Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdenerwowanaa

Czy to anoreksja?

Polecane posty

Gość prrra
Hej! jezeli jest u taki specjalista od zywienia to chciałabym sie o cos spytac. otóż mam 167cm i ważę 49kg. wydaje mi się ze to mało i że jestem chuda (wszyscy mi tak mówia) Chciałabym przytyc. w sumie to dośc duzo jem. praktycznie tyle ile moge ale bez przesady. czesto jem niezdrowe rzeczy typu słodycze, pizza czy frytki. a jedzenie pozno w nocu to norma. jesem za to dosc aktywna fizycznie. latem duzo jezdze na rowerze a zimą od niedawna chodze na zajęcia aerobiku. nie mam jednak za bardzo miesni na rękach i nogach. stąd chyba dosc szybko się mecze i wyglądam na taką chudą. Naprawde chialabym przytyc ale nie wiem jak! Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrra
miało być jeżeli jest TU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam coś strasznego ..
Mam 17 lat, 172 cm wzrostu, waże 47 kilo, chce schudnąc do 42. Jem 1300 kcl dziennie i ćwicze 45 min rózne rzeczy. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam coś strasznego ..
Czy jakbym jadła 1500 kcl dziennie i ćwiczyła 25 minut brzuch, 25 minut nogi to czy chudłabym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz :P Wsystko zależy od tego, ile ciągniesz już na 1300kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuknięty berecik
Hm , moja dziewczyna miała anoreksję , wiecie może , jak to potem jest z płodnością ? Okres już odzyskała , sama z siebie , bez lekarza , bo się w końcu zebrała i opamietała , zaczęła jeść no i okres wrócił. Tylko czy to jest okres z owulacją ? Bo tak czytam różne rzeczy , niby często potem jest sie bezpłodną . Słowem /- czy ktoś z was , byłych anorektyczek , ma dziecko ? Które urodziło siepo wyleczeniu choroby ? Czy jest to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdenerwowanaa
Millli na pewno sobie poradzisz!! Wierzę w Ciebie! Ja też mam coć strasznego... Dziewczyno ja ważąc 55 kg przypominam patyk i ludzie nie dają mi żyć, bo tak chudo wyglądam, a ty ważysz tylko 47kg i chcesz jeszcze chudnąć??? opamiętaj się! WeightMan jak możesz jej jeszcze doradzać żeby sobie jadła te 1300 kcal? To jest chyba anoreksja, a nie ja bo moje 55kg to przy niej waga ciążowa! Dziewczyno lepiej opamiętaj się za wczasu bo wpędzisz się do grobu! WeightMan jesteś dla mnie wzorem :) też sama z tym wygram! Idę na śniadanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laaandrynkaaaa
Ta anoreksja to straszna chroba ale ja to bym ją chciałam mieć przynajmniej byłabym chuda a moim problemem byłoby jak przytyć a nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowa kamizelka
Hm lepiej żebys się nigdy nie przekonała , jaka to anoreksja jest fajna. Człowiek ma się za nędznego robaka , który nawet swojego życia nie umie wziąć w garść , wie , że jest chory i za chudy , a jednocześnie nie chce przytyć , ciągle jest zimno , palce skostniałe , zdarzająsię omdlenia . Wysiłek fizyczny zaczyna przerastać możliwości . Do tego wypadająwłosy , zęby stają sie słabsze , łatwiej się psują. Ludzie się odsuwają, uważają za dziwoląga. Sama chora osoba też sieod nich odsuwa , bo przecież jak się przebywa z ludźmi , to albo trzeba z nimi jeść , albo odmawiać , co też wywołuje niemiłe komentarze. Życie anorektyka jest cholernie smutne i pozbawione kolorów i radości. A do tego dochodzą takie prozaiczne problemy , jak ból przy siedzeniu na krześle , bo kości odgniatająsięna cieniutkiej skórce pozbawionej tłuszczu. Sterczące kości wyglądają bardzo nieapetycznie , odrażająco wręcz , ludzie nie chcąaż na to patrzyć , odwracają wzrok (np. na plaży). Po co tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pooo
po ile dniach widać ze się przytyje gdy prowadze diete bardzo scisla i w jeden dzien jadlam tak dosc duzo bo musialam udowodnic rodizcom ze jem a teraz sie boje ze bedzie + kg a ja tego nie chce to lece tylko na sniadaniu i tik takach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole1988
hmmm dziewczyny czy to moze poczatki anoreksji? mam obsesje na punkcie diet liczenia kalorii i wazenia sie.Codziennie gdy wstaje rano pierwsze co robie to ide na wage i patrze czymi nic nieprzybylo. Jednak nie mam takich objawow jak anorektyczki ze jak cos jem to mam wyrzuty sumienia.Nie od czasu do czasu nawet pozwalam sobie na chipsy i frytki bez wyrzutow sumienia ale meczy mnie to ze mam taka obsesje na punkcie diet i swojej wagi! CODZIENNIE WIECZOREM LICZE ile zjadlam kalorii w ciagu dnia ://// dodam ze mam 173cm wzrostu i waze 51,5kg.Aha zapomnialam jeszcze powiedziec ze kilka razy zdarzylo mi sie siegnac po tabletki przeczyszczajace gdy mialam atak obrzarstwa bo balam sie ze przytyje.... co o tym sadzicie?????????????????????????????????://///////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×