Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość Werix
I napisz jak możesz jakie to tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślałam 😭 ale jestem zła na siebie mam je brać tylko jeden cykl..mam problemy ginekologiczne i nie mogę zajść w ciąże, i dlatego musze je brac..potem po ich odstawieniu będe stymulowana hormonami...to znaczy zastrzykami w brzuch :( ehh.. te tabletki to Asubtele- są bardzo silne. usypiają moje jajniki. Kurcze..tak myslałam ze żle robie, ale coż, przestane mierzyc temp..żal mi się z nim rozstać..przeciez teraz po odstawieniu tabsow tez nie mogę mierzyc bo musze poczekac na normalną miesiączke... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
jak na moje oko, to w ogole daruj sobie pomiary i przy tabsach i przy wstrzykiwaniu hormonów, bo od tego twój komp tylko zgłupieje. Kurcze nie ma innego wyjścia, muszą cię hormonami faszerować? Ufasz temu lekarzowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Antyczka ma rację , komp ma prawo być 'dzwiony' skoro mu dostarczasz nieprawidłowe dane w postaci pomiarów. Daj spokoj. I nie kminie dlaczego w przypadku starań o dziecko lekarz usypia Ci jajniki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze aniołeczku nie rozumiem postepowania twojego gina dziene trochę sa te jego metody nigdy o takich nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tak miałam
jak się staraliśmy z mężem o dziecko. lekarz "usypia" na jakiś czas dojrzewanie jajeczek z nadzieją, że po "uśpieniu" produkcja ruszy ze zdwojoną siłą. stara szkoła - w moim przypadku nieskuteczna :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Dzięks za rozjaśnienie ;)) A Domicza- każdy kupuje co uważa za słuszne ;) Skoro wolisz LC to kup Lc, ważne że kompy mają taką samą skuteczność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
no kurcze i skończy się doradzanie nowym, obejrzą sobie filmik i wszystko będą wiedziały!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow ale fajnie ktoś pomyślał. hehe a jaka ładna Pani :) Myslę że takie coś powinno być u dystrybutora nawet na stronce albo odnośnik do tego bo chyba większości nowo stosującym się to przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Katasha jest to na stronie dystrybutora i to na głównej po prawej stronie na dole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie odstawiłam mojego BC,:( dziewczyny usypiają moje jajniki by potem je podwójnie stymulowac zastrzykami. Lecze sie w klinice niepłodności od kilku ładnych lat.Ufam swojemu lekarzowi, i to nie są stare metody ;)Potem bedzie monitorin g poprzez usg co dwa dni. Nie wiem czy moge tutaj o tym pisac, bo nie tego dotyczy to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkaj
Jestem zainteresowana zakupem LC. Jeśli którejś z Was jest on z jakiegoś powodu niepotrzebny - z chęcią odkupię. Widziałam, że dwie strony wcześniej UŻYTKOWNICZKA jest gotowa odsprzedać swój. Proszę o kontakt: izkaj6@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaWiecha
Witam Wiele czytalam o urzadzeniu Baby Com i jestem zainteresowana zakupem, jednak mieszkam w UK i mysle ze urzadzenie ktore kupie dostane wraz z instrukcja w jezyku angielskim a wolalabym jednak doczytac dokladnie wszystko jak to dziala w jezyku polskim, stad moje pytanie czy ktoras z was posiadajacych to urzadzenie jest w stanie udostepnic mi taka instrukcje Bardzo prosze o pomoc i kontakt ze mna Oto moj adres mail oraz numer gg iwonawozniak49@wp.pl gg: 10533448

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczku to ja trzymam kciuki dawaj znać co jakiś czas jak tam starania !!! Ja mam Baby Comp ale instrukcji nie mam jak udostępnić. No ale jak będziesz miała jakieś pytania to pisz napewno pomozemy. A i może skontaktuj się z dystrybutorem może on jakoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Aniołeczku ja też trzymam kciuki :) Niech się wreszcie uda :* A jeśli chodzi o instrukcję- dystrybutor raczej nie udostępnia oryginału z wiadomych powodów ;] Też na ich miejscu nie byłabym wolontariuszką, skoro kupuje się gdzie indziej to czemu od nich wymagamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
a nie możesz sobie kupić w polsce komputerka? np. na adres rodziców, czy coś. to będziesz miała polską instrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
No antyczka ma dobry pomysł, przeciez idzie sie dogadac z nimi, skoro masz bariery językowe to kup w polsce kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzialam filmik...o kurcze, nie zdawalam sobie sprawy z tego, ze Lady Comp jest tak DUZE.....nigdy nie widzialam na zywo ani na zadnym filmie, myslalam ze jest mniej wiecej wielkosci pearly tylko okragle:D Ja mam zamiar w przyszlosci kupic LC. Mysle, ze pearly bede miala do wymiany baterii a pozniej pomysle nad LC albo BC....jesli to pierwsze uda mi sie sprzedac. Ale zobaczymy co czas przyniesie, na razie mam pearly i jestem bardzo zadowolona. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyczka dała super pomysł z tą instrukcją. Ja sobie nie wyobrażam używania bez polskiej instrukcji. A Aggi czemu chcesz zmienić Pearly na Lady Comp??? I jak dla mnie wcale on nie jest duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisiaa
nie boicie sie uzywać swoich lc? są naprawde takie skuteczne jak piszą? czesto sie zdarzaja wpadki? ;> dajcie znac co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nic nie chcę zmieniać i przez najbliższy czas nie zmienię. Może za jakieś 2 lata...ale może pomyślle wtedy nad baby comp. ja ufam bardzo, dla mnie to najlepsza antykoncepcja, nie zamieniłabym na nic innego......a tabletek już w życiu nie tknę (chyba że nie daj Boże znowu w celach leczniczych, ale mam nadzieję że i to nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
A czemu mamy się bać? Jak się tyle czasu używa i nic innego się nie stosuje a mamą żadna z nas nie jest to znaczy że można mu zaufać :) Tobie się nie dziwie, masz prawo nie wierzyć,ale sama musisz się przekonać że warto :) Masz badania na skuteczność więc dla pewności możesz tam zerknąć ;) Ja używam około półtora roku i wpadki nie zaliczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
A czemu mamy się bać? Jak się tyle czasu używa i nic innego się nie stosuje a mamą żadna z nas nie jest to znaczy że można mu zaufać :) Tobie się nie dziwie, masz prawo nie wierzyć,ale sama musisz się przekonać że warto :) Masz badania na skuteczność więc dla pewności możesz tam zerknąć ;) Ja używam około półtora roku i wpadki nie zaliczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
A czemu mamy się bać? Jak się tyle czasu używa i nic innego się nie stosuje a mamą żadna z nas nie jest to znaczy że można mu zaufać :) Tobie się nie dziwie, masz prawo nie wierzyć,ale sama musisz się przekonać że warto :) Masz badania na skuteczność więc dla pewności możesz tam zerknąć ;) Ja używam około półtora roku i wpadki nie zaliczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak dla mnie to komputery są nawet skuteczniejsze i pewniejsze od tabletek zresztą w jakiś badaniach to nawet wyszło. Ja o wpadkach nie słyszałam chyba jedna dziewczyna przez tyle lat tutaj coś pisała ale też nie wiadomo czy to wina kompa czy gumki w dni czerwone. Ale trzeba wiedzieć że komputery dają 99,3% skuteczności a nie 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko 88
hmmm aż jestem w szoku pierwsze słyszę o takich cackach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Katasha- nom wpadka w czerwone dni to żadna nowość nawet jakby gumek ktoś używał, skuteczność jest kiedy w zielone nikt wpady nie zaliczy ;) O takich przypadkach to też nie słyszalam :) Słoneczko- no widzisz, jeszcze nie jedno w życiu Cię zaskoczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×