Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cecyllia

Wysmiewam wszystkich facetow

Polecane posty

Gość Cecyllia

ktorzy potrafia tylko sobie zrobic dobrze walac konia przed ekranem a ich kobiety pozostaja niezaspokojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apooollo
to niech kobiety tez se wala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecyllia
Ale chyba nie o to chodzi w seksie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apooollo
to o co ci chodzi czego ty oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneżenieoto
chodzi w seksie każdy wali to co ma pod ręką jak twój facet ma komputer i to go kręci to może się zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecyllia
mojego faceta jeszcze rozumiem, bo jestem brzydka jak rozdeptana psia kupa, ale inni ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasas
w seksie chodzi o obciaganie z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecyllia
Uczę swój odbyt aportować patyki, jednocześnie oglądając kolejny fascynujący odcinek Najsłabszego ogniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecyllia
co to jest "Najslabsze ogniwo" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazia Szczuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazimiera Sz.
jak mozesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apooollo
moj odbyt jest taki wielki ze wchodzi do niego caly autobus wiec dlatego tak czesto gubie sie w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatego nie
nie strawię przedłurzacz dlaczego Ty nigdy nie wyślesz mi buziaka zawsze muszę się prosić,przestanę Cię chyba kochać - Twoja wielbicielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecyllia
z calym szacunkiem przedluzacz ale to mi naleza sie kissy bo to moj topik. Co za wiocha naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasas...
...tobie to chyba przy okazji i mózg połknęli, jak pierdolisz takie bzdury! walnij ty sie młotem w ten pusty łeb, to może zmadrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatego nie
............cudownie dzięki przedłurzacz to są cieniarze i nie wiedzą co w duszy gra życzę Ci miłej zabawy i miłego wieczoru,mam tylko nadzieję,że może kiedyś zaśpiewamy tym cieniasom na forum pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatego nie
o rany!!!!!!!!!!!!! Tu wszyscy są zazdrosni o Ciebie ,chylę czoła...............................a tak na ucho mówiąc Wy jesteście cieniasy do potęgi i bawić się nie umiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cecyllia
Właśnie udało mi sie upolować dorodnego i rączego owsika Musiałam się nieźle nagmerać, ale w końcu puściłam bąka z bardzo wonną i treściwą wkładką, więc nie miał szans- samo go wymiotło Jak sądzicie- lepszy będzie smażony czy w nadziewany kuleczkami z glutów i pieczony w serze spod napleta mojego byłego chłopaka (który pieczołowicie przechowuję, z namaszczeniem wąchając czy oby nie schnie i dbając o jego kondycję codziennie trzymając go 35 minut w swojej cipce)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatego nie
tak tak Cecyllio każdy to potrafi, jeszcze lepiej niż Ty ale jak mowa o konfrontacji i zrobieniu czegoś w realnym świecie to tylko owsiki,kloce,draże z "Biedronki" itd.,itp., tacy z Was wielcy ludzie i takie maciupkie osobowości - trochę żal /że po Moskwie nie suną już sanie/ ale kto dzisiaj to rozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam kiedy gruby i duży sprzęt mojego junaka delikatnie przebija sie przz mój wypełniony po brzegi króliczą spermą i resztkami przedwczorajszej margarity żąłądek i dociera do przełyku, po czym wytryska pożółkłym jadem przez otwory nosowe. Dlatego nigdy nie zejde pod spód, never ever

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatego nie
brawo!!!!!!!!!!!!!!! Cecyllio nie zawiodłaś mnie,a to jest pocieszające w tym świecie dusz. Życzę miłej nocy.Wielbicielka Przedłurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nara człeniu niewiem kiedy jeszcze tu zajrzę, może jutro ale dopiero po 16, bo wczesniej będę wąchać bąki woźnej z przedszkola nr 2 w Popitolcach Dolnych, gdzie prowadzam swą niedorozwiniętą młodszą siostrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CecyIIia
Tak szczerze mowiac to marzy mi sie by byl taki, ktorego mozna by trzymac 35 minut w swojej cipce... Echhh, rozmarzylam sie na powaznie. 35 minut... ochhhhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatego nie
ale kto rozumie ręce uzdrowiciela.....Dobranoc miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×