Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dwa pytania

Mam dwa pytania

Polecane posty

PM jak nie chcesz żebym przezywała gwałtowne wzruszenia to sie tu nie pojawiaj(kiedy przeczytałam Twój post miałam orgazm wielokrotny:D ) co tam u Ciebie?nadal cierpisz na te wstrętne problemy z wrastającymi paznokciami, łojotokiem, umysłowym niedomaganiem i totalnym brakiem wzwodu?:P ahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiedzi ...
1. zapytaj swoich rodziców 2. j.w. :-D i won do nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mam ale
ja mam hirsutyzm, i juz wiekszosc wlosow mi zniknelo, ale powaznie, tak wlasnie wygladalam przedtemn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sobie z tym poradziłaś
bo też mam podobny problem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeee
toz to obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!komu to sie moze podobac?kto wogle umieszcza takie zdjecia? i kogo to podnieca?bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nori
Uważam, że wiele osób ma problem z hirsutyzmem (nadmiernym owłosieniem). Ja będąc już w szkole podst. zauważyłam u siebie ten problem, niestety nie miałam żadnego wsparcia u rodziców. Będąc dzieckiem, wstydziałm się rozebrać na plaży - unikałam letnich wypadów nad jezioro. Chodziłam do endokrynologa, przyjmowałam tabletki, ale przerwałam leczenie, wtedy miałam ok.16 lat. Ten problem trwa nadal myślę, aby nadal podjąć leczenie. Z tego co pamiętam, lekarz powiedział, że leczenie musi trwac dłuższy czas i jest to zwiazane z leczeniem hormonalnym. Proszę odpiszcie. Interesuje mnie, jak radzicie sobie z tym problemem ( poza depilacją). Niech się cieszą, blondynki, u których nadmierne owłosienie jest słabo widoczne. Ja jestem brunetką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁO matko kochana
Toz nawet na wsi tak sie nie nosza ...Toz to to pozarastane jak rowery w pokrzywach FUUUUUUJ Hiristyzm hirustyzmem ale do diabla maszynki w pazury i nie straszyc ludzi !!!!!Samam brunetka ,ale moj Zenek by padl jakby mnie z takimi krzaczorami zobaczyl :P -kazia z podlasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nori nie przejmuj sie zbyt duzym owlosieniem obrosniete jest sexi.czy te wszystkie wygolone cipki sa az tak pociagajace???.no a jezeli jestws brunetka to jest super.nic nie kombinuj i nie bierz zadnych lekow bo sie okaleczasz.znajdz partnera ktory akceptuje cie taka jaka jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitajec
A ja uwielbiam jak kobieta ma czarny gęsty zarost na cipce. Niestety takiej nie znalazłem bo dzis jest moda na depilowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×