jak cholera szczególnie jak dłuzej siedze przy komputerze.. kurde mam 20 lat dopiero a tu już takie problemy.. 3 lata temu miałam operacje i wycieli mi zylaka u jednej nogi, jakoś nie mogę sie pozbierać na druga nogą.. wiem juz jak to jest podczas operacji ech gdyby to się dało lekami wyleczyc...buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żylaczek podkolaniaczek
hej dziewczyny! Biore tabletki antykoncepcyjne od 5 miesiecy a pod kolanem wydaje mi sie ze rozwija sie zylka, jest coraz bardziej widoczna...mialam ja juz przed braniem pigułek- jak myslicie- bo lekarz zbagatelizowal- czy jest to powod by odstawic tabletki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silno
Cześć dziewczyny. Ja jestem już po operacji żylaków. Na razie operowaną miałam tylko jedną nogę, ale chirurg naczyniowieć u którego się leczę twierdzi, że w niedługim czasie trzeba będzie pomyśleć też o drugiej nodze. Radzę Wam dziewczyny, dbajcie o nogi i nie bagatelizujcie nawet najmniejszych bóli. Zawsze lepiej to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chriss issek
tez miałam operacje na jedna nogę.. a ten zylak na drugiej nodze wygląda jeszcze paskudniej dlatego wiem ze kiedys mnie czeka druga ioperacja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam fitoregulatory z wyciagiem z kasztanowca, albo oczaru wirginijskiego. Naprawde wspomagaja osłabione naczynia. Ale to tylko zewnętrznie. Trzeba troszkę się wziac za siebie, to juz powazne sprawy:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×