Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz Anonim

Podoba mi się mój kolega ze szkoły, ale nie jestem gejem, podobają mi się jego..

Polecane posty

Gość Tomasz Anonim

Podobają mi się jego mięśnie, ostatnio przypakował sporo na siłowni. Więc już ma co pokazać, potrafi chodzić w obcicsłych koszulkach, i wtedy widać, jaki ma kark i jakie ma mieśnie. Ja jestem chudy. Ale jak zobaczyłem go ostatnio coraz uświadomiłem sobie że jest atrakcyjnym facetem. Wiem wiem gejem nie jestem. Mam inne skłoności - hetero. Podobają mi się dziewczyny. Ale jego muskulatura zrobiła na mnie wrażenie, gdybym urodził się kobietą, to właśnie takiego faceta chciałbym mieć. Nie wiem co to tym mam myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Anonim
Musicie miec pelny obraz mojej osobowsci, wrecz napisze jeszcze cos na swoj temat. Wrecz uwielbiam gdy moj wspollokator pan Zygmunt, lat 55, swoimi owlosionymi i bardzo seksownymi udami obejmuje moja glowe. Niby sie opieram lecz dopiero wtedy bez skrepowania i z duzym poczuciem obowiazku moge zatracic sie bez pamieci w smakowaniu jego wonnego pisiorka. Pozniej aby nie bylo zadnych watpliwosci mowie mu wprost "Niedobry Zygmus niedobry, be" aby dac mu do zrozumienia co o tym wszystkim mysle i pelen spokoju duchowego moge wrocic do mojego ulubionego zajecia, ktorym jest publiczne robienie kupy na skrzyzowaniach w srodku miasta. Byscie mieli pelen obraz mojego pasjonujacego hobby musze dodac, ze jestem wtedy ucharakteryzowany na krasnoludka Spioszka ze znanej bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten krasnoludek
śpioszek to chyba smerf co? w tej opowieści to mnie najbardziej zastanawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się podoba kolega i jest gejem 😭 i co ja mam poradzić na to, no co 😭😭beksa]beksa]beksa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia 5666
To zupełnie normalne.Ja jestem kobietą i to w stu procentach hetero a lubię podziwiać piękne kobiety i mężczyzn. Nie ma w tym nic złego. Jeśli coś jest ładne to dlaczego tego nie podziwiać. Kolega na pewno ciężko pracuje na swoją sylwetkę a za to ma pełne podziwu spojrzenia zarówno kobiet jak i mężczyzn. Głupimi tekstami się nie przejmuj bo ludziom się czasami bardzo nudzi, takie pierdoły wymyślają że aż przykro czytać. No ale to oni są żałośni pisząc takie prymitywne teksty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez anonimowo
spox, i dziewczynie zdarzy się obejrzeć na ulicy za inną, jeśli jest naprawdę ładna czy zgrabna; ot, piękno przyciąga, a i siebie warto porównywać żeby mieć wzór i próbować coś osiągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaagl anonim
lubię ssać,ale gejem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dajcie sobie spokoj
ja od piwska i siedzacej roboty papierkowej brzucha dostalem! nie zeby to byla tragedia jakas, ale brzuch jest! niby powinienem cos z tym zrobic, ale mi sie nie chce, jestem zmeczony po pracy zazwyczaj, a i tak mam jeszcze mase sprawe do zalatwienia w wolnych chwilach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×