Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwnie zniesmaczony

zaczynam nielubic kobiet

Polecane posty

Gość dziwnie zniesmaczonyyyyyyyy
jedna na milion:) dziekie za rade:) to mile z Twojej strony:) na szczescie narazie mam spokoj. jakos wzbudzam pewien respekt zarowno u kobiet jak i u mezczyzn, chociaz raczej nie kojarze sie z sila fizyczna:D no takie to moje przeklenstwo ale i szczescie. ale robote i tak zmienie, bo tam nie widze za bardzo sciezki awansu, wszystko zablokowane, a ja jestem spoza ukladu bo zatrudniony "z ulicy" a nie z nepotyzmu. do byczek: kazdy uklada sobie zycie jak lubi! moze jemu ta pani w latach posunieta bardzo tak naprawde odpowiada?:) mezczyzni naprawde sa niezle posrani pod tym wzgledem;) takie rzeczy nas kreca, aczkolwiek nie na dluzsza mete (szybko sie nudzimy). a ta Pani na stanowisku z "wiekiem" jest wyjatkowo paskudna, chodzi codziennie tak samo ubrana (dziwnie ze od niej nie smierdzi, moze ma tyle wersji tego samego stroju?) i jest koszmarna z twarzy! do tego ma wielka dupe i chamskie maniery dla mezczyzn nizszych szczeblem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelecX
Dziwnie zniesmaczony to pewnie strzelec; przypomina mi mojego faceta strzelca, niby za równouprawnieniem ale nie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To , co opisujesz to jest patologia . śmiech jest dobrym sposobem i działa na agresora , a jednym ale .... agresor musi być normalny , po Twoim ostatnim poscie , mam wrażenie ,ze siedzisz w grupce styranizowanych osób , które pozwoliły sobie wejść na głowe , a sam jestes jedna z nich. Za takie scenki zwykle odpowiedzialność ponosi kierwonik działu , dajac poniekąd przyzwolenie . Jesli te zwyczajowe metody \"kozła ofiarnego\" sa tam mocno zakorzenione , to może warto rozejrzeć się za czyms nowym ? Ot tak , dla spokoju i własnego zdrowia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zniesmaczonyyyyyy
no kurde strzelec;) zadziwiajace, jak na to wpadlas? nie wierze w cechy szczegolne dla ludzi urodzonych w podpobnych datach:) no jest patologia... niestety politykierstwo pelna geba! szefowa to wie, widzi i w sumie chyba popiera:) to jest tak urzadzane na wzor lagodnej tyranii!!! jak jest dobry humor itd. to jest bardzo milo, smiejemy sie, gadamy, niezle sa jaja, a jak komus z "uprzywieljowanych" odjebie to wtedy czasami nawet sie odezwac nie mozna inaczej niz szeptem i to tylko "na temat":) ale luzik, pracowalem w gorszych warunkach;) w wiekszosci dni pracy jest calkiem okey:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelecX
Bo strzelce sie szybko nudzą i są wielkimi przyjacielami kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waccek
no bo baby to huje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak ona ma duzy tyłek, te same ciuchy, okropną twarz to może nienawwidzi samej siebie i tę nienawiść przenosi na innych?! a dodajac tak brzydko piszesz o kobietach, masz jakieś uprzedzenia do nich , może właśnie dlatego jesteś zniesmaczony a wracając do mojego szwagra to masz rację , że każdy układa sobie życie tak jak chce, tyle tylko, że kiedyś co innego mówił a teraz co innego robi - mam na myśli to, że kiedyś wszystko mu przeszkadzało u kobiet- a to za gruba, a to ma coś na nogach czego nie powinna mieć a teraz znalazł sobie podobiznę swojej mamy i udaje szczęśliwego- tego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zniesmaczonyyyyyyy
no niestety musialem sie ulotnic, bowiem mieszkam z dwiema kobietami, nudzily sie i musialem "zabawic";) do byczka: moze i ona nienawidzi samej siebie, ale to juz nie moj problem, bowiem jak juz pisalem uwazam, ze prywatne emocje i prywatne zycie nie powinno byc przynoszone do pracy! czlowiek ktory tak robi jest w moich oczach poprostu amatorem... a ta Pani poprostu jest chyba niewychowana i tyle, tak mi sie troche kojarzy ze zdecydowanie gminnym pochodzeniem, cos ma w sobie takiego nieprzyjemnie wulgarnego. czy ja brzydko pisze o kobietach? hmm, jesli slowa krytyki w tych konkretnych a wiec zawodowych sprawach sa czyms "brzydkim", to by oznaczalo ze nie nalezy wogole krytykowac, a z usmiechem przyjac wszystko czym sie jest obdarzanym:) teoretycznie in real tak robie, a przynajmniej w pracy;) poza praca tak jak tutaj zdarza mi sie nieco puscic sobie wodze fantazji w okresleniach na jedna czy druga ktora mi za skore zalazla;) a co do mezczyzn ktorzy uwazaja ze za gruba, ze tak i owaka, a potem sobie biora kobiete ktora ma te wszystkie wady i mowia ze sa szczesliwi:) chodzi o to, ze z wiekiem wizerunek kobiety u wiekszosci mezczyzn sie zmienia! nagle wychudla tyka przestaje byc interesujaca, a sprawy ktore wczesniej przeszkadzaly staja sie nieistotne! moze naprawde Twoj brat jest szczesliwy? mysle, ze dojrzala doswiadczona kobieta moze dac mlodemu facetowi wiele radosci w lozku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizerunek kobiety
Niby jak sie zmienia ten wizerunek w waszych oczach? Przeciez mlode cialo zawsze bedzie bardziej atrakcyjne niz dojrzalej kobiety, wiec nie wiem co takiego dojrzala kobieta moze dac facetowi czego mloda by nie umiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zniesmaczonyyyyyyy
mezczyzni w roznym wieku interesuja sie kobietami o czesto dosc radykalnie innej figurze:) a starsza kobieta ma jak moge przypuszczac inne podejscie do seksu niz mloda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizerunek kobiety
inne podejscie tzn jakie? Jest bardziej odwazna i chetna na eksperymenty? Dlaczego z wiekiem faceci preferuja zupelnie inna figure niz jak byli molodsi? Od czego to zalezy? Ja słysze zazwyczaj ze kobiety po 30 zaczynaja tyc itp i raczej nie spotkalam sie z tym ze z wiekiem kobieta jest pod wzgledem figury bardziej pociagajaca wiec od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie zniesmaczonyyyyyyy
mylisz pojecia! nie wazne czy mloda czy starsza, jezeli jest poprostu gruba (stosuje to slowo w pelnym jego znaczeniu) to wiadomo ze nie jest zbyt atrakcyjna dla wiekszosci, chociaz sa mezczyzni ktorzy tez takie preferuja!!! poprostu chlopcy podniecaja sie ksztaltami ktore w duzej mierze narzuca im telewizja i ogolnie media! potem do glosu dochodza inne instynkty i okazuje sie, ze szersze biodra sa wlasnie ciekawsze, ze chudosc wcale nie jest taka sexy i ze jak jest troche ciala to jest ciekawiej i ze rozowa blondyna wcale nie jest idealem kobiety:) a co do doswiadczonej kobiety to nie chodzi o eksperymenty:) doswiadczona kobieta to juz sobie poeksperymentowala wie co lubi a czego nie lubi. napewno jest odwazniejsza w lozku i napewno o wiele lepiej wie o co w tym chodzi niz mloda! tym bardziej ze seksualnie ludzie takze sie zmieniaja wraz z wiekiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuell*
Wie o co w tym chodzi? tzn traktuje seks troche jak facet bez angazowania sie emocjonalnie? chodzi ci o to ze taka kobieta nie jest taka wrazliwa jak mlodsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×