Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilcia26

środek do prostowania włosów

Polecane posty

dziewczyny jakiego używacie płynu lub mleczka do prostowania włosów proszę o opinię który środek jest waszym zdaniem najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathy_1
Ja uzywam takiego mleczka do prostowania wlosow firmy Loreal,takie rozowe.kosztuje ok.15 zl.nakladasz je na umyte wlosy.ale samo mleczko nie wystarczy.najlepiej potem wyprostowac jeszcze wlosy prostownica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała_Mi*
ŻEL JOANNY TEŻ NIEZŁY, WOLĘ GO OD LOREALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wiem że jeszcze koniecznie trzeba uzyć prostownicy ale chcę wiedzieć czego użyć przed zastosowaniem prostownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyna
ja używałam kilku.....az wreszcie u fryzjera kupiłam profesjonaly kosmetyk za 50 zł....welli 2 fazowy i jestem bardzo zadowolona polecam...Wybieraj zawsze kosmetyki dwufazowe.....lepiej i dłużej jest efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Loreal.. różowy, całkiem niezły. Poprzednio miałam Goldwell.. niby profesjonalny, ale kiepski był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta 22...................
ja mialam loreala ale niebieski, cena ok 20 zl, byl okropny sklejal wlosy, blee stoi dalej gdziesz w szafce prawie pelny a to cos joanny to jak sie nazywa i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceecec
loreal jest cienki ja uzywam sansilka mleczko fioletowe przeci puszeniu oczywiscie prostownice msuze uzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leprszy od Joanny jest Sunsilk Efekt żelazka w stojacej tubie(ok12zł., wydajny) włosy są miekkie i nie sklejeno). Ale najlepsze jest zastosowanie jakiegos jedwabiu( dostępne w salonach, mnie buteleczka 15 ml za 10zł wystarczyła na ok 1,5 miesiąca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kręcone włosy
Ja ostatnio zdecydowałam się na zakup na allegro balsamu do prostowania firmy Kallos. Jest na prawde bardzo fajny, chroni włosy i zapobiega puszeniu. Kosztuje ok. 8,5 zł + wysyłka oczywiście. Osobiście polecam ten kosmetyk :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginette
Tressame Heat Defence - o ile jest dostepny w polskich sklepach, wiem ze mozna go kupic na eBay'u.Dobry zarowno przed uzyciem prostownicy jak i suszarki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginette
Fioletowy Sunsilk jest tez dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milky26
Ja używam HIGH HAIR firmy Wella (mam włosy falowane). Kupuje go w salonie fryzjerskim za 61 zł. Jest bardzo dobr, nie obciąża włosó, nie tłuści. Włosy nawet w czasie deszczu sie nie puszą. Bardzo wydajny.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj--
ja uzywam profejonalnego kosmetyku fryzjerskiego , plynu w sprayu ktory zabezpiecza struktóre włosa przed niszczeniem podczas prostowania : uni system - fluid . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×