Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serduszko*

MOZE TY CHCESZ ZOSTAĆ MOIM TATĄ ???

Polecane posty

Gość Serduszko*
Co za zło przez Ciebie przemawia - dlaczego ? nie rozumiem Ja nic nie wymagam od nikogo, nic nie chce, zadnych pieniedzy Wiec o co chodzi ? Czy to takie dziwne ze komuś jest zle i ciezko mu zyc bo jego problemy przygniatają go kompletnie i probuje z kims normalnym cieplym i miłym nawiązac kontakt ? Wybacz autorze postu powyzej ale nie kazdy człowiek jest oszustem, kretaczem, czasem poprostu potrzebna jest rozmowa taka od serca to wszystko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko*
Co za zło przez Ciebie przemawia - dlaczego ? nie rozumiem Ja nic nie wymagam od nikogo, nic nie chce, zadnych pieniedzy Wiec o co chodzi ? Czy to takie dziwne ze komuś jest zle i ciezko mu zyc bo jego problemy przygniatają go kompletnie i probuje z kims normalnym cieplym i miłym nawiązac kontakt ? Wybacz autorze postu powyzej ale nie kazdy człowiek jest oszustem, kretaczem, czasem poprostu potrzebna jest rozmowa taka od serca to wszystko :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie czy wy naprawdę
Zadne "zło" przeze mnie nie przemawia, to tylko tzw. zdrowy rozsądek. :) Nie nadużywaj górnolotnych stwierdzeń, to słabo wygląda w tekście. :P Ale Ty zdaje się lubisz taki styl, prawda? Ta cała łzawa historyjka o kopciuszku... :) Tylko jeszcze księcia brak, ale może się znajdzie, spoko. Na pewno parę "tatusiów" już się do Ciebie odezwało... :P I naprawdę, nie każdy kto nie wierzy biednemu, małemu serduszku jest brzydki, nieczuły i w ogóle bee. :) A ja Ci po prostu nie wierzę, ani na jotę. No ale to moje prawo, tak jak innych prawo jest dać się nabierać. Byc może jednak pospieszyłam się z autorytarną oceną, być może się mylę. Oby... Zalecałabym tylko każdemu, kto z Tobą nawiązuję kontakt trochę ostrożności, to wszystko. Po co ma się potem obudzić z przysłowiową ręką w nocniku, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewsw
"planowalam wyjechac za granice do anglii zarobioc coś pieniazkow na studia i na to mieszkanko bo inaczej nie dam rady tyle ze musze tez miec na to aby tam pojechac i jakies 2 tyg sie utrzymac zanim nie znajde pracy ... wiec poszłam do pracy pracuje w pizzeri za nie cale 300 zl na miesiac ale niestety od marca rezygnuje z niej gdyż komplikuje mi ona z nauką" str.1 "mnie nikt nie musi utrzymywać, mam pieniądze" str.2 nielogiczna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszko*
na kase nei narzekam mam te okolo 300 zl i 450 z innego zrodla zreszta nie place za mieszkanie jeszcze i prawie wszystko odkładam ... i wcale nie jestem nei logiczna ;) Ok wasza sprawa. Nie uzywam gornolotnych słow ... przepraszam ze nie pisze typu ''elo ludziska ale dziś zajebisty dzionek joł'' sorry to nie w moim stylu ;) nie kazda 18nastolatka jest taka :) Zresztą ludzie którzy mnie poznali tu sami najlepiej wiedzą :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gebbels
ajl itla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko*
Oki Kasownik hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wimes
No coż, na mnie też posty Serduszka zrobiły dziwne wrażenie. Nie może się starać o akademik, bo pierwszeństwo mają ludzie z innych miejscowości, a zameldowana u babci nie jest? To gdzie masz dziecino meldunek? Jeżeli nadal jesteś zameldowana u matki , no to przecież też jesteś zamiejscowa! Jeżeli jesteś taka zdolna to powinnaś się ubiegać o studia państwowe, tam się nie płaci, można dostać stypendium. Pewnie zaraz zostanę zakrzyczana, ale cóż, takie są moje odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko*
Jestem zameldowana u znajomych :) Moim marzeniem zawsze na panstwowe studia było isc ale ja bede musiała pracować a to w sumie jest rownoznaczne z tym ze nie da tak rady ... coś kosztem czegoś przykro mi . no ale zobaczymy jak bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marla
tez mam podobny problem Ty juz wiesz serdusko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZYZBY SERDUSZKO NIE ZNALAZLO JESZCZE TATUSIA???...A TYLE OFERT.czyzbySERDUSZKO bylo wybredne i przebieralo jak w ulegalkach? mysle ze to wielka prowokacja tatusiowie podaja adresy a serduszko nic. nie moze sie zdecydowac.TO PROWOKACJA.jakiegos pedzia.LUDZIE DAJCIE SOBIE SPOKOJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko*
Hehe moze faktycznie skonczmy te rozmowe , poznałam wielu miłych ludzi to wystarczy i za to wszystkim abrdzo dziekuję :* Nie poznałam ''tatusia'' nie taki do konca byl cel chodzilo o kogos bliskiego z kim mozna od serca porozmawiać ... tacy ludzie sie znalezli :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serduszko*
ale na krotko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×