Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Tak szczerze to ja do tej pory bardzo bardzo często budzę się przed budzikiem pearly. A mam go od początku września, więc w sumie już powinnam sie przyzwyczaić. Czasem zdarza się, że to pearly mnie obudzi, ale są to sporadyczne przypadki. W sumie to wielkiego wpływu na temperaturę nie zauważyłam w związku z tym. migający czerwony to owulacja, więc chyba najlepiej wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od września ?! i ciągle się budzisz? ŁO MATKO.. coś długo, myślałam że to krócej potrwa ;) owulacje pokazuje mi na niedziele..zacznę działać:) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zdarza się, że obudzi mnie pearly, ale to sporadyczne przypadki przynaję z ręka na sercu....i częściej zdarzają się, już w drugiej części cyklu kiedy już wiem że i tak już jest zielone. ale u mnie to są sprawy bardziej nerwicowe tak mi się wydaje. Taczy czy inaczej, nie zauważyłam jakichś zakłóceń w związku z tym. Odpukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczku najlepsze dni na zapłodnienie to dwa dni przed migającą lampką, jeden dzień przed no i jak lampka miga hehe czyli w sumie 3 dni Życzę Ci powodzenia i dawaj znać jak się uda :) Mi z moim BC udało się już w pierwszym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha7 Dzięki wielkie:) myślałam że ten migający czerwony jest najbardziej płodny, A L E na wszelki wypadek "przytulanki" były na dwa dni przed migającą czerwoną lampką i w dniu migającej :D ehh...oczywiście napisze co i jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, ale u mnie to nie taka prosta sprawa,ale to odrębny temat i na innym forum...więc dlatego zdecydowałam się na BC. Mam pytanie. Mam nadzieje ze bede umiała wyjaśnić o co mi chodzi:) BC zaprognozował mi już 6 dni wcześniej migającą czerwoną lampkę w niedziele 4 grudnia, gdy obudziłam się w niedzielę i zmierzyłam temperaturę to faktycznie czerwona lampka migała co oczywiście oznacza owulację. Tego dnia były przytulanki i winko ;) Jednak wczoraj w czwartek zaglądam do mojego BC i patrze wstecz a on owulację pokazał mi czerwoną migającą lamką że miałam 2 grudnia!! czyli dwa dni wcześniej niż pokazaywał:( a wtedy przytulanek nie było :( jak to jest możliwe? czy coś robie nie tak? dodam tylko że to mój pierwszy cykl z BC. Pomożecie? a dzisiaj po zmierzeniu temp migają wszystkie lampki na zmiane. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, ale u mnie to nie taka prosta sprawa,ale to odrębny temat i na innym forum...więc dlatego zdecydowałam się na BC. Mam pytanie. Mam nadzieje ze bede umiała wyjaśnić o co mi chodzi:) BC zaprognozował mi już 6 dni wcześniej migającą czerwoną lampkę w niedziele 4 grudnia, gdy obudziłam się w niedzielę i zmierzyłam temperaturę to faktycznie czerwona lampka migała co oczywiście oznacza owulację. Tego dnia były przytulanki i winko ;) Jednak wczoraj w czwartek zaglądam do mojego BC i patrze wstecz a on owulację pokazał mi czerwoną migającą lamką że miałam 2 grudnia!! czyli dwa dni wcześniej niż pokazaywał:( a wtedy przytulanek nie było :( jak to jest możliwe? czy coś robie nie tak? dodam tylko że to mój pierwszy cykl z BC. Pomożecie? a dzisiaj po zmierzeniu temp migają wszystkie lampki na zmiane. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, ale u mnie to nie taka prosta sprawa,ale to odrębny temat i na innym forum...więc dlatego zdecydowałam się na BC. Mam pytanie. Mam nadzieje ze bede umiała wyjaśnić o co mi chodzi:) BC zaprognozował mi już 6 dni wcześniej migającą czerwoną lampkę w niedziele 4 grudnia, gdy obudziłam się w niedzielę i zmierzyłam temperaturę to faktycznie czerwona lampka migała co oczywiście oznacza owulację. Tego dnia były przytulanki i winko ;) Jednak wczoraj w czwartek zaglądam do mojego BC i patrze wstecz a on owulację pokazał mi czerwoną migającą lamką że miałam 2 grudnia!! czyli dwa dni wcześniej niż pokazaywał:( a wtedy przytulanek nie było :( jak to jest możliwe? czy coś robie nie tak? dodam tylko że to mój pierwszy cykl z BC. Pomożecie? a dzisiaj po zmierzeniu temp migają wszystkie lampki na zmiane. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, ale u mnie to nie taka prosta sprawa,ale to odrębny temat i na innym forum...więc dlatego zdecydowałam się na BC. Mam pytanie. Mam nadzieje ze bede umiała wyjaśnić o co mi chodzi:) BC zaprognozował mi już 6 dni wcześniej migającą czerwoną lampkę w niedziele 4 grudnia, gdy obudziłam się w niedzielę i zmierzyłam temperaturę to faktycznie czerwona lampka migała co oczywiście oznacza owulację. Tego dnia były przytulanki i winko ;) Jednak wczoraj w czwartek zaglądam do mojego BC i patrze wstecz a on owulację pokazał mi czerwoną migającą lamką że miałam 2 grudnia!! czyli dwa dni wcześniej niż pokazaywał:( a wtedy przytulanek nie było :( jak to jest możliwe? czy coś robie nie tak? dodam tylko że to mój pierwszy cykl z BC. Pomożecie? a dzisiaj po zmierzeniu temp migają wszystkie lampki na zmiane. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, ale u mnie to nie taka prosta sprawa,ale to odrębny temat i na innym forum...więc dlatego zdecydowałam się na BC. Mam pytanie. Mam nadzieje ze bede umiała wyjaśnić o co mi chodzi:) BC zaprognozował mi już 6 dni wcześniej migającą czerwoną lampkę w niedziele 4 grudnia, gdy obudziłam się w niedzielę i zmierzyłam temperaturę to faktycznie czerwona lampka migała co oczywiście oznacza owulację. Tego dnia były przytulanki i winko ;) Jednak wczoraj w czwartek zaglądam do mojego BC i patrze wstecz a on owulację pokazał mi czerwoną migającą lamką że miałam 2 grudnia!! czyli dwa dni wcześniej niż pokazaywał:( a wtedy przytulanek nie było :( jak to jest możliwe? czy coś robie nie tak? dodam tylko że to mój pierwszy cykl z BC. Pomożecie? a dzisiaj po zmierzeniu temp migają wszystkie lampki na zmiane. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczek jak migają wszystkie na zmiane to pokazują możliwą ciążę :)))) hehe daj znać czy to prawda leć po test :) kurcze ale by było super jakbyś zaciążyła już w pierwszym cyklu z BC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha Bardzo bym chciała.ale ni napalam się bo wiem ile potem mnie to kosztuje .. A u ciebie sprawdziłą się płeć dziecka ? w necie piszą na odwrót niż BC pokazuje. Więc juz całkiem zgupialam, mni BC pikazuje juz nawet date porodu i symbol dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nie wpisałam u siebie daty sexu więc mi wskazań płci nie pokazywał :P kurcze ale trzymam kciuki kiedy zamierzasz kupić test?? Ale byś miała piękny prezent na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katasha prezent piękny ale chyba nic z tego..dzisiaj mam plamienia więc pewnie @ przyjdzie niebawem :( a wszystko dlatego że źle pokazał mi owulację i nie wiem czy coś źle zrobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Panie, tak czytam sobie wasze wypowiedzi i zaczynam się zastanawiać nad tym, czy sobie tego LC nie kupić... tylko czy to aby na pewno działa? a znacie może kogoś, kto mimo stosowania LC zaszedł w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołeczku kurcze szkoda :( ale mam nadzieję że niedługo się uda hmm wiesz ja tam nikogo nie znam ale pewnie ktoś wpadł w końcu żadna metoda nie ma 100%\\wiesz to tak jak z tabletkami też tam ktoś pewnie wpadł. Ale metoda jest bardzo skuteczna przeciez ma 99,3% skuteczności więc bardzo bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
ja nie znam nikogo kto uzywał i wpadł, parę stron wczesniej była dziewczyna która wpadła, no ale na czerwonych pojechała, to się nie ma co dziwić. Zawsze tak jest, że jak ktoś się nie stosuje do wskazań, albo nie przeczyta instrukcji to nie może miec pretensji do nikogo. Trzeba się stosować do lampek i jest git. Wiadomo, że pierwsze 2-3 cykle będzie dużo czerwonych i wtedy trzeba się dodatkowo zabezpieczać. powiem ci, że o ile ja od początku byłam bardzo przekonana tylko nie miałam pieniędzy, o tyle mó facet był mega sceptyczny. A gdy już kupiliśmy i zaczęłam używać to szybko się przekonał do LC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyczka ja na początku też sceptycznie podchodziłam do tego typu urządzeń. Na ślub dostałam Cyclotest. Ale jednak się przekonałam :) i przynajmniej czuję się dobrze, nie to co przy tabletkach ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety uparte...
Kilka stron temu była wpadka z LC, na czerwonych była prezerwatywa. Temperatury sugerują wpadkę ma zielonych w LC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy może mi ktoś wyjasnić jak to jest z tą owulacją w BC ??????? w dniu mierzenia temperatury była migająca czerwona owulacja, dwa dni potem zobaczyłam że owulacja była jeszcze wczesniej niż pokazywał, a dzisiaj czyli 3 tyg po tym owulacje pokazał w zupełnie innym dniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam pojęcia, bo sama mam pearly. I pokazuje on prognozę na owulację, ale później już potwierdza w którym konkretnie dniu ta owu nastąpiła - dopiero po zakończonym cyklu. Nie wiem jak jest w przypadku BC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiia
heej, mam pytanie, wiem, że to nie ten temat, aleee ... mam dość długie cykle, ok 33 dni. ostatni okres miałam 20 listopada, a kochałam się z chłopakiem 18 grudnia. z prezerwatywą, nie pękła i wyszedł ze mnie zanim doszedł. powinnam mieć dni niepłodne [przepatrzyłam miliony kalendarzyków], czy jednak jest możliwość? jak myślicie drogie panie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aggie dzięki, tez mi prognozuję na 6 dni na przód. Staram sie o dzidzie wiec wolałabym żeby bardziej konkretnie pokazał mi owulacje. a co to jest wartośc CLI i cykle monofazowe? pokazuje mi LI:00 i PO:00 czy ktoś wie co to w ogóle oznacza? zakres owulacji tez mam jakiś dziwny bo 0-:13 nic nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaśmiecaj nam tematu, ale uważam że nie masz się czym martwić. Jednak ryzyko istnieje zawsze. Nie chodzi o kalendarzyki ale o obserwację organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cykle monofazowe to chyba chodzi o cykle bezowulacyjne.... co do reszty to nie mam pojęcia, BC na pewno jest baaardziej rozbudowany niż pearly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
chciałam zauważyć że prezerwatywa ma mniejszą skutecznośc niż kompiki (prezer. 1-3, nawet do 5, a kompy 0,64). One jak nie sa pewne to walą czerwonym, a co do prezerwatyw... no to sory, umiejętność zakładania + zaufanie do producenta + zaufanie do tego kto to przechowywał itd, itp.. - do było do kobiety uparte. cykle monofazowe to bezowulacyjne tak, a CLI to chyba niewydolność ciałka żółtego, jak jest skrócona faza po owulacji (mniej niż 12 dni) - to wtedy ci to komp zdiagnozuje chyba. Ja mam LC, to na bajerach BC się nie znam, napisz do dustrybutora jakby co. a co do owulacji - to rzeczywiscie mi LC pokazuje rzeczywisty czas owulacji dopiero po zamknięciu cyklu (jakieś kilka dni po wprowadzeniu miesiączki) i czasem jest to inny dzień niż pierwotnie prognozuje, ale właściwy dzień to jest ten po zamknięciu. pewnie BC działa tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Po- jak mówią laski są to cykle bezowulacyjne, CLI to niewydolność ciałka zółtego, z tym że urządzenie inaczej je wyznacza niż pisze antyczka, faktycznie faza lutealna może być skrócona, ale głównie chodzi tu o bardzo mały skok tempki po owulacji, gdzie potem temperatura nie utrzymuje się na wysokim poziomie tylko jest bardzo niski przyrost ( czyli ciałko żółte jest niewydolne). Wszystkie urządzonka dopiero po zamkniętym cyklu pokazują 100% pewny dzien owulacji. Cykl w urządzeniach zamyka się w około 4-5 dniu M. LC i BC poazują owulę jeszcze prawdobodobną w jej dzień, ja mam Pearly jak wiecie i też tylko w prognozie i po zamkniętym cyklu ;) Zakres owulacji nie może Ci się wyświetlać jako 0-:13 bo chodzi tu o to z jakim rozstawem dniowym się pojawia w cyklach ( że np plus minus 2-3 dni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuje za odpowiedzi!!!!!!! własnie o to mi chodzilo, pokazał faktyczną owulkę po za kończonym cyklu, a szkoda bo .. kurcze to chyba z moim BC jest coś nie tak bo pokazuje mi tak CLI:00 PO:00 HL:13 L:27 CO:05 LF:40 0-:13 ???????????????????????????????? tez wydawało mi się że powinno być 0-:2 lub 0-:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×