Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość KonwaliA86
A to nie jest temperatura w stopniach farenthaita (nie wiem jak się pisze ;))? Bo ta normalna to w stopniach Celsjusza. Może gdzieś w opcjach da się to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, rzeczywiście, zgadzałoby się wtedy...ale jak to zmienić w takim razie, żeby pokazywal w stopniach Celsjusza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ot kupowanie sprzętu ze stanów..... teraz to raczej nic sie chyba nie da zrobić......przyzwyczaić się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ALICIA***
Ja zdecydowanie polecam BC lub LC :). Pierwsze dwa miesiace bylam rozczarowana, ale teraz im wiecej zielonego, to nigdy bym go nie oddala. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryka
o ile ja pamietam to jak ja kupowalam swoje pearly w stanach to pytali sie czy na celcjusza czy na farenhajta ustwić?i mi na celcjusza ustawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***ALICIA***
Dzisiaj zobaczylam w BC, ze w statysytkach pokazala mi sie niewydolnosc cialka zoltego. Czy to jest normalne? Nie znalazlam nic konkretnego w internecie i nie wiem czy z tym nalezy isc do lekarza. Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to pierwszy raz i nie powtórzy się w kolejnych cyklach to spox czasem sie tak zdarza i to jest w normie. Jeśli to się będzie powtarzało to wtedy poszłabym do gina. Kiedyś mój gin mi powiedział że w roku jest ok. 12 cykli więc jeden dziwny inny może sie przydarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkowniczka_pearly
Hej dziewczyny!! od wczoraj jestem posiadaczka pearly :) wprowadzialam juz poprzednie miesiaczki i ustawilam dzis przed 12 budzik ;) a jutro zaczynam mierzyc temperaturke ;) mam nadzieje,ze nie bedzie za duzo \"zółtego\" swiatelka, i pearly szybko \"sie mnie nauczy\" :) a powiedzcie mi czy jak jest zielone to tak bez zadnych zabezpieczen mozna pobaraszkowac ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zielone to zielone :)) ja żadnych dodatkowych zabezpieczeń w zielone nie stosuje i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia
hej dziewczyny, wlasnie zdecydowalam sie na zakup lady compa ale za pomoca strony angielskiej- jest duzo tanszy- koztuje ok 345 funtow co w przeliczeniu daje niecale 1400 zlotych, coby nie bylo zawsze taniej....ale mam problem z instrukcja oblugi- moj angielski nie jest idealny, dlatego bardzo prosilabym o przeslanie na emaila instrukcji w jezyku polskim. czy moglby mi ktos zeskanowac i przeslac mailem...prosze....bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia
hej dziewczyny, wlasnie zdecydowalam sie na zakup lady compa ale za pomoca strony angielskiej- jest duzo tanszy- koztuje ok 345 funtow co w przeliczeniu daje niecale 1400 zlotych, coby nie bylo zawsze taniej....ale mam problem z instrukcja oblugi- moj angielski nie jest idealny, dlatego bardzo prosilabym o przeslanie na emaila instrukcji w jezyku polskim. czy moglby mi ktos zeskanowac i przeslac mailem...prosze....bardzo prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arlecia
moj aktualny email: anowaczyk@onet.eu z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
a co z zywotnoscia plemników która siegac moze nawet ponad 72 godziny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek
Bo ja znam przypadki kiedy to ludzie umiejacy bezblednie wyznaczyc dni nie płodne sie w takie kochali , ale zapomnieli o zywotnosci plemników i tak kochali sie w ostatnim dniu nie płodnym i nie stety zaszla ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzytkowniczka_pearly
Hej dziewczyny, stosuje pearly od miesiac. narazie bylo caly czas albo czerwone albo pomaranczowe ale teraz po miesiaczce i minieciu dni plodnych na jutro juz bedzie zielone....wiec chyba sie juz pearly nauczylo mojego cyklu- bo faktycznie jak tak liczac to od jutra powinny byc dni nieplodne:) a mam pytanie...w prognozie tych 6 dni pokazywalo mi w jeden dzien ze bedzie jajeczkowanie (migalo na czerwonym) a jak przyszedl ten dzien to juz nie migalo. to jak bylo jajeczkowanie czy nie? bo nie rozumiem tego..myslalam,ze w tym dniu w ktorym prognozowalo ze bedzie jajeczkowanie to tez bedzie migalo...a tu nic. Miala ktoras z was taki przypadek? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupić czy nie kupić
Witam Od dłuższego czasu planuje odstawienie tabletek i zakupienie pearly. Przeraża mnie głównie cena i brak mi pewności co do skuteczności. Zastanawiam się też, czy skoro już tyle wydam, to czy nie elpiej dołożyć i kupić LC? Czy użytkowniczki pearly są zadowolone z tej nieco okrojonej wersji? Czy kupowałyście na raty? Pozdrawiam serdecznie wszystkie użytkowniczki i czekam na re ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Anabelle**
Mam pytnie, które zaciekawi pewnie większość kobiet. :) Kiedy na początku używanie BC wpisałam wagę, wzrost itd (czyli obliczył sobie BIM) to czy mogę zmienić moją wagę w ustawieniach. Wiadome jest, że kobiety raz tyją a raz chudną. Nie wiem czy różnica 2-3 kg minus ma jakieś znaczenie dla obliczania dni płodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupić czy nie kupić
Zastanawia mnie słaby `ruch` w tym temacie... czy naprawdę nikt nie stosuje LC Pearly ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze możesz zmienić wagę bo reszta raczej nie ulega zmianie :)) choć ja wiem czy te 2-3 kg mają jakieś znaczenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wakkiki
Witam! Dzisiaj właśnie zaczął się u mnie 5 cykl z Lady-compem i powiem, że jestem bardzo zadowolona, urządzenie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje pearly i jestem zadowolona pojawia sie coraz wiecej zielonych dni takze urzadzenie dobrze sie uczy;) napewno duzo zdrowsza metoda niz tableki na ktore juz nie chce patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicia***
Mam pytanie do dziewczyn, które mają któryś z compków. Ile macie czerwonych dni? Ja nigdy nie miałam < 12 dni, a od 2 cykli zacznam miec > 12 dni. Mam compka od 7 cykli i mialam nadzieje ze bedzie ich coraz mniej, dlatego sie pytam, bo moze to normalne, a moze ja jestem nie normalna ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicia***
Chyba malo osob uzywa tego forum. Chciala sie poradzic bardziej doswiadczonych w uzywaniu LC jak to jest ze mam srednio po 12 dni czerwonych, a teraz cala 2 polowe cyklu mam czerwona! I do tego nie mam okresu, test ciazowy zrobilam i jest negatywny, wiec to nie to. Wiec jezeli ktos mial podobne doswiadczenia to bede bardzo wdzieczna za podzielenie sie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzu
Ja wprawdzie uzywam pearly a nie lc ale tezmam sporo czerwonych.. poprostu urzadzenie bierze pod uwage zywotnosc plemnikow, ktora jak sie nie myle jest jakos 3,4 dni, wiec bedzie czerwone 4 dni przed i po twoich "plodnych" dniach.. kolejne czerwone moga byc wynikiem nieregularnego cyklu, albo kiedy stosuje sie urzadzenie niezbyt dlugo i nie nauczylo sie jeszcze Twojego cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucze_sie
Pytanie do uzytkowniczek. Rozumiem ze w LadyComp trzeba przestawić godzine samemu przy zmianie czasu, ktory nas czeka w sobote. Ale moze ktos wie kiedy? Po porannym pomiarze moze byc, czy cos sie mu pomyli wtedy. Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, jak to jest przy zmianie czasu z letniego na zimowy? Trzeba zmienić czas w Pearly? A jeśli tak, to o której godzinie mam teraz mierzyć temperaturę, jeśli przed zmianą czasu mierzyłam o 6.00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmieniam normalnie godzinę. Ale uważajcie jak zmieniacie godzinę to nie róbcie tego w nocy. Ja tak raz zrobiłam i zmieniła mi się data i potem głowiłam się jak to zrobić ale na szczęście po telefonie do dystrybutora udało się wszystko naprostować ;)))) Odnośnie godziny mierzenie to zmiana czasu chyba nie ma znaczenia a jeśli już to tylko w ten 1 dzień kiedy zmieniło się czas a tak to przeca nie ma znaczenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnośnie tych czerwonych dni to jak do okresu są czerwone to ie było owulki ja tak raz miałam w czasie dość stresującego czasu. Widać stres mi zahamował owu. a tak to mam 10-12 dni czerwonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluchna1
cześć dziewczyny już dzisiaj zamówiłam lady comp .Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale szkoda mi zdrowia.Na pewno potrzebna jest dyscyplina no ale zobaczymy,Jeszcze nie czytałam waszego wątku,jestem dobrze po 30-stce i nie wiem czy w moim wieku ktos tutaj urzywa tego urządzenia.Jestem ciekawa ile macie dni czerwonych i czy się dobrze to urzadzenie sprawuje no i czy dodatkowo stosujecie prezerwatywy.Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Alicia***
Mam Baby-Comp'ka, używam go pół roku i jest ok. Czasami mam wiecej dni w drugiej części cylku czerwonych i wtedy jestem wściekła na Compk'a, ale zazwyczaj ok 12-14 dni w 28 dniowym cyklu i nie stosuję dodatkowych zabezpieczeń. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×