Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynka21

umieraqm ze strachu czy ciąża jest możliwa napiszcie prosze

Polecane posty

Gość katarzynka21
do odpowiedz jest bardzo prosta mam nadzieje ze nie jestem :( ❤️ pozdrawiam :( piszcie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka21
musimy sie trzymac bo nic z tego nie bedzie z tej paniki nam sie rzeczywiscie przesunie :( kurde ja powaznie nie chce myslec nawet o tej glupocie ktora popelnilam :( to byl moj najwiekszy w zyciu blad juz nigdy tak nie zrobie , oby sie okazalo ze nie jestesmy w ciazy :( tylko ciekawe czy u Ciebie bylaby to tragedia bo u mnie niestety tak :( ..piszcie ..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka21
mój Boze głupota nie zna granic , tzreba byc jednak dobrej mysli choc ja juz stracilam wszelkie nadzieje :( boje sie panicznie :( pozdrawiam i całuje :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoon
Do "o ja głupie" Noto była głupota stulecia... Ale skoro pozwoliłaś się zaplemniczkować w dni płodne to znaczy, że nie obawiasz się ciąży prawda?? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 1978
Katarzyna21 spokojnie, nie denerwuj się. Ja ze swoim mężem współżyłam regularnie (i to naprawdę bardzo często) bez zabezpieczenia przez ponad 9 miesięcy zanim zaszłam w ciążę. Nie każdy od razu "zachodzi". Miejmy nadzieję, że w Twoim przypadku będzie podobnie. Trzymam kciuki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka21
do kobieta 1978 ❤️ mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :( pserce] dziekuje za slowa otuchy i całuje ❤️ piszcie kochani jak to u was i waszym zdaniem :( naprawde nigdy tak nie stresowalam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka21
:( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka 21
Mam okres, dostalam!!! Yupi!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci sie skonczy ten okresik, to lec po gina, po lepsze metody antykoncepcji..zebys na przyszlosc nie panikowala, bo sama widzisz ile to nerwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka21
to nie ja sie wpisywalam ze mam okres ;9 ja bede miec dopiero za 9 dni :( glupie podszywacze :( choc chcialabym dostac okresu :( piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko
po jakim czasie tak na 100% mogę zaufać tabletkom antykoncepcyjnym? wiem że pisze że po 21 dniach czy tak po miesiącu ale czy to na pewno wiarygodna informacja:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka21
do mam pytanko moja kolezanka bierze tabsy igin jej mowila ze od pierwszej tabl juz sa zabezpieczeniem .. pozrawiam .. :( piszcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty kobieto
od pierwszej tabletki???????????co za bzrdura???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toto
prawdopodobnie jestes w ciazy, to sie zdaza po taich zabawach, co wiecej nawet jak dostaniesz okres to nic nie znaczy bo teraz czesto jest tak, ze okres ma sie nawet do 4 miesiaca w ciazy, bo zdrowiej zyjemy i naturze sie troche miesza, wiec dbaj o siebie nie pal i nie imprezuj, dzieci sa nam w kraju potrzebne, i nie chodz na spacery kolo zbiornikow wodnych, no i jak najszybciej powiedz rodzicom bo i tak sie do wiedza a na pewno sie uciesza pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka21
do toto czy ty mowisz powaznie ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toto----> ale jesteś poje*ana:o tak straszyć biedne dziecko! katarzynka nie słuchaj jej...jak miała kilka lat to zaczęła się wspinać po kołysce bo sobie ubzdurała że chce zdobyć giewont i spadła na głowę z wysokości 1,5 metra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PinkBunny ❤️ choc na chwilke usmiechelam sie przez Twoja wypowiedz ❤️ dzieki za wypowiedz :) pozdrawiam .. piszcie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, przy tabletkach anty, zabezpieczenie jest od pierwszego dnia, jesli bierzesz od pierwszego dnia miesiączki...a moze juz idz do lekarza, po recepte to bedziesz mogla juz je brac gdy dostaniesz miesiaczke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszytsko calkiem mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( teraz bede pisała pod nickiem katalinka21 nie katarzynka21 chce uniknąć podszywaczy.. całuje piszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele, przestancie straszyc dziewczyne. Glupia to glupia, ale ma nauczke bo teraz ze strachu umiera. A Ty, katalinko musisz jakos przerzyc ten miesiac. Wg mnie prawdopodobienstwo jest bardzo male, ze jestes w ciazy. Na drugi raz bez kondoma w szufladzie nie zaczynaj w ogole zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morphina poważnie
od pierwszego dnia mogę się kochać bezpiecznie????? a ja głupia ostatnio gdy chłopak zapytał czy biorę tabletki powiedziała że dopiero 3 tygodnie więc chyba jeszcze za wcześnie by kochać się bez zabezpieczenia. ale wstyd!!!!:D a może są tabletki które działąja w ten sposób:P mama nadzieję że ten głupol się nie zorientował:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 ❤️ pozdrawiam dziekuje za wpisik ....juz nigdy tak nie zrobie to jest pewne !! :( piszcie .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAA, tak mi sie skojarzylo teraz - nie rozumiem dlaczego tak wiele kobiet decyduje sie brac tabsy z wlasnej nieprzymuszonoej woli, zamiast uzyc prostego bardzo bezpiecznego sposobu nieingerujacego w orgaznizm jakim sa prezerwatywy. Robicie to dla facetow? Wiem, ze niektorzy nie lubia w gumach i nalegaja na przyjmowanie pigulek przez kobiety. Ja osobiscie bym sie na cos takiego nie zgodzila, i na wszystkie negatywne objawy, bedace skutkiem przyjmowania pigulek. Jakby nie bylo to chemia, a gdy czlowiek jest zdrowy to raczej chemii nie potrzebuje.Stosuje kondomy od 6 lat i nigdy sie nie zawiodlam, a juz na pewno powinny stosowac ta metode zabezpieczenia osoby bardzo mlode, na cholere te tabsy!To moje subiektywne zdanie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAA, tak mi sie skojarzylo teraz - nie rozumiem dlaczego tak wiele kobiet decyduje sie brac tabsy z wlasnej nieprzymuszonoej woli, zamiast uzyc prostego bardzo bezpiecznego sposobu nieingerujacego w orgaznizm jakim sa prezerwatywy. Robicie to dla facetow? Wiem, ze niektorzy nie lubia w gumach i nalegaja na przyjmowanie pigulek przez kobiety. Ja osobiscie bym sie na cos takiego nie zgodzila, i na wszystkie negatywne objawy, bedace skutkiem przyjmowania pigulek. Jakby nie bylo to chemia, a gdy czlowiek jest zdrowy to raczej chemii nie potrzebuje.Stosuje kondomy od 6 lat i nigdy sie nie zawiodlam, a juz na pewno powinny stosowac ta metode zabezpieczenia osoby bardzo mlode, na cholere te tabsy!To moje subiektywne zdanie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka 21
Koleżanka poradzila i aby zarzyla cale opakowanie tabletek i to rozwiaze problem, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie! na pewno nie cale, najpierw sie nierze 4 tabletki, potem po 24 h, znowu 4 albo 2...i to dziala tak jak postinor..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wpis katarzynka21 o tym calym opakowaniu tabletek to nie moj !kochane bede pod nickiem katalinka21 a wy nie zwracajcie uwagi na głupich podszywaczy.. ahh ci ludzie chyba maja mnostwo kompleksow :( piszcie :( morphina❤️ pozdro600❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×