Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rodenderderon

żenująca sytuacja

Polecane posty

Gość rodenderderon

Jestem ciekaw komu z obecnych tu facetów przydarzyła sie przykra przygoda np: w autobusie czy pociągu ( w miejscu publicznym ) taka jak nie kontrolowany wzwód :) co wtedy zrrbiliście, a może ktoś to zauważył,często sie to wam zdarza i czy to lubicie ? :) Ja powiem szczerze, że wiele razy miałem takie niespodzianki szczególnie rano w ciepłym autobusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klemens
Zdaża się i trzeba to jakoś ukryć, a poranne wzwody - to całkiem naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykorzystaj to koleś i strzel sobie konika, na pewno ci się polepszy humor !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robbo
Uwielbiam jak mi stoi i zdarza się to często. Czy to naprawdę powód do wstydu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /o
Poranny drag to normalka... jak kobieta jest obok to uzywasz i po sprawie, A drąg w biurze chowa sie pod biurko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pachnacy cudnie
Mialem pare takich sytuacji ale 1 utkwila mi najbardziej bylem z jedna kobieta na randce i przyznam ze cholernie mi sie podobala ciagle ja skanowalem z gory do dolu az w koncu stanol mi :o co to byl za przypal musialem wsadzic reke do kieszeni i go trzymac a po dluzszym spacerze spytala sie mnie czemu ciagle mam reke w kieszeni :D 🖐️ normalnie nie wiedzialem co jej odpowiedziec :D teraz sie z tego smieje ale w tedy to naprawde czulem sie zenujaco :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh a ja jak poznałam swojego
obecnego narzeczonego na iprezie, to jakoś nie było miejsc za duzo do siedzenia, a ze mi się podobał to wpakowałam mu się na kolana, no i za chwilę czuję a mu...stanął ;)) zachowaliśmy to dla siebie, dzis się z tego śmiejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ortograf
Robisz sobie jaja? Przecież niektórzy faceci (nawet na plaży_ wkładają sobie w slipy jakieś przedmioty, aby zaimponować objętością gaci. Najczęściej są to zwinięte w kłębek skarpetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×