Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napalona12345

wlasnie zrobilam sobie dobrze w pracy

Polecane posty

Gość napalona12345

nie wiem czy jestem zboczona, ale chyba tak. az mi teraz serce drzy. ale taka bylam napalona na swojego chlopaka a dzisiaj go nie zobacze ze sobie sama zrobilam dobrze. tak w domu to sobie tez robie. ale w pracy 1 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasieeniek
i co w tym złego? rano sekretarka mi też zrobiła laseczkę na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wyszlam hehe
dopiero by szef mial mine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt cie nie widzial
czy tez przezywasz to z mina pokerzysty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze nie nie tylko ja tak
robie hihihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oLOKKKSS
Anka to ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne misie
to normalne to się zdaŻa tak mi dobrze...tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmm
a jak wy to robicie w pracy,jakim sposobem?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dobra jestes , siedziec na kasie w Biedronce i sobie dobrze zrobic :classic_cool: co pewnie slaby ruch byl? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie rano pani Stasia z osiedlowego warzywniaka upycha mi w moje rdzawe oko kilogram soczystej kapusty kiszonej co zbawczo działa na mój zwieracz, który po tych zabiegach jest świeży i prężny niczym usta pani Bożeny Dykiel w słynnej „Sztuce Kochania”...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też to często zdarza
siedze przy biureczku, słucham czy nikt nie idzie, przeglądam strony erotyczne i dotykam jej, wsuwam paluszki. Uwielbiam zdjęcia lesbijek mimo, ze jestem kobietą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kichot z Warszawy
Jeśli-moje kochane Panie-musicie się same podniecać, to niestety kiepsko to świadczy o Waszych Panach. I proszę mi nie mówić, że przecież rano już się kochaliśmy. Bo to by tylko oznaczało, że tego miodu było za mało. Moja Pani wychodzi rano z łóżeczka na" miękkich nogach" i jestem na 100% pewien że w ciągu dnia nawet nie pomyśli o sexie. No ale w to trzeba włożyć sporo chęci. I chcieć!!! Pozdrawiam wszystkie Damy z tego topiku. Kolorowych snów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czym jej koleś dogadzasz ogórem szklarniowym czy dorodną cukinią ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kichot z Warszawy
Dlaczego wpuszcza się na forum taką chołotę jak Berta16?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kichot z Warszawy
PodsłuCHUJę pod konfesjonałem. PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Don Kichocie, a kiedy rano macie na to czas? :) Budzicie sie o 5.00, żeby odrobić swoje i wyjść \"na miękkich nogach\" z łóżka? Ja tam rano śpię w najlepsze, wykorzystuje maksymalnie kazdą minutę przed wstaniem do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azazeIIa
Hej, Don Kichocie, a kiedy rano macie na to czas? Budzicie sie o 5.00, żeby odrobić swoje i wyjść "na miękkich nogach" z łóżka? Ja tam rano śpię w najlepsze, wykorzystuje maksymalnie kazdą minutę przed wstaniem do pracy, ponieważ wykonuję niezwykle odpowiedzialny zawód rzeżnika-rozbieracza w Tesco. Codziennie przez moje ręce przechodzi 20 półtusz z wilczura i 15 z rottweilera. Pomyślcie, co by się działo, gdyby zadrżała mi ręka, topór by się omsknął, a gicz cielęca miała na końcu zostawioną łapę z pazurami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kichot z Warszawy
Miło mi Azazello, że byłaś tak miła i zechciało Ci się skreślic te kilka słów. Chyba jestem nietypowym mężczyzną, bo kochać i pieścić mi się chce non-stop. I dlatego też kochamy się gdy moja Pani przyjdzie z pracy, następnie już po wymyciu ząbków a przed paciorkiem. Kolejny seans ma miejsce nocką, gdy poczuję że mój mały jest gotów, a tuż przed wstawaniem mojej Pani jeszcze z raz. Chyba, że mi wcześniej ucieknie do łazienki, błagając żebym przypadkiem Jej nie gonił- bo Ona ma już DOŚĆ! W takiej sytuacjiw pracy NA PEWNO nie ma głowy (i nie tylko) do sexu. Ot i wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A świstak siedzi i zawija podszywaczy w sreberka.... Wracajac do tematu, juz myslałam że jestem zboczona, ale widac nie skoro inni tez to nagminnie robią, uff ale ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turecki podszywacz
umyj rece-pewnie rybką zajezdzaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kichot z Warszawy
a tak w ogole to mam malego i sam sie nim bawie bo kazda na jego widok wybucha smiechem....moj maly penisek w stanie gotowosci ma 3cm!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Don Kichota
czlowieku, albo Ty z swoja "dama" bezrobotni jestescie, albo wogole snu nie potrzebujecie:) jak ja bym swoja w nocy obudzil (pomijam ze bym tego nie zrobil, bo w nocy to ja spie na maksa!) to by mi chyba fiuta odgryzla, a nie sie seksila! takie numery to robilismy jak na studiach bylismy, a nie jak sie na 8.00 do roboty zapieprza! nota bene, faktycznie jestes niezwyklym facetem ze Ci sie chce dupczyc nonstop! to WYJATKOWE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Don Kichot jasli faktycznie potrafisz tak jak mówisz to zazdrosze twojej Pani, oj bardzo zazdrosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kichot z W-wy
Ja uwielbiam być czuły, pieścić się i kochać. I to jest rozkosz która płynie z głowy. Ja nie myślę członkiem. Wiem, że dla Pani orgazm to zdarzenie b. ważne, ale być może równie ważne jest to wszystko co ma miejsce "przed". Niestety, musiało upłynąć dużo czasu zanim to do mnie dotarło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Don Kichota
buahaahahaahaha ale Ty glupoty napierdalasz:) nie znasz sie wogole na kobietach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×