Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja 22 .....

jaki wibrator dla poczatkujacej

Polecane posty

Gość ja 22 .....

nigdy nie uzywalam zadnego wibratora a chcialabym sobie jakis kupic czy mozecie doradzic jakie sa dobre bo nie mam zielonego pojecia o nich cena do 70zl wklejajcie kinki do sklepownternetowych bo w taki sposob chce kupic pytanie raczej do pan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 22 .....
no napisalam ze niegdy wibratora nie uzywalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale juz chyba wogole to sie kochalas wiec chyba nie ma roznicy jaki sobie wybierzesz taki jaki ci bedzie sie podobal taki kup czy rozowy cxzy zielony czy z jakimis gadzetami nie widze roznicy jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 22 .....
kochac sie kochalam no ale sa jakies lateksowe zelowe sa calkiem plastikowe jakis i pojecia nie mam jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 22 .....
juz nie mowiac o stymulujacych motylkach do waginy etc a szkoda mi wydac kase na cos z czego nie bede zadowolona a te stymulujace urzadzenia do sutkow to dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ty pozdro600 jesteś płytka w rozumowaniu, masz zamiar udzielać takich bezsensownych rad to lepiej milcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam w prezencie na odchodne od chłopaka, taki cham jeden, ale taki prosty jest ten mój wibrator.Tewraz dowiaduje się, ze są takie bardziej wyuzdane, gdzie można taki kupić i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do sklepu
Ja bym poszła do sklepu, tam możesz sobie obejrzeć, dotknąć i jest obsługa , która Ci doradzi. Nie masz się co wstydzić, przecież to normalne, że po bułki i chleb idziesz do spożywczego , a po wibrator do sklepu z gadżetami erotycznymi. My kupowaliśmy z mężem w sklepie, obsługa dwóch panów, ale bardzo sympatyczni i uprzejmi. Jesteśmy zadowoleni z wyboru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 22 .....
no ja bym wolala bardziej anonimowo nie chce analnych nikt nic nie doradzi????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do sklepu
Wiesz do 70 zł to masz mały wybór. Ceny dobrych wibratorów to wydatek od 130 do 300 zł i wyżej. Nie musisz się wstydzić. Jak my kupowaliśmy to pan, który nas obsługiwał zadał nam trochę szokujace pytanie " Czy to ma być dla państwa czy na prezent dla kogoś" Wtedy zapytałam się co to za różnica i przyznaliśmy się , że dla nas. Po prostu zaproponował nam lepsze jakościowo i odradził jakich nie mamy kupować. Dlatego chyba lepiej jest poradzić się doświadczonej osoby, niż wydać kasę w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej zacząć od rzeczywistego penisa zamiast wibratora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natura do woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oprócz natury fajnie jest pobawić się z partnerem i wibratorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę nawet teraz jest w promocji walentynkowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy woli co innego ja tam wolę w naturze a nie jakiś kawałek plastiku sobie wkładać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×