Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do znawców fotografii

do znawców fotografii

Polecane posty

Gość do znawców fotografii

Mam aparat cyfrowy na którym zdjęcia wychodzą za ciemne. Co trzeba przestawić żeby były jaśniejsze i żebym nie musiała każdego rozjasniać na komputerze. Czytałam kasiązki o fotografii jednak nie przemawiają do mnie przesłony, czułość itp. Może ktoś mi doradzi jakimś prostym jęzsykiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakutyROGATYłeb
Aparat sam dobiera wszystkie parametry? Czy Ty to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmhhhh
moze gdzies w ustawianiach znajdz "natezenie swiatla" BRIGHTNESS i wyreguluj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISO
ISO tego poszukaj,im wieksze tym dluzsze naswietlanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znawców fotografii
Niestety nawet na ustawieniu automatycznym zdjecia sa za ciemne, więc chyba wszytskiego sobie sam nie dobiera (tez tak myślałam że jak włączę opcję "dla małpek" to zdjęcie bedzie super). Co do ISO to mam nastawione na ta opcję ale na ustawieniu automatycznych aparat sobie wartość sam dobiera (tak wyczytałam). Poszukam opcji natężenie światła-dzieki na to niestety nie wpadlam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuell
powinno być ustawienie kompensacji ekspozycji w zakresie jakieś +/- 2 EVF. Ustawisz na + to zdjęcia będą jaśniejsze (ale dłuższy czas naświetlania albo bardziej otwarta przesłona). Jak na - to odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do znawców fotografii
o matko to ustawienie kompensacji brzmi nieżle, nie mam pojęcia gdzie to znależć ale poszukam. Dzięki wszytskim za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×