Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilcia26

pytanie do panów

Polecane posty

powiedzcie jak lubicie być pieszczeni, wogóle co lubicie w łóżku, co musi robić kobieta żeby mozna było o niej powiedzieć \"jest świetna w łóżku\"? proszę o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groovekojad
Podstawa to lizanie odbytu. Cała reszta to dodatek i bagatelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_I
Droga emilciu26, nadal zakładasz swe bzdurne tematy? Nie dość Ci wulgarnych na nie odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiurra
az zal sie robi ze taki pustaki na forum pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze chetny
napisz to Ci powiem co lubie i jak lubie tomy35@op.pl powaznie bez bzdurnych odpowiedzi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_I
" (...) co musi robić kobieta żeby mozna było o niej powiedzieć "jest świetna w łóżku"? " - kto ma to o Tobie mówić? Twój facet? Do kogo? Do kolegów? Jeśli facet Cię kocha, to samo bycie z Tobą w łóżku będzie dla niego wspaniałyn przeżyciem i aktem oddania, techniki seksualne niewiele mają z tym wspólnego. Odpowiedzi na swoje pytanie tu nie znajdziesz, a już na pewno nie od owych chłopców którzy nagie panie widzieli tylko na obrazkach w kolorowych czasopismach i nocnych filmach dla dorosłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja odpowiem na poważnie
świetna w łóżku znaczy: - aktywna - bez kompleksów - lubiąca oral (najlepiej do konca, z połykiem - to niestety prawda) - bez zahamowań - lubiąca np. erotyczną bieliznę - zaskakująca w łózku, mająca nowe pomysły - żywo reagująca na pieszczoty - nie-milcząca (czyli jęczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań mam kolegę który był bardzo zakochany w dziewczynie ( zerwali ze względu na dzielącą ich odległość on wyjechała do innego kraju ) bardzo mocno ją kochał ale mówi że sex z nią nie był za fajny. Poprostu chciałabym żeby facet z którym jestem tak nie mówił rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestań mam kolegę który był bardzo zakochany w dziewczynie ( zerwali ze względu na dzielącą ich odległość on wyjechała do innego kraju ) bardzo mocno ją kochał ale mówi że sex z nią nie był za fajny. Poprostu chciałabym żeby facet z którym jestem tak nie mówił rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCINNNNNN
dobra laska w łóżku to taka która lubi każdy rodzaj seksu we dwoje, anal, oral, chce sexu często, sama go prowokuje. No i gdy po prostu UMIE uprawiać sex. Niektóre laski nie potrafią, np. nie potrafią poruszać się na jeźdźca, nie potrafią dobrze zrobić loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnieeee
ja też nie potrafie poruszać się na jeźdzca.. i jak ja mam się tego nauczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Kup sobie konika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnieeee
ale pytam poważnie, zawsze jak kocham się na jexdzca to mam wrażenie, że ruchy które wykonuje są niewystarczające, ta pozycja w ogóle jestr srednio wygodna... qurde na filmach wygląda to dużo bardziej efektowniej, ale wtedy mam wrażenie że musiałabym skakać po moim facecie hm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga poważna odpowiedź !!!!! :) W łożku lubię wszystko, oprócz wulgaryzmów, chamstwa i sado-maso. Ale chyba najbardziej lubię pieścić kobiece ciało, no i lubie, gdy czasami kobieta jest lubieżna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta lubieżna wg mnie, to taka, która potrafi sama sięgnąć po to co chce, to taka, która potrafi rozebrać się przed mężczyzną, zrobić dla niego striptiz, to taka która potrafi kochać się patrząc prosto w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta w samych rajstopach wygląda śmiesznie co innego w pończochach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruuk.
To znaczy, że potrafi wygwizdac swoją pochwą macedoński hymn narodowy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczu zapomniałeś dodać, że wysokie dźwieki powinna modulować swymi wargami sromowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejf
faceci lubia byc kuszeni, kobieta powinna dzialac na ich zmysly glownie wzrok, powinna sie sexi ubrac, ruszac sie z gracja, nistety moja jest taka sexi ze na walentynki kupilem jej roze zrobiona z czeronych koronkowych stringow to uslyszalem ze ich nigdy nie zalozy, ze nie bedzie uberac sie jak dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie rozumiem takich dziewczyn co dla swojego faceta nie chca ubrac jakiejś erotycznej bielizny bezsensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaerree
kobiety muszą wiedzieć ,ze ich ciało to najwieksz broń.DZała najlepiej.Nie koniecznie musi byc odsłoniete .CZasem wystarczy pokazac udo , czy kawałek innej czesci ciała i chłop jest juz gotowy.KObiety ,ktore zdaja sobie z tego sprawe pewnie osiagną sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejf
niemowmy ze cialo to bron bo mozna wywnioskowac ze tylko ciala kobity uzywajazeby osagnac cel, a tak robia panie lekkich obyczjow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol_linka
niektóre rady są naprawde interesujace - radzcie dalej, Panowie, warto wiedziec wiecej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaerree
z mojego doswiadczenia one tego uzywają.Znają naszą słabość do ich ciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×