Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czemu naprawde czemu

czemu faceci tak postepuja?

Polecane posty

Gość czemu naprawde czemu

Mecza sie w zwiazkach ale nie potrafia zerwac. Pisza z innymi, ze juz nie kochaja , ze to juz nie to samo. Czemu oszukuja wlasne dziewczyny? Odgrywaja swoja role przed ukochana a tak naprawde innym zwirzaja sie ze sa nieszczesliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka28
bo mają inne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo najzwyczajniej w swiecie sie boja odejsc. Bo jak z ta druga nie wypali to zawsze mozna wrocic. Tak mi sie wydaje:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
ale to jest nie fair.. dlaczego nie pomysla w takim momencie jak oni czuliby sie gdyby ich kobieta tak postepowala.. dlaczego sa tak bezduszni i egoistyczni..dlaczego marnuja dziewczynie szanse na znalezienie kogos lepszego.. mozna tez zapytac dlaczego dziewczyna nie odejdzie jesli widzi ze cos jest nie tak.. tylko , ze ciezko jest takiego rozgryzc czy nie jest pewien ze kocha a moze kocha ale sam nie zdaje sobie sprawy a moze jednak to nie jest milosc .. nigdy nie jestesmy pewne co oni tak naprawde czuja i tkwimy w tym z nadzieja ze jednak to chwilowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
faceci badzcie facetami ale z jajem i miejcie odwage powiedziec ze nie kochacie a nie robcie złudnych nadziei dziewczynie bo tylko ja unieszczesliwiacie czyniąc jak czynicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak by sie czuli jak by kobieta tak postapila? zapewne dosyc podobnie jak zdradzona kobieta zle i parszywie- i to byla najlatwiejsza odpowiedz:) A co do reszty to nie mam pojecia:( Moze my sie zaszybko zakochujemy? Moze Wy wszystkie jestescie za piekne za pociagajace i z tad my mamy takie klopoty z okresleniem tej jedynej? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
wiec jesli czuliby sie podle to wiedza ze jest to zle uczucie , dlatego też kiedy juz pomysla niechze zdobeda sie na odwage i powiedza dziewczynie co i jak a nie sranie w banie i stosowanie unikow albo gierki przed kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Wam powiem jedno-TAK postepuje niedorozwinieci emocjonalnie gowniarze,nie faceci i tyle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
kobieta po tysiac razy woli znac najgorsza prawde nizeli zyc w ciagłej niepewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie dziewczyny nie wiem co powiedziec bo ja nie mialem problemu z okresleniem tej jedynej:)). To dla czego sie tak dzieje to tylko moje przypuszczenia:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
saracen ale pomysl... dla mnie to jest upokazajace .. ja nie potrafie tkwic z kims w zwiazku bez milosci..piszesz ze faceci sie boja i jesli ta druga nie wypali zawsze moga wrocic, a ja sie pytam co to jest ? ja mam byc jakas furtka dla takiego jednego z drugim ? no jak ja mam sie czuc ? przeciez to jest okropne jak sie bawicie ... wiem ... zawsze mozemy sie zbuntowac i zakonczyc pierwsze ale wlasnie problem, ze kiedy kochamy ciezko nam jest podjac tak radykalna decyzje i łudzimy sie ze to chwilowe zatracenie i wierzymy ,ze jednak nas kochacie .. naiwne to ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja******
Facet jest jak małpa: nie puści się gałęzi dopóki nie złapie drugiej. Hough.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
tylko kobieta sobie moze wolec... faceci maja to w nosie dla nich liczy sie własna wygoda .. smtne to i przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze dodam
ze faceci nie tylko nie potrafia odejsc ale jak kobieta sie pyta co sie dzieje, czy on juz sie wypalil, czy moze bedzie lepiej jak odejdzie bo tez sie meczy to on mowi: ja cie naprawde kocham , to nie jest tak jak myslisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
i tym sposobem mieszaja nam w glowie a my sie temu poddajemy moze i bylyb dla nas ratunek gdyby nie to ze taaak kochamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec dlatego ze
1-presja społeczeństwa polskiego bo np w USA nie ma z tym problemu w niemczech również 2-tchórze tchórze tchórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powie
tchorz: tak , sluchaj, tak bedzie lepiej,przepraszam ale chce odejsc tylko jeszcze bardziej maci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa..
i zniewala dziewczyne.... kurcze niby dorosli faceci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×