Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieidealna

Pragnę być IDEALNA!

Polecane posty

Gość nieidealna

Idealnie piękna i seksowna, mam dość swojego wyglądu szkoda, że nie jestem w programie "Chcę byc piękna" :( One nie muszą wydawać kasy na operacje a ja nie mam pieniędzy i co mam zrobić?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiax
Pogodz sie z tym jak wygladasz. Az taka maszkara z ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast tu bezmyslnie siedziec, ubierz sie ladnie, uczesz, pomaluj i wyjdz do ludzi. z podniesionym czołem! :) ja tez chcialabym byc idealna.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieidealna
nie wyglądam najlepiej, zwłaszcza podczas mrozów - mam wtedy katar i nie mogę się powstrzymać przed wyjadaniem gili z nosa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powinienes miec kompleksow z powodu zjadania gili, podszywaczu,slyszalam ze sa zdrowe :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki bumelant
zdrowe jak kazde mieso ;) ale teraz bym sie powstrzymał ze zjadaniem ich bo ptasia grypa itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak - az taka maszkara ze mnie :( Moge sie ubrac super uczesac i wymalować ale to NIC NIE DAJE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaa24
a która nie chciałaby byc piekna? Nie ma ludzi idealnych!! Popatrz na aktorki one w 90% były robione przez chirurgów!!!!!!! Nie masz co sie martwić - doceń siebie, zaakceptuj , a jesli coś sie nie pdooba to ostro zbieraj kase na operację - moze wystarczy poprawic nos czy usta i będzie pieknie - pozdrawiam i trzymaj się PS> i nie narzekaj, najprościej narzekać🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie tylko o narzekanie chodzi:( Ok, nie bede owijac w bawelne, nie moge znalezc pracy przez ten wyglad a potrzebuje do mamy na leczenie bo ona sie wykancza :( I gdybym byla piekna to dawalabym dupy nawet - zwyczajnie bylabym kurwa zeby zarobic dla mamy bo nie ma nic wazniejszego a wiadomo, ze kurestwo sie oplaca bo duzo płacą albo jeszcze lepiej znalezc sponsora TYLKO Z TAKIM WYGLADEM to pies z kulawa noga mnie nie chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:( Umieram z rozpaczy i nie mam juz sily nie wiem co wymyslic. Normalnej pracy mi nie dadza nawet w markecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjjna
www.atrakcyjna.com tam ci poradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×