Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość Werix
No właśnie, mały pearly chyba styknie a cena korzystniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiadomo że prezerwatywa nie jest skuteczna, ale i LC nie jest! wiadomo że jak chce się mieć 100% pewności to ino wstrzemiezliwosc. ja nie mowie ze to na pewno wina LC, ale mysle ze bardziej zielony dzien niz czerwony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbapuppa
justazg - gdybyście zachowali wstrzemięźliwość jak piszesz w czerowne, to byłoby 100% pewności, że kompik zawinił, a tak to na dwoje babka wróżyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam si ę z barbapuppa...na dwoje babka wróżyła...i już na pewno się nie dowiesz czy to LC czy trefna gumka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
bez sensu takie gdybanie w jaki dzień, najłatwiej zwalić na LC. A gdzie kupowaliście prezerwatywy? I jakiej firmy były? One też między sobą różną się skutecznością a i przechowywanie prawidłowe ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa, zwykle masz cykle 33 dni a w 36 lc już zaczął migać? Trochę szybko jak na mój gust... No chyba, ze coś źle zrozumiałam. Sama ostatnio miałam wyjątkowo długi cykl, aż 5 dni ponad normę i pearly mi wcale ciąży nie zaczęło przepowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! dla mnie też to dziwne, ale zrobiłam dziś kolejny test ciąża jest! jeśli chodzi o moje cykle to podałam średnią, używam LC regularnie od półtora roku i mam cykle między 30 - 35dc, wczoraj migał na okres dałam minus i od razu że ciąża, wszystkie światełka migały. Ale to może to też dlatego że przed samym okresem mam temperatur do 36,6 a teraz rano miałam 37st.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbapuppa
justazg - LC powinien pokazać Ci ciążę po 18 dniach podwyższonej (ciągle) temperatury, zerknij w kompik i napisz nam jaką miałaś przez te dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
Czesc dziewczyny Posiadam Baby Comp drugi miesiac. Pierwszy miesiac moj komputerek sie uczyl i codziennie mialam pomaranczowe swiatelko. W tym miesiacu juz zaczal pokazywac normalnie kolorki. Mam pytanko czy jak w piatym dniu po owuacji migaja wszystkie 3 swiatelka to ciaza juz jest bardzo prawdopodobna czy to sie jeszcze moze zmienic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbapuppa
agniesia78 - BC informuje o ciąży w trzech fazach: po 4 dniach informuje o możliwej ciąży, po 15 dniach o prawdopodobnej ciąży, po 18 dniach potwierdza ciążę więc zerknij w kalendarz i wszystko będziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
zgadza sie choc mnie zamrugało po 8 dniach :) no nic zostaje mi poczekac do 14 dnia i miec nadzieje:) Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
sorki pomyliłam sie po 5dniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze dziewczyny może mi Wy pomożecie, bo ja już nic nie wiem!! Spisałam dokładnie moje cykle średnia z tego roku to 33 dni, ale tak jak mówie raz było 30 a raz 35 więc to średnia matematyczna. Ten miesiąc jak go przeanalizowałam naprawdę był dziwny jeśli chodzi o temperatury: 36,16 pierwszy dzien miesiączki ZIELONE DNI 36,21 35,99 36,1 36,13 36,43 36,18 36,1 36,05 dziewiąty dzień cyklu POMARANCZOWE 36,08 dziesiąty dzień CZERWONE 36,18 36,12 36,15 36,07 35,97 35,93 36,1 36,23 36,31 tu mi pokazuje OWU 36,3 36,38 36,4 dwudziesty drugi dzień ZIELONE 36,45 36,48 35,94 36,05 36,1 36,5 36,57 36,66 dzien trzydziesty 36,57 36,5 36,61 36,7 36,66 36,64 dzien 36 i tu światełka migały na ciąże 36,87 jakby ktoś coś z tego cyklu rozumiał to dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbapuppa
justazg- przekazuję Ci opinię dziewczyn-ekspertek z drugiego forum: Ja tu nic dziwnego nie widzę. Normalna faza temp niższych, potem skok tempki, też bym dała zielone wtedy co kompik, chyba że ktoś zaokrągla cyferki to dałabym dzień wcześniej, a kiedy owula to się nie wypowiadam, bo nie mam USG w oczach; potem po skoku cały czas wyższe, no jedna spadła, ale to nic nie zmienia. No i tyle. Też bym od 18 dnia wyższych tempek mówiła o ciąży. były gumki w dniach płodnych, które nie mają 100% skuteczności mam bliską koleżankę, która ma synka z używania gumek, które nigdy nie pękały, ani nie zsuwały się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za opinie, ja w sumie na początku bylam pewna że to LC, ale teraz też z mężem myślimy że jednak jakiś komandos się przedostał i gumka zawiodła.Chcieliśmy wiedzieć co mogło zawieść tak na przyszłość, ale wiemy że 100% metody nie ma! pozdrawiam wszystkie użytkowniczki komputerków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
justazg - a czy po tym zielonym swiatelku po owulacji migały Ci wszystkie trzy a w 8 dniu po owulacji wskazały na ciąże?? No i czy faktycznie potwierdziło Ci sie to na tescie ciążowym:) Pytam bo ja z niecierpliwoscią czekam na ten 4 a pożniej 8 dzień:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
cos mi 1 nie dziala na klawiaturze, mial byc 14 i 18 dzien sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
no dokładnie, prezerwatywy 100% pewności nie dają. NIESTETY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
czyli co, ciąza potwierdzona? u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce iść do lekarza, bo jeszcze nic może nie być widać na USG! mieszkam w Irlandii a u nich jak zrobilas test to jesteś w ciąży, tyle że ciąże traktują serio dopiero od 12 tygodnia, bo wcześniej wszystko może się zdarzyć. Ja do 12 tyg nie wytrzymam myślę że za tydzień pójdziemy z mężem prywatnie na USG, tyle że skoro mam płacić 14o euro to chce widzieć mają fasolkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbapuppa
justazg - a nie taniej wyjdzie zrobienie badań z krwi na hormoc beta HCG? na tym etapie spokojnie powinien potwierdzić ciążę, a z USG możesz się spokojnie wstrzymać jak maluszek będzie bardziej widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbapuppa
miał być oczywiście hormon, a nie hormoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
justazg - ale jakby jednak bejbik, to cieszysz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
Dziewczyny jest 32 dzien mojego cyklu od 9 dni migaja na zmiane lampki na mozliwa ciaze, ale dzis zaczelo mi sie plamienie i brzuch pobolewa wiec najprawdopodobniej dostane @ wkrotce:( Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dzisiaj 43dc, LC już się nie pyta o @, zaraz po temperaturze pokazuje wszystkie światełka, czyli róbcie sobie co chcecie :) Antyczka oczywiście że się cieszymy, ostatnio dookoła wszyscy znajomi powpadali, jakby ciąża to jakiś wirus był....Aż w pracy się boje powiedzieć bo przez 4 lata nikogo nie było w ciąży a teraz ja będę czwarta a najlepsze że różnica w ciążach jest to 3 lub 4 miesiące :) jedna więc już urodziła. Kochane same wiecie że jak działacie to niestety nie ma 100% pewności NIGDY :) a zresztą takie właśnie ma być życie - zaskakujące, cieszę się że nie można wszystkiego przewidzieć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
justazg - Gartulacje fajnie tak z zaskoczenia ja juz sie kilka lat staram i mam nadzieje, ze BC mi pomoze. Mam dosyc nieregularne cykle i nigdy nie wiem kiedy mam owulacje. Zyje nadzieja ze i ja wkrotce sie podziele dobra nowinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia78
a jeszcze mam pytanko do dlugodystansowych uzytkowniczek :) czy jak macie plamienia przed @ to juz zaznaczacie M czy czekacie do wlasciwego pierwszego dnia @. U mnie takie plamienia zazwyczaj trwaja 3,4 dni I nie wiem czy zaznaczac czy czekac. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agniesia czy te plamienia to coś normalnego?? rozmawiałaś o nich z lekarzem?? moim zdaniem LC powinien wiedzieć kiedy masz miesiączkę inaczej z plamieniami wyszło by że masz ją ponad tydzień, także ja w zaznaczaniem @ poczekałabym na właściwe krwawienie. pozdrawiam i życzę owocnych starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×