Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

piercing

Polecane posty

Gość prenumerata....
z boku juz mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym pępkiem to bym sie nie zgodziła, zresztą z nosem też:P chociaz nie mam w tych miejscach kolczyków to uważam ze musi cholernie boleć w pępku, a tym bardsziej w nosie ( gdyż tam jest chrząstka), ale mogę się mylić. a brew szczerze mówiąc nie pamietam zeby mnie bolała ( a moze to z przejęcia juz nie pamiętam:)) a język to się zobaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarrrna Mamba
A jA mam na środku ucha - już na chrząstce i pamiętam, że bolało tylko pzrekłucie. Paprało mi sie przez jakis czas to dziadostwo ale to przez chłopaka, który niechcący zawsze mnie tam jakos zahaczał ;| W sumie to mam 5 w uchu- 3 po jednej i 2 po drugiej stronie. Bardzo chciałabym też w języku ale przeraża mnie to że język puchnie i boli- mam uraz do bólu w jamie ustnej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczykowana23
mam kolczyki standardowo w uszach po jednym i w lewej chrzastce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piercingman
nos uszy sutki warga itymne ....dwa tunele 10mm lat 41.... no coments:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Standardowo uszy. Oprócz tego labret w brodzie. Kiedyś również nosiłam kolczyk w nosie. Do niedawna miałam również w pępku ale (jak już wcześniej jedna z dziewczyn pisała) skóra mi się \"przetarła\" i wyciągnęłam go nie czekając aż mi się skóra do końca przerwie w tym miejscu. Zastanawiam się teraz czy by sobie jeszcze raz nie zrobić kolczyka w pępku pod linią zrostu, czy tym razem trzymałby się na swoim miejscu...? :o Poza tym mam wytatuowane ręce.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa światka P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa światka P
triball jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piercingman
czarny charakter ....... i juz cie lubie :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkka
ja mam kolczyk w pępku:) i tak zastanawiam się czy zrobić w języku.. ale chyba będzie mnie denerwował... w nosie mi się nie podoba. a u dziewczyn mi się nie podoba na łuku brwiowym. u facetów ok:) chociaż tacy nie są w moim typie;);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w pepku 4 w uchu , POD jezykiem, miedzy brodą a policzkiem taki dziwne miejdce. ponadto mialam nad ustami i w szyji. ostati rok nosze to zelastwo i zegnam sie z tym. znudzilo mi sie i juz mi sie nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cikiki
język:D był pępek :D i nos też był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutesOfshame
ja mam na miednicy 2 kolczyki ,na uszach po 6 =^^= jeszcze marzę o sztandze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 2 w prawem luku brwiowym, 1 w przegrodzie nosowej, po jednym w kazdym nozdrzu i 1 intymny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dori27
Hej dziewczyny :) ja mam kolczyk w pepku ktory nie bardzo chce mi sie goic. doradzcie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollab
ja mam pytanko bardzo boli jak sie chrząstki przebija?np w nosie,uszach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam standardowo w uszach i chcę w pępku... Ale niestety na widok igły mdleje ,więc :). W nosie też bym chciała, tylko musieliby mnie uśpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam w uszach i robię w pepku. Podoba mi się też w nosie. Mówię wam piercing na prawdę w ciąga :):):) Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****** piercing is cool
ja mam w pepku 3 w uszach i w jezyku ;p super sprawa jeszcze moze nosek w przyszlosci hmm albo nad ustami . sie zoabczy;p:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nazywa kolczyk
ponizej kacika ust (tzn pod warga, z boku)? czy ktos z was ma taki? czy mozna stosowac zamiennie kulke z kolkiem w tej samej dziurce? czy dlugo schodzi opuchniecie po przebijaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest standardowe przebicie wargi tylko po prostu nie zakładasz później kółka tylko chodzisz cały czas z kuleczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i można zmieniać na kolczyki jakie Ci się tylko podoba. Najlepiej z tytanu lub stali chirurgicznej no chyba, że masz uczulenie na nikiel to tytan albo bio-plast ewentualnie. Opuchlizna to indywidualna sprawa jednemu może spuchnąć bardzo innemu w ogóle. Jamę ustną najlepiej płukać dentoseptem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie nazywa kolczyk
jak pytalam wstepnie w salonie to powiedzieli mi ze to sa przebicia w 2 roznych miejscach a nie moge sie zdecydowac... wiem ze standardowe, ale pytalam o nazwe-kazde miejsce ma swoja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w pepku ale w ciazy musialam zdjac po ciazy mi zaroslo ale dziura zostala,chcialam sobie przebic ale boje sie ze do lipca mi sie nie wygoi i nie bede mogla sie kapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×