Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spokofacet

POLKI SĄ SEXI - UWIELBIAM POLKI

Polecane posty

Ze skrajnosci w skrajnosc?.. Rozchwiana osobowosc ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
ktoś tu się podlizuje bleee to już nie frajerki?:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amatorka rozporka
Dzięki! spokofacet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
polki stoja na podium najwiekszych kurewek europy. na trzecim miejscu ale zawsze na podium 1. ukrainki 2. bulgarki 3. polki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak oczywiście znaczy najdalej byleś w swoim zywocie w starostwie powiatowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p.s wiem cosik na ten temat
bo pracuje z nimi w jednej branzy...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież sie nie myją
:o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interloper
eh mało wiesz synku , proponuje pokochać się z innymi nacjami to zobaczysz jakei beznadziejne są Polki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekaw jestem Twoich podbojów... TATO haha pewnie r ęka murzyna...albo usta latynosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Może i są, ale czytając wypowiedzi na forum to się tych polek odechciewa, choroba wściekłych krów normalnie. a oto jaki obraz mi się wylania po przeczytaniu większości postów: Piana z pyska jej cieknie, kilkakrotnie porzucona, po dwóch rozwodach, zgorzkniala, jest z facetem , który ja bardzo kocha, ale ona go wali w rogi (bo ma za małego) i marzy o seksie z trzema murzynami po 120 cm fiuta każdy na desce nabitej gwoździami :P Wolę litwinki, rosjanki, białorusinki (chociaż te też konkretne suczki), arabki - wielki potencjal seksualny, zadko kiedy realizowany (ale tez dają aż milo, jeśli jakimś cudem ojciec z domu wypuści). O niemkach, włoszkach, hiszpankach wolę nie mówic - bryndza z nedzą. Mocno przechodzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie ukrainki, rosjanki czy bialorusinki sa takei och i ach w lozku, bo jak nie beda to bogaty koles z zachodu nie wywiezie ich do lepszego swiata:o sa obcykane i wyrachowane, a taki misiowaty podtatusialy facecik jeden z drugim mysli ze wielki macho z niego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredne__misie
czasami trafi się jakaś porządna rumunka, ale Żadko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aj tam kazda kobitka niezależnie od narodowości moze byc dobra w łóżku. ale te nie mają jeszcze w glowie nasrane. I dlatego biora je panowie na zachod. Bo po kiego grzyba komu amerykanka która oskarzy meza o gwałt w malzenstwie, molestowanie, lamanie równouprawnienia bo biedak poprosi o posprzatanie chalupy :P Dlatego Rekordy popularnosci bije www.bride.ru a nie ma www.bride.pl. W koncu po co komu złośliwa zapatrzona w siebie zołza? Wśród polek cholernie mało materiału na żonę czy dziewczynę, na jednorazowe dmuchanie owszem, ale na żonkę mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z Polek
Skoro tak BARDZO odpowiaddają wam kobiety innej narodowości to wyjedźcie stąd TACY mężczyźni są nam niepotrzebni bo są do NICZEGO!!!!!!! Tak jak ich opinie na temat Polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala blondyneczka
u sasiada trawa zawsze wydaje sie bardziej zielona Panowie a ja myslalam ze to tylko Polki wybrzydzaja i szukaja facetow obcokrajowcow, bo lepiej ich traktuja, a tymczasem Panowie tez nie doceniaja swoich slicznych Polek, a szkoda. dziwie sie ze macie taka dobra opinie o Litwinkach, Ukrainkach, Rosjankach. ja swego czasu mieszkalam w ich towarzystwie i wiem jedno, daja dupy tak czesto jak okazja sie nadarzy zeby tylko soie wyrwac do lepszego swiata, a ze potem siedza cicho jak myszki i sa sluzacymi, choc im to zajeb...cie nie odpowiada? beznadziejni jestescie Panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niach
Facetom najbardziej odpowiadają usłużne i niezłe w seksie babeczki :D A gdy trzeba trochę się pomęczyć, pozdobywać.. To nieeeeee, aaa! Ogólny obraz mężczyzn z kafe - nie mieli żadnej babki w życiu, 3/4 jeszcze się nie pieprzyło, brzydcy są pewnie, ale język ostry mają i wyobraźnię przeeeooogroooomnąąąą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedna z Polek
Niach zgadzam się z Tobą w 10000000000000000% Jesteś super Mała blondyneczka Ty też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×