Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jury

Wrzuciłem parę rzeczy na stronę

Polecane posty

trudno ;) jak będzie sporo osób to może się pojawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooooooooooooooooooooooo powialo chlodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowe zycie
kosztuje, mnie np. 70 zeta miesiecznie:o wyluzujcie, o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kłocie się:) wolny kraj każdy robi to na co ma ochotę:) przecież podziwianie fot się tez znudzi heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie kłócę ja zbijam argumenty :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahahahahahahahahahahahahaha żebyś ty był tak dowartościowany jak ja to by w polsce psychiatrzy nie mieli co robić :P miłej wizyty :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze robisz, ale mogłeś na tamtym topie, zawsze na górze i tak się klika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłe misie
i nie kłoccie sie już muza łagodzi obyczaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Margotko :) nastrój mi się poprawił 👄 ale mam zjebany humor dziś młody mi samochód rozwalił :o pokłóciłem się z kobitą :o w dodatku jeszcze jestem chory :o chociaż kłótnia zakończyła się szczęśliwymi ahami i ohami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maalutka o co ci dokładnie chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raka mam i taką cholerę jak ty też a to gorsze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mnie ktoś zmoderuje zrobiłem się chamski w stosunku do upośledzonych umysłowo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm prosze pana ch...ama ;) co się pan czepia? :P Wolnosc topików mamy w koncu i każdy sobie zakłada jaki chce :) Jurij u mnie też dziś nie lepiej....ale jutro bedzie fajny piatek :) więc się nie przejmujmy :) a furke się naprawi :P najwazniejsze że z kobitką dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja jury
zakładasz topic "zapraszam na czat" a teraz to. przecież takich normalnych forumowiczów którzy tu wchodzą po poradę lub aby radzić innym to nie interesuje. wiem ze teraz napiszesz zapewne ze skoro mnie to nie interesuje to po co tu wchodze, że mam "wypierdalać" lub inny wulgarny tekst....ale ja nic do Ciebie nie mam, nawet Cie nieznam. po prostu chcąc nie chcąc muszę się zgodzić z przedmówcą, że reklamujesz ta swoją stronę, czat "hiciory" jakby to było coś wyjątkowego, a to zwyczajnie jakaś tandeta:o takie topiki jak ten są zwyczajnie śmieszne i toszkę upokarzające....ale to tylko moje zdanie. nikomu nic nie narzucam, jedynie wyrażam własną opinię, więc proszę nie komentować i nie pisać wulgaryzmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furke się sprzeda :P Jakbyś zobaczyła jak teraz wygląda bałabyś siędo niej wsiąść nawet po naprawieniu przez polskich magików :P Margotko niech się czepia mam sięprzynajmniej na kim wyładować :P Dobrze mieć kogoś pod ręką komu można choćby iontelektualnie przypierdzielić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zycze sobie żebys tak się do mnie odzywał :) więc sam się usuń bo masz parszywy nick i nie sylabizuj mi tu na trzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piardne se z tego wszystkiego
skasujcie wiec temat juz kazdy ma kochanke albo klub zero zobowiazan, tam sa gadki stricte czatujaco-gadugadowate, i co z tego? Czy ktos sie czepia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie czytałem posta pomarańczy powyżej :o wyslij mi streszczenie na maila :o Margotko jak tam twoja praca? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie...ten topik ma takie same prawo istnienia jak te o kupach psich czy ludzkich więc nie wiem o co to całe zamieszanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piardne se z tego wszystkiego
szkoda, nie kazda pomaranczka jest Twoim wrogiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powidzenia :classic_cool: proponuję jednak husteczki higieniczne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh napisałam ale nie zdążyłam oddać bo mi drukarka nawaliła a pisałam cała noc :o no i mam ten rozdzialik ale w moim domku wiec tak jakby go nie było :D ale spróbuję coś mailem zdziałać ;) Byłam za to na pączku i piwku ;) a za chwilkę idę spać bo mnie już spik morzy :P A może ten kto Ci samochód rozwalił zjadł pączka z ajerkoniaczkiem i go wygwizdało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×