Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość od kobiety do kobiety

pytanie kobiety do kobiet

Polecane posty

Gość od kobiety do kobiety

boze zalozylam ten temat wszedzie i nikt mi nie chce odpowiedziec Raz jest w mojej pochwie dosyc luzno( tzn latwo moge wlozyc palca..luzno w stosunku do tego co mam teraz)..wszystko tam jest takie twarde a teraz np nie moge palca wlozyc.. tak tepo(sucho) i ciasno jakby wszystko bylo spuchniete.. takie rozpulchnione.. czemu tak jest? czy to chodzi o dni plodne i nieplodne? a jak jest w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo
czasem mój facet nie może wejść, bo sie po prostu nie da.... tłumacze to sobie pigułkami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bym tobie pomogl ale nie zabardzo wiem jak bo w tym temacie moja wiedza jest zerowa :( pozatym nie jestem kobietom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam
ja np po okresie jestem tak ciasna ze czuje sie jak dziewica a potem juz nie az tak, ale mam podobnie do ciebie bo czasami mam luz a czasami ciasno ze zapałki włozyc sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobiety do kobiety
po okresie mam normalnie chyba..( sama nie wiem bo okres u mnie to jedna wielka zagadka.. raz jest raz nie ma.. raz jakies plamienie).. ale teraz jestem przed okresem.. i wlasnie mam tak ciasno.. tabletek nie biore od roku.. kurcze.. moze jakas bardziej "zaawansowane" nam pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centralnie wyluzowany kolo
A TAK KURCZE ZACHWALACIE TE DUZE PENISY A POZNIEJ CO MALUCH JEST ZA MAŁY BUAHAHAHA GLUPIE BABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobiety do kobiety
spadaj debilu.. po co tu wlazles? masz problemy z okresleniem wlasnej plci? co do duzych penisow- logiczne ze jak masz 15 cm to mozesz nim sobie posmyrac cipke swinki morskiej:P:P.. nie komentuje wiecej Twojej wypowiedzi bo i tak nie zrozumiesz:P:P( no chyba ze jestes kobieta:P;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd
jestem kobieta a nie swinka morska a 15 cm mi wystarczy chyba teraz ciebie poniosło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kobiety do kobiety
a mnie sie wydaje ze jestes facetem:) oczywiscie Ci tego nie udowodnie.. no mniejsza z tym.. odchodzimy od tematu:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd
wiem, ze nie udowodnisz ale nie wpedzajmy mezczyzn w kompleksy mało który ma wiecej niz 15 cm a mi naprawde to wystarcza lepsze 15 pewne siebie niz 18 zakompleksione i juz nie odbiegam od tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł..............ek
nistety panie standart europejski to 15cm a co do wąskiej szparki,idz do ginia sprawdzić czy wszystko ok,bo sama mówisz,że z tym okresem też jest rożnie,a masz jakieś upławy?jak jest spuchnięta to może być zapalenie-nie podwialo cię gdzieś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×