Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Danieleczek

pytanie do dziewczyn

Polecane posty

Gość Danieleczek

cześć. mam na imię Daniel i słucham techno (ty ty tu tu tu ty ty). byłem w niemczech. pojechałem tam jako dres a wróciłem jako niemiecki alfons. ruchałem tam panienki(jedna stara to nawet mi chciała zapłacić za seks). nosze oklulary i wymigałem sie od woja. dotałem kategorię d. a teraz pytanie do was dziewczyny: tu tu tut tu ty ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba troszke
chyba jeszcze cie trzyma co???? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewno masz kategorie
d z powodu zbytnich kompleksów na punkcie małego i krzywego fiutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danieleczek
a po co miałbym skokać? pojebało was czy jak? he? po co mam skakać jak zamiast tego moge se techno posłuchac(ty ty ty tyry ry ty ty ty ry ty ty) i panienki pozarywać:o a co do mojego fallusa to mam takiego wilekiego ze jakbym Ci go na plecach połozył to byś powiedział "ściągnij ten worek cymyntu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danieleczek
Z miną czcigodnego radcy ziemskiego obrabiam na mokro kręgla koledze z ławki, a następnie z chytrością godną najprzebieglejszych mongolskich mudżachedinów stawiam w mrocznym kącie za tablicą konspiracyjnego klot.za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danieleczek
dlaczego sie pode mnie podszywacie czy ja zrobiłem wam jako krzywde?nie. wiec dajcie mi spokój podłe babsztyle!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uła
ale masz wyobraźnię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danieleczek
gdy ciemnosc spowija swym plaszczem miasto swiatla, ja, pozbywszy sie odzienia, niczym lasica, w naboznym skupieniu godnym kaplana aztekow wycinajacego serca w dzien rownonocy wiosennoletniej, zakradam sie spiacego na lawce w parku zula, i pelnym namaszczenia ruchem dloni, nie niepokojony przez nikogo jednak rozpaczliwie rozgladajac sie na boki jak zajac szukajacy na niebie jastrzebia, rozpinam mu jego krolewski rozporek i otaczam mymi wilgotnymi i spragnionymi nektaru ustami K.N.A.G.E. Powol i z namaszczeniem delektujac sie tym boskim napojem przezywam spazmy rozkoszy az jek moj przetacza sie po okolicznych przystankach. Zapominajac o wszystkim nie zauwazam jak banda zuli zaczyna mnie pacac K.N..AGA.MI po twarzy, ale wiem ze juz nie jestem stoolejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejne
i tak nic nie przebije batmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danieleczek
gdy me czujne oko ujrzy tylko pierwsze promienie słońca ubieram sie w strój batmana i wyruszam na pobliskie pozostałości poligonów wojskowych by przeszukać ich połacie w celu odnalezienia klot.zy niespodziewających sie zaskoczenia i czających sie w wysokiej trawie a gdy ujrzę pożądany obiekt zachowując całkowitą bezszelestność wyciągam swoją peerelowską siatkę na motyle i chwytam z wielką wprawą i szybkością zdobycz po czym delikatnie układam go z należytym szacunkiem w koszyczku wielkanocnym by chwile potem nie wytrzymując z łakomstwa pożreć go wbrew sobie nadspodziewanie szybkim ruchem dłoni i przy odczuwaniu wielkiego uspokojenia i spełnienia misji wyruszam spowrotem w progi mego mieszkania by odmyślić i opracować kolejną strategie polowania na klo.tze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dziwię się
że masz kategorie D, bo jestes głupi jak lewy but :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×