Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewa83

Ból podczas stosunku

Polecane posty

Gość ewa83

Hej Dziewczyny. Mam takie zmartwienie: od niedawna zaczelam współżyć z Moim Chłopakiem. Nietety podcza stosunku czuje bół :( I nie wynika to z tego, że jestem za sucha, bo takiego problemu nie ma. To coś takiego, jakbym anatomicznie tam byla. no nie wiem, moze za waska? Albo moja pochwa jest za plytka- jesli to jest w ogole mozliwe. Jesli ktorakolwiek z Was miala podobny problem, prosze, napiszcie. Dodam ze Moj Chlopak nie ma jakiego monstrualnego penisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa83
Chyba nie mam, dopiero zaczelam współżyć... Ten ból jest bardziej "anatomiczny"- z mojego punktu widzenia..... Ide po okresie do ginekologa z tym problemem, ale moze poki co ktos mi podpowie jeszcze jakąs radę ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nardrzeka nie ma nic wspólnego ze współżyciem, to narośl na szyjce macicy, ale to nie boli. Może po prostu musisz sie \"przyzwyczać\" do współżycia, może jestes za bardzo spięta i stąd te bóle. To prawdopodobnie powinno samo przejść z czasem tylko musisz być cierpliwa. Niektóre kobiety tak mają. Ale oczywiście, żeby się uspokoić że to nic poważnego, poradź się ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa83
Dziękuję Wam :) Tez tak myslę, że to mże kwestia "przyzwyczajenia się" że Ktoś mnie tam rozrywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wręcz przeciwnie
nadżerka to nie narośl a ubytek w nabłonku szyjki macicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to żeby uściślić: Nadżerka prawdziwa - nadżerka tego rodzaju charakteryzuje się ubytkiem nabłonka. Występuje zaledwie w 2-10% stwierdzanych zmian na szyjce macicy. Nadżerka rzekoma (erytroplakia) - stanowi większość nadżerek, jest utworzona przez nabłonek kanału szyjki macicy. Polega na zastąpieniu jednego rodzaju nabłonka innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeroka
Twój partner ma po prostu za małego ! Musisz znależć takiego z co najmniej 20-to centymetrowym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolkaaaa
Miałam ten sam problem - okazalo sie ze to nadzerka. Powinnas wybrac sie do lekarza skontrolowac sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×