Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość virtual_szczecin

Szczecin

Polecane posty

Gość virtual_szczecin

Witajcie - mam 25 lat - przystojnym, wysoki ;) szukam osób ze Szczecina do wszelkiego rodzaju spotkań. Ciekawy jestem czy w Szczecinie sa np. organizowane sex-party, jeśli tak to odezwijcię się organizatorzy :) Chętnie nawiążę kontakt z pojedynczymi osobami, które też szukają zabawy w mniejszym lub większym gronie. Jeśli ktoś taki jest niech się odezwie - razem łatwiej będzie szukać (wiem to bo kiedys mialem partnerke chętna na większą grupę i mielismy mase zgloszeń). Pozdrawiam i czekam na odzew ;) mail: virtual_szczecin@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITAMNKAAA
NO WIEC TAK JESTEM ZAINTERESOWANA TWOJA PROPOZYCJA BO LUBIE SIE RZNAC WSZEDZIE GDZIE POPADNIE I Z KIM POPADNIE WIEC BARDZO CHETNIE PORZNE SIE TEZ Z TOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubi
Jestem atrakcyjną blądynką w wieku 24 lat.Lubie seks grupowy i byłabym bardzo chetna na takie spotkanie.Mam parek kloezanek i one tez byłby chetne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elokwętny
Oj ja chętnie bym sprobował z twoim tyłeczkiem jeśli nie ogranizują nigdzie takich imprez to ja z tobą chętnie bym zorganizował...Ostro i bez trzymanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apooollo
odpowiadajac na pytanie to bardzo chetnie w sumie bylem juz na jednym takim spotkaniu ale nikt nawet facet nie potrafil dobrze wymasowac mi prostate i moje slodkie jajeczka wiec stwierdzilem ze to mnie nie jara ale moze ty sprawisz ze moja prostata znow zadrzy z rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa ze Sz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler-us
Ja mam 22 lata i tez chetnie sie pisze na takie spotkanko pytanie tylko gdzie i kiedy no i czy chetni faktycznie sie zjawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiler-us
POGON RULEZZZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magier
Cos widze ze topic dead a calkowicie nie potrzebnie reaktywowac mi to natychmiast i pytam czy cos z tego wyjdzie czy wszyscy dali sobie spokoj pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna zgazowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×