Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Witaminek

Zdrada czy nie!!!

Polecane posty

Gość wredne__misie
był substytut kalafiora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Witaminek
też nie jestem pusty.mam wiele zainteresowań, takich jak wibratory doodbytnicze, draże z biedronki, a moja najwieksza pasją jest granie w siatkówkę z ludzikami z żołędzi i kasztanow. potrafie tez obierać pieczarki robiąc przy tym wymyki na trzepaku, o czym chętnie bym z wami, drogie panie podystkutował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba ogórek
taki jakiś wypasiony:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanka Witaminka
Właśnie udało mi sie upolować dorodnego i rączego owsika! Musiałam się nieźle nagmerać, ale w końcu puściłam bąka z bardzo wonną i treściwą wkładką, więc nie miał szans - samo go wymiotło. Jak sądzicie - lepszy będzie smażony czy w nadziewany kuleczkami z glutów i pieczony w serze spod napleta mojego byłego chłopaka (który pieczołowicie przechowuję, z namaszczeniem wąchając czy oby nie schnie i dbając o jego kondycję codziennie trzymając go 35 minut w swojej cipce)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentysta
a ja robie plomby ze skwarków oderwanych z niemytych dupsk meneli spod tesco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze nic! Ja lubię przejechać sobie między udami szmatą którą dobrych jedenaście lat wcześniej robotnicy rolni ocierali spocone torsy w czasie młócki przed dożynkami w Karwii. Aha, zapomniałam dodac, że moją największa tajemnicą jest że penetruja mnie analnie robotnicy z wykopu naprawiający instalacje c.o. na naszym osiedlu. Równiez dwa razy obciagałam listonoszowi, ale bez połyku, bo miał tyle sera, że zapomnaił, że połykam tylko na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminej zaczernij sobie nick i bedzie po kłopocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z czego twoja kochanka
jest zadowolona? z seksu z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×