Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość Justyna8686
Ja mam Pearly i wiem że można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
Justyna8686 jak możesz, to napisz proszę, jak sprawdza się owu wstecz? u mnie nic nie miga :\ a tak w ogóle to dziś z rana miałam zielone światełko! byłam tak zaskoczona jakbym zobaczyła dinozaura....myślałam, że to się nie zdarzy! (nie żebym nie chciała;) Od pięciu dni mam podwyższoną temp. A dziś to już w ogóle przegięłam bo miałam 36,53. (standardowo mam ok 36,1) Myślałam, że pierwsze dni jak temp jest podwyższona to będą czerwone światełka... czy mój pearly mnie podpuszcza?:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie podpuszcza cie jak masz zielone to że tak powiem \"jazda\" :P Ja tez się zdziwiłam, że mój baby comp mi tak szybko zielone pokazywał ale to są mądre komputerki i należy im zaufać,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak pierwsze zielone to szok bo i czekasz na nie ale jak się pojawią to aż nie wiadomo co z tym zrobić. hihih a zrobić trza jedno ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna8686
jak chcesz sprawdzić owu wstecz to musisz po włączeniu urządzenia nacisnąć okrągły przycisk i pokaże się tempka. Teraz naciskaj minus aż dojdziesz do dnia kiedy miała być owu. Proste nie ?!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
:D a jak pokazywana jest owu? po tym jak przycisnę te dwa razy duży środkowy przycisk i zobaczę temp poprzednie przesuwając minusem do tych wstęcznych temp... jak była owu to miga coś albo jakiś znaczek jest? wybaczcie pytanie- ale mam kompuetrek od 20 dni:\ (nie odzywałam się od kilku dni, bo od trzech mam zielone i zajęta jestem:D) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizimizi
w pearly miga ten trójkącik pod kropkami na obudowie. miga pod czerwoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nootela nie dziwie się że jesteś zajęta jak są zielone światełka ja też właśnie na nie czekam z utęsknieniem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
To możliwe, żebym miała cykl bez owu? Ponad miesiąc temu odstawiłam tabsy... Nie mruga mi żaden trójkącik pod czerwoną lampką:( Mam się czym martwić? 20 dzień cyklu, a dziś pearly mnie pytał czy M.....? Czytałam że pearly powinien pytać o M dwa dni przed... Tymczasem ja mam cykle raczej regularne ok. 28dni... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicia***
u mnie jest tak ze zawszze sie pyta duzo wczesniej o M. Wiec nie masz co sie martwic, a z tym trojkacikiem to Ci nie powiem bo mam BC i tam jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ostatnio cały cykl bez owulacji i też się tym zaczełam martwić ale podobno czasami szczególnie po odstawieniu tabsów takie coś może się zdarzyć więc na razie nie masz się co martwić gorzej jak będzie sie to powtarzało. A miałaś zielone światełko w tym cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
non- toper mam zielone światełka! już nie wiem, co mam z nimi robić! kiedy miałam okres miałam zielone (to jasne), potem trochę czerwonych przy dość niskich temp, a odkąd skoczyła do góry mi temp- właściwie jadę na zielonych:) Ale migającego trójkącika wskazującego czerwony kolor sobie nie przypominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź wstecznie teraz albo jak skończy się cykl bo czasem pokazuje owu dopiero po zakończonym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mierzę pierwszy cykl i pytam
Skoczyła mi temperatura (trzy podwyższone wyniki). Dziś jest pierwszy dzień spadku temperatury po tej trzydniowej zwyżce. Pearly pokazał rano nadal czerwoną kropkę. Kiedy się moge spodziewać zielonej? Kiedu u was po skoku temperatury kompki pokazują dni bezpieczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
Madzia250 dzięki za info! Teraz jak sprawdzam wstecz- to nic nie pokazuje ( w sensie nie pokazuje owu). Ale sprawdzę, jak się skończy cykl. Teraz będzie naiwne pytanie;) z góry przepraszam. Rozumiem, że jak potwierdzę swojemu mądraskowi- Mr Pearly, że jest pierwszy dzień M, to on zacznie od nowa liczyć cykl (tzn. pierwszy dzień M to pierwszy dzień cyklu?). W związku z ty, że też mierzę pierwszy cykl i sama mam sporo pytań, spieszę z pomocą koleżance "Mierzę pierwszy cykl...". Upublicznie swoje wyniki. Być może pomogę Ci w jakiś sposób. Więc tak: temp zaczęłam mierzyć szóstego dnia cyklu (poneważ wtedy dostarczono mi pearly) temp 36,31 żółte, 7dzień cyklu:36,07, światełko:czerwone, 8:36,21, czerwone,9:35,95, czerw, 10: 36,11, czerw, 11:35,96, czerw, 12: 36,19, czerw., 13: 36,45, czerw., 14: 36,35, czerw., 15:36,31, czerw., 16: 36,45, czerw., 17: 36,53, zielone, 18: 36,63, ziel., 19: 36,64, ziel., 20: 36,64, ziel., 21: 36,74, ziel.(tu pealry pytał mnie o M), 22: 36,49, ziel., 23: 36,58, ziel., 24: 36,47, ziel., jutro kolejny pomiar;)także przy 10 czerwonych, 1 zółta i już 8 zielonych!!jutro znów obstawiam zielone:D Pozdrawiam i zielonych światełek życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nootela to na pewno miałaś cykl z owulacją, ja jak miałam cykl bez owulacji to przez cały cykl były czerwone lampki i ani jednej zielonej:( I wyczytałam że właśnie to jest oznaką cyklu bez owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina24
Witam ja mam od 7 miesiecy Lady compa i jestem bardzo zadowolona. Jednak od 2 cykli mam same czerwone lampki tez wyczytałam że to oznacza brak owulacji bo nie miałam żadnego skoku temperatury. Teraz sytuacja znowu sie powtarza mam juz 33 dzień cyklu i cały czas czerwone i bez skoku tem obawiam się że to kolejny cykl bez owu jak myślicie co powinnam w takiej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicia***
Ja poszłabym do lekarza. Ginekologa, albo endokrynologa. Lepiej pójść wcześniej, niż potem żałować, że się za długo zwlekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
ciekawa jestem dlaczego mój peraly nie pokazuje, że była owu... może pokaże jak się cykl skończy, kiedy owu była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le bioda
dziewczyny proszę odpowiedzcie mi na taką sprawę. Chcę zacząć z Lady compem, ale mam taki problem że od pewnego czasu mam plamienia przed miesiączką:( wiem wiem, idę do gina to wyjaśnić,dlaczego tak jest,cytologię miałam niedawno i wszystko ok, ale nie wiem czy to nie problem z hormonami,powiedzcie mi czy któraś z was tak miała i mimo tego używała lady comp? tak bardzo nie chcę tabletek....tyle się oczytałam o skutkach ubocznych że nie chcę i już i wiemjuż to na pewno. Drugie pytanie to takie że jak mówicie że są swiatełka czerwone nawet przed okresem to może oznaczać brak owu w danym cyklu, ale w związku z tym chyba i tak się można kochać no bo nie zajdzie się w ciążę jak nie ma owu czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le bioda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina24
No właśnie nie bo może się okazać że owu się nagle pojawi przed samym okresem dlatego lady comp się zabezpiecza. Jakbyś się kochała a potem nagle by sie okazało, że np twój organizm zrobił psikusa i nagle owu wystąpi pod koniec cyklu to co ciąża gwarantowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Le bioda ja mam LC i od jakiegoś czasu mam plamienia i powiem jedno należy iść z tym do lekarza, zlecił mi badania progesteronu i prolaktyny i dopiero wtedy da mi leki na te plamienia. Dzięki Ladycomp wiem kiedy jest plamienie a kiedy zaczyna się prawdziwa @. mam takie te plamienia ze spokojnie można je pomylić z @ ale Ladycompek wskazuje tempkę i widzę że nie spada to wiem że to plamienie i na @ muszę jeszcze poczekać. To szczególnie teraz dla mnie ważne bo 5-7 dnia cyklu mam zrobić badanie prl. Więc spokojnie można używać compka nawet mimo plamień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nootela
Dziewczyny wyjechalam i nie wzielam instrukcji pearly a czuje ze dzis moge dostac M.pearly pytal rano przy pomiarze ale odrzucilam.napiszcie jak teraz gdyby zjawila sie M wprowadzic ta info pearly.gdybym M dostala jutro rano rozumiem ze potwierdzam pearly plusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le bioda
no tak tak, idę do lekarza z tymi plamieniami, ja mam takie brązowo-brunatne zawsze tuż przed okresem i są takim wyznacznikiem że pojawi się okres, nigdy nie mam plamień owulacyjnych, wcześniej sprawdzałam sobie sama mniej więcej cykl i wydaje mi się że mam owulację i faza lutealna trwa tyle co powinna....także jeśli miałabym sama określić to myślę że mogę używać LC....no a resztę powie lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nootela możesz wprowadzić M nawet po pomiarze trzeba wejść w pomiar i nacisnąć długo okrągły przycisk i potem potwierdzić plusem na drugi dzień po pomiarze jak komp spyta o M to potwierdzić plusem. Le bioda a pewnie że idź z tym do lekarza ja nie wiem czy takie plamienia są normalne a tak to lekarz zawsze sprawdzi czy wsio ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina24
witajcie dzisiaj skontaktowałam sie z firma lady comp i dogadałam się że jak tylko cykl się skończy to przesyłam im mojego lady compa aby mi zrobili wydruk i odesłali. Gadałam z taką bardzo miło panią, która sama używa LC dzięki temu można z nią normalnie porozmawiać i wie o co chodzi. No i poradziła mi właśnie żebym poczekała aż cykl się zakończy i żebym z tym wydrukiem poszła do lekarza i tak też uczynię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś wysyłałam urządzenie na wydruk i nic nie płaciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina24
No właśnie się zdziwiłam że za darmo robią. Ale to dobrze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×