Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Problemy_z_miejscem

Problemy z miejscem

Polecane posty

Gość Problemy_z_miejscem

Witam Mam pewien problem. Mianowicie chodzi o to ze nie mamy sie gdzie z dziewczyna kochac. ZArowno u niej jak i u mnie zawsze ktos jest w domu, praktycznie nie zdaza sie zeby nikogo nie bylo. Wiec lipa. Powoduje ze bardzo rzadko sie kochamy, niestety. Czy ktos z was mial albo ma taki problem? Jak sobie z tym radzicie? Prosze o konkrentne i rzeczowe rady, wskazowki, doswiadczenia. Dzieki! Pozdrawiam Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupcie sobie mieszkanie lub
wynajmijcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problemy_z_miejscem
Witam Mam pewien problem. Mianowicie chodzi o to, ze nie mamy sie gdzie z dziewczyna przebiaerać w stroje batmana, które kupiliśmy w promocji "2 w cenie 1" w Lidlu. ZArowno u niej jak i u mnie zawsze ktos jest w domu, praktycznie nie zdaza sie zeby nikogo nie bylo. Jej ojciec przebiera się za Jokera a matka za Poison Ivy i polują na nas posługując się działkami laserowymi, kupionymi w wyprzedaży poświątecznej w Biedronce oraz karabinem snajperskim produkcji radzieckiej nabityym drażami kokosowymi. Czy ktos z was mial albo ma taki problem? Jak sobie z tym radzicie? Prosze o konkrentne i rzeczowe rady, wskazowki, doswiadczenia. Dzieki! Pozdrawiam Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre
dobre dobre! podszywacze tej maja czasem fajne pomysly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skąd ja to znam
tez tak z moim chłopakiem mamy:(ale jakoś dajemy sobie radę.Jestem w bardzo dobrych relacjach z jego mamą(ogolnie z jego rodzicami) więc mam oficjalne zezwlenie na nocowanie u niego(zwiazek trwa ponad 2 lata)i wtedy po ciuchutki działamy:)muscie wytrzymać aż bedzie ciepło-wieczorne spacerki do lasu itp...:):):)a rady nie udzielę Ci żadnej bo jak nie ma sprzyjącej sytuacji to poprostu nie ma i nikt Ci na to nic nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my mamy taki problem
z moim Ukochanym, ale to w zasadzie nie problem. Ja przyzwyczaiłam wszystkich w domu, że do mnie do pokoju się puka, więc zawsze zdążymy się skryć pod kocykiem i jest super (kochamy się w takiej pozycji, że ja leżę plecami do niego, on leży za mną) i nie ma problemu, a jak jesteśmy u niego, to on wyciąga klamkę z drzwi od zewnątrz, puszcza muzyczkę i już :D powodzenia. Powiem szczerze, że już nas to męczy jednak trochę, dlatego od czerwca wynajmujemy mieszkanie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×