Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tykawica

galeria krakowska

Polecane posty

Gość Cui
Działa działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan zakupów
www.galeria-krakowska.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaB
Jakie będą sklepiki z odzieżą dziecięcą ? Czy będzie GAP ? Kto wie ? Proszę o odp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocuję
z dziecięcą: 5-10-15 smyk crocco cośtam bartek z butami tyle pamiętam wszystko obok siebie, na poziomie -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiek=
otwarcie jest 28.09.06 chyba o 8 rano,a galeria znajduje sie doslownie przy dworcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narodowiec
Wszystkie te galerie to budują wyzyskiwacze i żydostwo dla bogatej masonerii, żydowstwa i wyzyskiwaczy społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek310
Witam niestety ale jest to najgorszy 'hipermarket' w krakowie, parking płatny, brak miejsc dla wozków na zakupy, płacąc za parking w automacie nie wkładaj banknotów bo nie wyda reszty Toalety płatne 0,50zł ale strasznie brudne, gdy zwróciłem uwagę pani która kasuje pieniążki to powiedziała że niedawno sprzątała . Moim skromnym zdaniem plaza lub galeria kazimierz mają dużo lepsze warunki takjak i inne hipermarkety przede wszystkim bezpłatne parkingi i toalety oraz bezproblemowy dojazd w przeciwieństwie do galerii krakowskiej. Podsumowując ,jadąc do galeri krakowskiej zabieraj ze sobą stoper abyś wyrobił się w 1 bezpłatnej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zbyszka
nie musisz zostawiac samochodu na platnym parkingu, sa miejsca na plycie na zewnatrz i tam jest bezplatnie. Ja nie mialam problemow z automatem, wydal mi z banknotu bez przykrych niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak byliście już
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watermelon
ludzie..co wy problemow szukacie? oh oh parking platny, tolaeta platna..a moze np. dlatego ze gk jest przy dworcu i jakby kibel byl darmowy to kazdy zul by tam wchodzil? wreszcie zrobili w tej polsce cos na miare europejska conajmniej i juz jakies problemy...mi osobiscie baaaardzo sie tam podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HESPERYT
A czy to prawda, że galerię tuylko otworzyli z pompą, a potem znów zamknęli, bo nie wszystko jest skończone i dopiero za jakiś czas tak naprawdę zacznie to funkcjonować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartch
Nie polecam tej galerii :( Klimatyzacja albo nie działa albo działa bardzo słabo można sie ugotować. Polecam natiomiast galerie kazimierz lub plaze. jest o wile taniej i mnie j ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez nie polecam-duzy tlok i te pseudo kafeiki ze stolikami na srodku przejscia(zawsze mnie zastanawia jak mozna isc np. na randke do knajpy na srodku marketu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest na randke tylko na odpoczynek lub przerwe w czasie zakupow:) klimatyzacja faktycznie kiepska bo strasznie goraco.... co do toalet to przeczytajcie dokladnie tabliczke \"... opłata jest dobrowolna .... sugerowana oplata to 0,50 gr\"- wiec nie chcesz to nie plac- choc 0,50 gr to faktycznie jeszcze przystepna sugerowana cena:) i zapewne jest to wlasnie dlatego zeby \"obcy\" z dworca nie przychodzili tylko na siusiu:) a szczerze to troche mało tych toalet i troche \"korki\" sa:) ogolnie przyjemnie ale tak szczerze jak bym wiedziala po co ide (tzn do jakiego konkretnego sklepu) to napewno nie tam bo zanim bym przeszla cale to centrum to juz godzina w plecy:) wole plaze.... mieszkam niedaleko niej i znam juz ja na pamiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyl2008
będzie otwarty tam sklep z zabawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan Drzewiec
Bedac w Galerii na Pawiej w Krakowie w dn 3 wrzesnia 2017 r na schodah ruchomych jakas wariatka krzyczy "bic s********a". Niestety jestesmy skazani na zachowania nienormalnych klientow, ktorzy chyba wyszli z czubolandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×