Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinna

Jakie podkłady polecacie?

Polecane posty

Gość Balbinna

Mam cerę mieszaną i szukam podkładu. Może poradzicie i podzielicie się "doświadczeniami"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raina2
Jak dla mnie najlepszy podklad to Loreal Casmir, ktory dlugo sie utrzymuje, swietnie dostosowuje do skory, maskuje niedoskonalosci i sprawia, ze skora staje sie bardziej miekka i milsza w dotyku - naprawde polecam :) a jako uzupelnienie swietny jest tez puder sypki Max Factor Translucent (czy jakos tak sie to pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatatataaaa
A np. Colour Adapt, Lasting Performance, Dream Matte ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lasting Performace jest przereklamowany - szybko sie sciera i malo go jest w opakowaniu... albo jakos tak szybko mi sie zuzyl. Ostatnio odkrylam Silk Perfect Astora - naprawde dobry, dlugo sie trzyma, dobrze kryja i twarz sie taka gladka wydaje. Kosztuje ok 25 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podklad
max factor ten nowy dwufazowy - do tej pory najlepszy jaki mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirindaaaa
dobre podkłady ma Max Factor! Najlepsza firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewna_śmieszka
ja polecam dobry i tani podklad-miss sporty-9,90 w rossmanie so clear ja mam akurat kolor 02-medium ale sa jeszcze conajmniej 2 inne do wyboru..świetnie kryje niedoskonalosci cery..pojemnosc 30 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shimmery
CITY MATT-lirene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cuuuuudwony jest
uwywalam juz rooozniych max factor LP, Loreal Cashmere, True Match , ostatnio Infallible i dopiero ostatnio odkrylam rewelacje!! dla mnie ten podklad jest idealny - chodzxi mi o Rimmel Recover, chociaz nie wierzylam ze podklad tej firmy moze byc tak dobry, co ja pisz REWELACYJNY!! moja cera wyglada boooooosko polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość givenchy mat matte
nie wiem czy napewno dobrze napisałam, ale super matuje, fajny jest też clinique taki w tubce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaaaa
zastanawiałam się między rimmel ricover a city matt którego miałam próbkę - kupiłam ten 1 i uważam że lepszy jest city matt lirene bardzo podobny do colour adapt mf tylko tańszy o 1/2 poprostu pomyłka, ale na spacer z dzieckiem będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0905
mam tłustą cere z tendencjami do trądziku i innych syfów powiedzcie mi jaki fluid jest najlepszy? statnio mialam z rimella ale nie moge dobrac sobie odpowiedniego koloru i jestem pomaranczowa na twarzy pozatym wyglądalo to tak jakbym miala maske na twarzy:P z góry dzieki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika0905
aha i bylabym wdzieczna gdybyscie podaly mi jeszcze cene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinna
No, dalej, piszcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×