Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość banan57

Obawiam się zrobienia minetki!!!

Polecane posty

Gość Fidel C
Banan, może umówmy się tak, że ja zrobię Twojej dziewczynie minetkę, a Ty będziesz patrzał i się uczył. Będę to robił tyle razy aż sie nauczysz. A na koniec kursu będziesz musiał zdać egzamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Aniołeczek...
Słuchaj..Minetka to coś super..takie super przezycie!!jak nie spróbujesz to nie polubisz..daj to pzreczytac swpjej dziewczynie a napewno bedzie chciala zebys zrobil jej minete*:*:*:Powodzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądzę, że jednak słusznie się obawiasz! jeśli nie zabierzesz się do tego odpowiednio, wnerwiona cipka może cię np. ugryźć w język, więc uważaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seniorita222
hhmmmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laleczka1988
SPOKOJNIE BANAN... Jezeli kochasz swoją dziewczynę i chcesz dle niej jaknajlepiej- (jezeli chodzi o sprawy łóżkowe), to nie powinno być żadnych problemów!! Jak raz spróbujesz, to będziesz chciał więcej i więcej... A Twoja dziewczyna nie będzie dawała Ci spokoju!! he he he :) :) I tak z punktu widzenia kobiety to powiem Ci, że Minetka, to napraaaaaawdę super-przyjemne uczucie!!!! (nie tylko dla kobiety) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifty
Ssać możecie mi cioty a mówię wam najfajniej jest wylizać komuś dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigos i tyle
osek jestes wielki, nie wiedzialem ze z pozycji milosci francuskiej dostrzec mozna "rozszerzanie sie zrenic", albo jestes kretynem, albo prawiczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malarz
etam pierdoły gadacie że wszyscy faceci to lubią.... ja przy pierwszym razie tak się zniechęciłem (taki kwaśny smak :( dobrze że chociąz zero zapachu) ze teraz robie to naprawdę baaaardzop rzadko! choć nie powiem bo ostatnio po bzykanku (nie miała orgazmu) wiec zabrałem się za minetke i nie było źle, smak nawet taki lekko słodki! (nie moje nasienie bo byłem w gumce). :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vit
malarz- mi na miejscu Twojej dziewczyny byloby baaaaaaaaaaaaaaaaaardzo smutno:( nie wyobrażam sobie seksu bez minetki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACIUŚ GODZINKA
MYSL TATO MINETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MACIUŚ GODZINKA
NIE MA TO JAK PANNA DOBRZE ROBI BEREŁKO -- PO SAME KULECZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MICHAŁ BEREŁKO
MINETA TO SZTUKA SWEGO CZASU NA LITWIE NIE ZNANA A U NAS PANOSZY SIĘ DO DZIŚ DNIA ALE OLAĆ HISTORIĘ - - - - DO MINETY PANOWIE NIE MA SIĘ CO OPIERDALAĆ CHYBA ŻE KTÓRY BEREŁECZKO PREFERUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierwszy raz robilem
i sie nie zastanawialem tylko zanurkowalem w niej, a nawet nie byla po kapieli - i bylo suuuuper!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondoniara
smutno mi bo mój facet nie chce mi zrobić minetki:( co mam zrobić aby go do tego przekonać??? pomóżcie mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem to na pewno
nie rób loda to zacznie robić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podniecona ....
SLUCHAJCIE WSZYSCY!!!! jak dla mnie to mineta sprawia mi wiecej przyjemniosci niz wsadzanie pe..do mojej cipki. naprawde kiedy moje kochanie mrobi mi minetke to normalnie odplywam...uwierzcie takie zaje..uczucie!z niecierpliwoscia czekam na nastepny raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
Slodkie wino wylewasz na brzuch by splywalo na pipkie i puszczasz w ruch jezyk. Moja stara zemdlala z rozkoszy, ja prawie tez......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbok zdzich
banan-rada doswiadczonego cipoliza:przygotuj sobie trzy rzeczy,a mianowicie:flakon perfum,butelke wina i pudernice.Uloz to wszystk kolo dziewczecia(najlepiej zeby nie widziala):perfum po prawej,wino po lewej a pudernice po srodku.Zanim przystapisz do czynnosci zdejmowania majtek-pokrop perfumem okolice tychze gatek-to tak na wszelki wypadek,nastepnie gatki na bok i lej to winiucho na brzunio.Co sie teraz dzieje,no?no leci winko,wiec chlepczesz,chlepczesz, chlepczesz.Nie zapomnij ze to tylko najwyzej litr.No i wylizales juz cala butelke,a po wszystkim pudernica!Zapudroj to wszystko,zeby nie cieklo nic,zapudroj,no i koniec roboty.No i co?.. ,powiesz mi pozniej jak bylo,a teraz do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbok zdzich
banan-rada doswiadczonego cipoliza:przygotuj sobie trzy rzeczy,a mianowicie:flakon perfum,butelke wina i pudernice.Uloz to wszystk kolo dziewczecia(najlepiej zeby nie widziala):perfum po prawej,wino po lewej a pudernice po srodku.Zanim przystapisz do czynnosci zdejmowania majtek-pokrop perfumem okolice tychze gatek-to tak na wszelki wypadek,nastepnie gatki na bok i lej to winiucho na brzunio.Co sie teraz dzieje,no?no leci winko,wiec chlepczesz,chlepczesz, chlepczesz.Nie zapomnij ze to tylko najwyzej litr.No i wylizales juz cala butelke,a po wszystkim pudernica!Zapudroj to wszystko,zeby nie cieklo nic,zapudroj,no i koniec roboty.No i co?.. ,powiesz mi pozniej jak bylo,a teraz do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrob to tak: A) wezcie razem prysznic albo kapiel (dlaczego): - pozadnie ja tam wyszoruj, to nie puscisz pawia, spoucz ja tam woda pozadnie bo mydlo nie smakuje najlepiej ( wiem z doswiadczenia) - ogol ja tam , klaki tylko przeszkadzaja B) Jak zaczniesz ja lizac to rob to powoli , i delikatnie ( nie zlizujesz resztek kokainy ze stolowego blatu ) Patrz jej caly czas w oczy jak to robisz, moja szaleje jak sie na nia patrze.(obserwojac ja bedziesz mogl ocenic jak ci idzie ) Sluchaj jej , ona wie co mowi, a jak mowi nizej to schodzisz nizej I na koniec: TECHIKA PRZYCHODZI Z CZASEM,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
zaklinacz cipek, ocena wypowiedzi 9,5. Pol punktu ujelem za brak wina, najbardziej korzystne wino bardzo slodkie np: Malaga. Uzywanie pudru uwazam za pewna ekstrawagancje chociaz nie wykluczam. Postepowanie zgodnie z zaleceniami zaklinacza + dobre wino sukces murowany. Mocniejszych trunkow nie polecam mozna zbyt szybko odpasc z zawodow. Przy uzyciu wina zalecana jest kapiel, albo i nie, ale konieczne sa dalsze dzialania przy uzyciu penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica1
zaklinacz- przesadziles takze ztym szorowaniem.Zaraz pomyslalam o ryzowej szczotce,ktora sie szoruje zastarzaly brod.Iz tym pawiem to juz wielkie przegiecie.Mam nadzieje ,ze napisałes to w zartobliwym tonie.Nie wyobrazam sobie ,zeby partnerka z ktora sie umawiasz przyszla na spotkanie , niepachnaca i brudna.kobieta zdrowa i utrzymujaca higiene nie pachnie brzydko ,uwierz mi.Sama nia jestem iwiem co mowie.Chyba ze zgarniesz z ulicy jakiegos kocmolucha to wtedy jak najbardziej musisz go wyszorowac.Ale nawet jak taka wyszrujesz ale i takmozesz sie zarazic jakimś chorobskiem! Reasumujac,zadbanych i czystych na codzień nie musisz jak typiszesz szorowac! Punkt B jest dla mnie do przyjecia, chociaz mogłes mieć trochę wiecej inwenji.Jezeli chodzi o punktacje to daje 5 pk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik smierdzi śledziem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewcze przecudnej urody
pytanie zasadnicze do tajemnicy, dlaczego punkt B nie do przyjecia, wzgledem kokaina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za komentarze :) Moja wypowiedz miala lekki podtext humorystyczny, ale jej glownym celem bylo odpowiedzenie na pytanie w poscie. Tajemnica1 : ja jestem w trwalym zwiazku juz od roku, troche przesadzilem moze z tym szorowaniem ale np. jak moja pani wraca po pracy to kapiel jest mila bo ja relaxuje i zmywa cale \"trudy ( brudy) dnia\" , ale masz racje we wszystkich innych okazjach moja pani jest zawsze pachnaca i swierzutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se jednaaa
ja nie lubie jak mi patrzy w oczy jak to robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zachwycona
moim zdaniem jes zaj...... faceci to kochaja i ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzio-ona-
wlasnie chlopaki robcie to dzewczynom .:) wiecie co,moj chlopak raz sprobowal i teraz za kazdym razem chce ja lizac....NORMALNIE TO JEST SIODME NIEBO ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×