Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drażka

trądzik-chyba się już poddałam, nic nie zadziałalo

Polecane posty

Gość Pati43456
cześć Powiem Ci że takie same objawy i problemy z pryszczami miał mój brat i szukał cały czas złotego środka na to bo nic mu nie pomagało. Zaczął od stosowania różnego typu maści ichtiolowe, dicortineff, benzacne, później brał w tabletkach visaxinum i inne których nazw nie pamiętam ale większość leków na skórę jest na bazie witaminy A. Dopiero po jakichś 2-óch tygodniach znajoma poleciła nam taki lek nazywa się Derminax bardzo skuteczny, pomógł koledze. jedyny minus to cena. ale polecam go wszystkim którzy mają większe problemy z trądzikiem Tu masz link do leku: http://track.derminax.pl/product/Der...d=123 &amp ;uid=6581 Pozdrawiam i życze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.09.13 Pati43456 Gó...o jakieś reklamujesz. Prawda jest taka, ze jedną maścią czy tabletkami trądziku nie zlikwidujesz. Potrzebna jest pielęgnacja odpowiednimi kosmetykami, zabiegi w gabinecieni uzupełnianie diety o suplementy w odpowiednie składniki. Tego na forum nikt nie zdradzi, trzeba iść do fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
picie pokrzywy, przemywanie twarzy naparem z przynajmniej pięciu ziół, picie fiołka trójbarwnego i po trądziku. Tylko odstaw te chemiczne g***a, sama widzisz, że nie pomagają, Czas spróbować czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasabas133
Jeśli masz trudności z trądzikiem to www.aptekainternetowa24.pl/tradzik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara996
Myślałam,że poddam się już w walce z moim trądzikiem;/ bo niestety żadne produkty mi nie pomagały a czasami myślałam,że pojawia mi się ich coraz więcej zamiast znikać;/ Pewnego dnia wyskoczyła mi reklama Nonacne http://natradzik.milejdi.pl i zastanawiałam się dość długo czy zamówić,pomyślałam sobie ostatni raz wydajesz pieniądze,jeżeli nie pomoże to trzeba się pogodzić że wyglądasz jak potwór ;/ I tak zaczęłam testować i już po pierwszym tygodniu byłam miło zaskoczona bo zauważyłam że moje pryszcze powoli znikają a nowe się nie pojawiają. Już teraz wiem,że podjęłam dobrą decyzję zamawiając ten produkt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemywaj twarz olejkiem z drzewa herbacianego rano wieczorem tylko sb go rozciencz poczytaj na necie u mnie dziala super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×