Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska25

sex analny

Polecane posty

ten temat byl podejmowany juz wiele razy, ale nie padly konkretne wypowiedzi a na takich mi wlasnie zalezy :) zalezy mi na wypowiedziach zarowno kobiet jak i mezczyzn. trapi mnie problem higieny. jakie macie doswiadczenia, bo ja moze mam nie wielkie ale sprawa braku higieny mnie odstrasza. podczas stosunku, kiedy zostaja podraznione gruczoly pojawia sie wydzielina i nieprzyjemny zapach. moze jest cos co mozna zrobic, a moze tak poprostu ma byc? doradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie gruczoły?Jaki zapach?Jak się wypróżnisz i nie masz stolca w końcowym odcinku jelita to: -nic nie czuć -nie ma kału -jest ok jak użyjesz gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Austa
No nie gadaj, czasami zwieracze puszczaja i sie cos wydobedzie. Ale to kwestia dorosniecia do tematu, zaufania do partnera i zrozumienia. Na pewno nie na poczatek znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy juz ze soba 10 lat wiec zaufania i zrozumienia nie brakuje, ale jest to cholernie krepujace mimo ze uzywamy gumek. czekam na wiecej odpowiedzi bo zaczynam sie naprawde martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Tobie ciekawska zawsze sie cos wydobywa podcza anala? Straszne, ja bym puscila bełta. Moze lewatywa by pomogla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOZIU DROGI
CO WAS TAK Z TYM ANALEM, NO NORMALNIE CO 10-TY TOPIK TO O TYM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja zakladalam, ale anal rzadzi na tym forum to fakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielo nas bo nalezy poszerzac swoje horyzonty. to zwykla ciekawosc, ktora ewentualnie moze rozwiazac problem czyz nie? wszyscy zaczynaja o tym rozmawiac ale jakos nikt nie jest wstanie udzielic konkretnych informacji, wiec temat powraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeli Cię to zainteresuje
to opiszę jak to jest u mnie. Po pierwsze, podejœcie do seksu analnego robię wtedy gdy moja Pani jest już po kilku orgazmach a więc jest maksymalnie odprężona i można sobie na dużo pozwolić. Z reguły przed analem robię lizanie pupki i wejscia języczkiem, co powoduje że zwieracz zaczyna być nieco rozcišgnięty. Wejœcia języczkiem sš oczywiœcie skoordynowane z masowaniem łechtaczki, tak żeby Pani była mocno podniecona. I wtedy można przejœć do analu z tym że polecam abyœcie to robili na jeŸdŸca, bo to wtedy kobieta sama reguluje wejœcie penisa. Należy oczywiœcie członka i wejœcie do pupy nasmarować np. oliwkš dla niemowlšt i jazda. Musi być to wejœcie b. delikatne i należy zaczynać od poruszania żołędziem w samym zwieraczy, a dopiero póŸniej można wchodzić głębiej. Aczkolwiek z mojego doœwiadczenia wynika, że wchodzenie głębiej jest bez sensu bo nie zostaje nic nowego podrażnione. Nie konieczne jest używanie prezerwatywy, ale w takim razie anal kończy pewien okres igraszek, bo przed dalszymi harcami trzeba umyć członka. Ot i wszystko. Ale i tak najważniejsza jest czułoœć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeniesienie
Jak przygotować się psychicznie do penetracji analnej? 15:51 rodenderderon Proszę o rady doświadczonych dżolerowców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×