Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katarzynka21

umieraqm ze strachu czy ciąża jest możliwa napiszcie prosze

Polecane posty

ajaj, zapomnialam, ze jestes juz katalinka a nie katarzynka, wiec sorki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakos dziwnie
Od wczoraj to juz trzeci wpis o podobnej tresci....jeden byl o dziewczynie ktora przez chwile sie zabawiala z facetem a teraz sie boi ciazy i mimo tego ze nic nie wie-to juz oswiadczyla facetowi ze jest w takowej a on ja zostawil....drugi o tej samej tresci ale lekko pikantnijeszy....a ten calkowicie opowiada o sferze seksualnej a pytanie a raczej obawa jest ta sama...on mial suchego, to trwalo chwile -czy moge byc w ciazy....i wszystkie te osoby mialy po 21 lat...wiec nie obrazajac autorki...czy to Ty jestes tworca wszystkich tych postow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katalinka--- spokojnie, jak już dziewczyny pisały nie jest tak łatwo zajść w ciążę ! Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no panic
tez tak miałam:-) "bawiłam" sie w ten sposóbw dni płodne i niepłodne tez.i tak juz od roku efekt???- nie jestem w ciazy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milli ❤️ No Panic❤️ dziekuje wam dziewczyny za wpisiki od razu lepiej mi na duchu i mam nadzieje ze bedzie dobrze :( .. pozdrawiam .. piszcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu gdzie wchodzę to Twoje wpisy , dziewczyno to po co sie zabawiasz z facetem skoro potem tak sie boisz i to jeszcze z takim nieodpowiedzialnym :] Czekaj na okres i tyle. Ja tez sie boje ciazy dlatego nie pozwalam nikomu \"wkładać na 4 machniecia\" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za mój jężyk w temacie ale pisałam pod presją i stresem :( coż teraz mam za swoje :( stres 7 dniowy czy nadejdzie okres ktory mam jak w zegarku :( nigdy wiecej takich zabaw :( piszcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam się dlaczego dwa takie same posty i dyskusje są prowadzone jednocześnie...autorka dyskusji mówi, że to nie jej sprawka, ale te tematy zaczynają się zupełnie tak samo i autorki maja tą sama liczbę wypowiedzi...przypadek? jeżeli są 2 takie same dyskusje, to jedna powinna być chyba skasowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konradeq, zmeczona jestem, wiec nie czaje czy to prowokacja jest, ale jesli nie to, wybacz za okreslenie jestes zwyklym chujozą a Twoje partnerki o zgrozo to glupie pindy:o Ty wiesz co to jest kurwa postinor ze kobietom go proponujesz?:oCiekawa jestem co bys zrobil jakby ktoras z tych Twoich kobit zaszla w ciaze...skrobanka nie? Wazne jest zeby chuja zamoczyc a nie zeby dzieci wychowywac...Mam nadzieje ze jakas nastolatka Cie nie poslucha:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAOLO
KASIU NA PEWNO NIE JESTEŚ W CIĄŻY I PRZESTAŃ SIĘ ZAMARTWIAĆ I SŁUCHAĆ TYCH WSZYSTKICH GRAJKÓ CO TAK NA PRAWDĘ POJĘCIA O TYM NIE MAJĄ.MOŻESZ SPAĆ SPOKOJNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paolo dziekuje ❤️ mam nadzieje ze bedzie ok choc boje sie no niestety :( Pozdro600 całuski .. piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestes w ciazy i sie nie przeejmuj, ja tez uprawialam seks w dni plodne co najgorzej w owulacje gdzie najwieksze szanse na ciaze, i tobie machnal 3 razy twoj partner a mi wyjal tuz przed wytryskiem i nie mialam pewnosci ze na pewno zdazyl wyjac, i miakam wszystkie oblawy ciazy mgdlosci , okres sie spoznial, po prsotu strach lęk przezywanie strach orzed ciaza m identyczne objawy , takze nie boj sie nie jestes na 1000% ja strasnie rpzezywalam 5 miesiecy! oanikowlaam płakałam nie moglam sobie dac rady ze soba i nawet wydawalo mi sieze brzuch mi sie powieksza i piersi piersi jajniki wsysyko mnie bolalo! naprawde nie warto sie zaamrtwiac, zrob test i bedziesz pewna ale na moje oko na 1000000000000000% nie ejstes i mzoesz byc spokojna a ja oche o tym wiem bo sama przezywalam ciaze i wiem jak to bylo jak sie denewowalam wiec glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z seksaem nie ma żartów
teraz MUSISZ PONIESC KONSEKWENCJE !!! P.S. pociesz sie becikowym - cale 1000 zeta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co zawsze tak robi
jacy wy jesteście jebnięci, a zwłaszcza autorka tego posta! kobieta nie jest wiatropylna i wierzcie mi sperma jest potrzebna do zrobienia dzidziusia. A 3 "machnięcia" bez gumy to nie tragedia. Żadnej ciąży nie będzie, chyba że urojona!!! Ps. Stosunek przerywany stosuję czasem i jakoś w ciąży nie jestem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalula
jestem pewna ze nie jestes. ludzie się miesiącami o dzieciaka starają:) nie ma tak latwo:D trzymam kciuki, choć jestem przekonana ze nie jesteś. napisz jak dostaniesz okres, lub zrobisz test rzymaj się cieplutko i sie nie matrtw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×