Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sexy stuff

CO JA MAM O TYM/NIM MYSLEC???!!!

Polecane posty

Gość sexy stuff

wiec jesli ktos czytal moj dawny topik otym ze chcialabym dobrze wyjsc przy pierwszym razie z moim nowym factem to tez sie zdziwi. Znalam go wczesniej i zawsze gadalismy o sexie. Z tego co mowil to mial duzo kobiet tylkoze raczej na jedna noc i wydawal mi sie bardziej doswiatczony. Ma 21lat. No i ostatnio wyladowalismy w lozku. Ale on sie zestresowal i nie potrafil zalozyc prezerwatywy, znaczy rozwinal ja :P a potem to juz mu oklapl a no koncu powiedzial mi ze zachowuje sie jak dziewica:) O CO CHODZI???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek jak nic
!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizma
Zapomnial gosc dodac, ze jego kobiety zyly w przestrzeni dwuwymiarowej - na papierze a jedyną realną partnerką byla jego rącza prawica :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahha
fffffajnie rozwinął prezerwatywe :) to może balonika chciał zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tacy w większości
są polscy faceci - tylko w gębie mocni, żenada. Masz nauczke, żeby nie słuchać kolesia, który przechwala się, że miał setki kobiet i bóg wie co jeszcze...prawdziwy facet nie gada o seksie tylko go uprawia. Trafiłaś na najzwyklejszego gawędziarza. Nie przejmuj się, jest takich pełno w polandzie hehehehe...Wobec kobiet to mają wymagania, że ho ho a sami....szkoda gadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tacy w większości
wiem co mówię, bo ostatnio to już normalnie żebrzę, żeby ktoś mnie wyruchał :( a co który próbuje, to mu zaraz opada :( może chodzi o to, że mam owłosioną dupę ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
Ale myslicie ze jest prawiczkiem??? Tak na pewno? On jest przystojny raczej i taki pewny siebie. Odkad go znam to zawsze krecily sie wokol niego jakies panienki. Poza tym to taki imprezowy raczej typ faceta. No ale ostatnio uprawialismy sex oralny. I kiedy on robil dobrze to bylo tak ok, znaczy wsumie tak srednio ale nie jakas tragedia, ale mozwliwe ze to akurat robil wczesniej...:P ale kiedy ja mu zrobilam laske to powiedzial do mnie: "Dzieki" czy to nie jest dziwne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
haha bardzo kulturalny. ale to jest takie niezreczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia_
a ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
no 21lat.. napisalam w pierwszym poscie. ja mam 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahahahhahahaaaaaa
uuuuhiiiiiiiieeeaaa aheheheheeeee hiiiiiiii huuuueeeeee huuuueee huueee nie a to jak po zrobieniu kolesiowi laski usłyszeć "dzięki" hiiiieeeee no nie mogę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
niech sie jakas kobieta wypowie ktora tez byla w takiej systuacji. ja chyba na samych prawiczkow trafiam ktorzy tylko duzo gadaja bo to juz nie pierwszy raz. myslicie ze on na 100% jest prawiczkiem. ten gadal najwiecej :] i to przy swoich znajomych i braciach a przy nich by chyba nie zmyslal bo znaja lepiej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaa
a co nie moze być prawiczkiem? rzucisz go jeśli dowiesz się ze nim jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś głupia pizda i takie jak ty nie mają łatwego życia, tylko klapsa dać i od tyłu zapinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
nie rzuce do dlatego ze jest prawiczkiem tylko dlatego ze gada pierdoly i udaje nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy stuff---> to wcale nie znaczy, że jest prawiczkiem!!! ja miałam dokładnie tą samą sytację, gdy traciłam dziewictwo...facet miała 21 lat i utrzymaywał, że jest doświadczony...mimo to dał totalną plamę właśnie w ten sam sposób...wiem, że nie kłamał bo znałam lub widziałam co najmniej 2 jego \"byłe\"...tego że go nie podniecałam też raczej nie mogę brać pod uwagę...po prostu się cholernie zestresował. wierzę że tak było również w Twoim przypadku:) a tekst że \"zachowujesz się jak dziewica\" był tylko marna próbą wybronienia się, zatuszowania żenującego faktu, że delikatnie mówiąc się nie popisał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca życia
No, to naprawdę był dośwaiTczony facio .... :-)) A kredki z tornistra mu nie powypadały jak rozwijał gumę ...? :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesioz
a wy takie cffaniary udajecie, nie wiadomo jakie wywalicie cipsko na wierzch i nic nas nie obchodzi a robic trzeba przy tych makrelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graszkaja
ja nie rozumiem, dla mnie to nic dziwnego ze moj facet dziekuje mi po seksie itp. jestesmy ze soba ponad dwa lata i zawzse to robi:) nastepnego dnia dostaje smsy ze bylo cudownie, dziekuje, jestes dla mnie wszystkim np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy stuff
tak naprawdę to lubię obciągać z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sargon
do lesioz- coś w tym jest co piszesz, nieźle się ubawiłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morfina
dobre sexy :P napiszesz nam cos wiecejo waszych poczynaniach? ta cy mlodzi chlopcy czesto mowia dziewczynom ze sa doswiatczeni a tak na prawde nie sa ale chca byc mescy. No ale jak on ma 21 lat to chyba by tak nie gadal bo az taki mlody juz nie jest. moze sie po prostu zestresowal ale z ta gumka to nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I pulled her forward until I could get my lips on her tits and nipples. As I sucked her nipples between my lips, I would bite down lightly on them. Melissa was rocking back and forth on my cock, pressing free indian pictures her clit against me at the same time. With her head thrown indian makeup photos - cherokee indian princess back and between her grunts she would be saying my name, \"Tommy, ugh, fuck me Tommy! Bite my tits Tommy, please!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×