Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***** POLKA *****

Jak często TO robimy ???

Polecane posty

Gość ***** POLKA *****

Może dowiemy sie coś o sobie nawzajem. Jakie jesteśmy, kiedy najbardziej lubimy sie kochac, o jakiej porze, jeśli od czasu do czasu to dlaczego? Poruszmy ten topic, myśle ze temat jest interesujący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololo
hmmmm czeeesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****Polka****prawdziwa
kradnę niki--> jestes beznadziejny.Dobrze ze ci ktoś juz dosrał na innym temecie, bo sama miałam ochotę to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zdziwilbym sie ze to bylas ty tylko ze z braku odwagi sie ukrywasz i cieszy mnie niezmiernie ze powieksza sie grono ludzi ktorzy mnie szczerze nie lubia :D moje ego w tedy rosnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym mogła cały czas :D No co, lubię się kochać :P Mi nicka nie ukradniesz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tylko jest czas, miejsce i ochota! Dla przykładu: wczoraj wieczorem i dziś rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak czytam wypowiedzi to wszyscy pisza ze zawsze i wszedzi to skad sie biora ci ludzi co nazkaja na nude i brak sex czy wy oby napewno zawsze piszecie prawde ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millla cieszy mnie to ze jestes w tej nie licznej grupie ktora mnie lubi :) ale dlaczego jest tobie przykro bo nie rozumiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo na temat ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci co narzekają że nigdy, rzadko i że brak orgazmu to te matołki co potrafią tylko marudzić a nic nie robią. LUDZIE WIĘCEJ WYOBRŹNI, INICJATYWY UROZMAICENIA A SEX I ŻYCIE BĘDZIE - NO MOŻE NIE ŁATWIEJSZE - ALE NAPEWNO PIEKNIEJSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi, bo wyżej napisałeś, że cieszysz się, że zwiększa się grono osób, które Cię nie lubią :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milla nigdy nie bylo i nie bedzie tak ze wszyscy beda nas lubic i szanowac a ci ktorych denerwuje lub w jakis sposob przeszkadzam to ludzie ktorzy nie potrafia sie smiac sami z siebie a przecierz nie wszystko trzeba brac na powaznie a na takich ludzi akceptacji mi nie zalezy i dobrze wiedziec kto jest twoim wrogiem a nie ukrywac sie i byc falszywym znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, i bardzo mądrze mówisz, dać Ci piwa :D Ja się lubię śmiać, hehe ;) A pomysł z kradnięciem nicków był boski :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to mi sie podoba tak przynajmniej cos tu sie dzieje kazdy nazeka na podszywaczy a co 2 osoba sie potrzywa poprostu istnieje tu zaklamanie i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie każdy się podszywa. Ja napewno nie!! Ale lubie czytać teksty tych co to robią. Śmieszą mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, ja się nie podszywam, ale chyba tylko dlatego, że nie mam takich przebojowych pomysłów na teksty jak nasi dyżurni podszywacze :D Jak oni coś napiszą, to faktycznie tarzam się czasem po dywanie prawie :P Ja aż tak twórcza nie jestem ;) Ale słuchajcie żeśmy topik rozwalili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akorat to ze rozwalilismy topick nie przeszkadza bo i tak osoba ktora go zalozyla chyba juz uciekla bo mnie nie znosi wiec moze w koncu sie obrazila i poszla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu mialo byc o sekszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy focha strzeliła :D Ojoj, to straszne :P A Ty, drogi Złodzieju nicków jak często TO robisz? :D To tak żeby pociągnąć wątek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu mialo byc o sekszeniu
No to ja sie wypowiem.Z mezem to nie!!Bo zeby sie wyzygac moge wlozyc 2 palce w gardlo,nie musze isc z nim do lozka .Z kochankiem zaaawsze i wszedzie i jak chce i jak on chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy to nie mam grafiku i zadaniowki \"dzis musze ukrasc 8 nicko \" hehehe jak mi sie chce i czy ktos mnie podjudzi tak jak ty dzis to zrobilas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×