Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hose_estable

Oświadczyny.

Polecane posty

Gość milkaa
..to skoro dla Ciebie to niemało...to może już za duzo? he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"..to skoro dla Ciebie to niemało...to może już za duzo? he?\" Głupia ta wypowiedz :) sory jeśli Cie uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melly
życzę Ci, żebyście byli szczęśliwi.. nie przejmuj się opiniami innych..to Wy jesteście najważniejsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie miała sie do czego przyczepic :) tzn ja osobiscie nie rozumiem jej wypowiedzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Znam takie przypadki i żaden z nich na dłuższą mete nie miał racji bytu;/ To przykre, ale tak własnie jest. Byli młodzi, zakochani, myśleli, że moga zdobyc wszystko, że nic ich nie rozłączy wiec wzięli ślub.Potem pojawilo sie dziecko i ŻYCIE-problemy z kasą, mieszkaniem itd. Były imprezy, wyjścia solo, zdrady... Po kilku latach on stwierdził, że to było za szybko, ze powinni wczećniej poznać troche życia, troche sie wyszumieć. Teraz maja po 25 lat, sa po rozwodzie, wypaleni, bez chęci do zycia no i jest dziecko, kolejne dziecko, które nie ma normalnej rodziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
Ale dycyzja jest wasza, w każdym razie szczerze wam życzę, zeby byla słuszna! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż
nie chodzilo mi o jeden "przypadek" ale o powtarzajace sie sytuacje. Nie chce sie wymądrzać ale mam to za soba i gdybym miała jeszcze raz wybierać nie spieszyłabym się z taką decyzją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×