Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raina2

Tusz do rzęs Lancome ! ! ! !

Polecane posty

Gość raina2

Mam do odsprzedania kilka świetnych, nowych tuszy do rzęs Lancome Hypnose (czarny) przywiezionych przez rodzinke z Canady. Cena za jaką je oferuję to 28 zł (plus ewentualny koszt przesyłki). Jeśli któraś z Was byłaby chętna to piszcie na maila raina2@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oszusci
co za pierdolnieci naciągacze i oszusci!!! kurwa czy wy tylko potraficie oszukiwac w tej polsce???? zapomnialas dodac ze lancome to opakowanie a w srodku jakies badziewie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oszusci
hehehe 28 zl lancome nie no zaraz padne a moze to raczej jakis lancAme co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raina2
badziewie? to, że Tobie nie odpowiada nie znaczy, że badziewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleble bleble bleble bleble
no właśnie ty oszustko i podszywaczko jedna!!! Nikt sięnie nabierze na twoje kanty! Ha ha ha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oszusci
sluchaj no ty oszustko!!!orginalny tusz nie moze tyle kosztowac wiec daruj sobie to naciąganie naiwnych kobiet na forum ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oszusci
raina taki masz swoj rodzinny interes?? skupujesz od ludzi opakowania po tuszach i całą rodzinką nabijacie opakowania tuszem własnej roboty??hehehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oszusci
Musicie doracowac ta swoja recepture tuszu zeby wyszedl wam Lancome heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raina2
Taaaa..... Jesli tusz kosztuje 90 zł to tylko narzekacie, że drogi itd. a jak kosztuje 35 zł to odrazu oszust a przecież nie macie wogóle pojęcia co to za tusze więc nie możecie mówic, że badziew.... A tak wogóle to chyba macie strasznie niskie mniemanie o sobie i bardzo wam się nudzi skoro piszecie takie głupoty a jedyna frajda dla was jest besztanie ludzi....nie jesteście zainteresowani to siedźcie cicho i tyle a nie pieprzycie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oszusci
raina ja wiem co mowie bo dalam sie raz nabrac na ten tusz Lancome po okazyjnej cenie wiec nie pieprz mi tutaj ze to jest oryginal bo sama dobrze wiesz ze oszukujesz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raina2
czy u mnie go kupiłas ????????????? NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec przestań się przypieprzac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oszusci
Niestety w Polsce jest mnostwo takich oszustow jak ty.U nas kupienie cos po bardzo okazyjnej cenie oznacza podróbke lub towar przeterminowany.Gratul;uje pomysłu na zarobek oszustko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oszusci
raina sama dobrze wiesz ze roginal po takiej cenie to jest poprostu niemożliwe.....:/ale rozumiem musisz przeciez wciskac kit zeby zarobic na zycie no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwkae53
kanada czy polska czy hiszpania tusz lancome nie moze kosztowac 30 zl! to za ile byl kupiony?? za 15 zl ze na tym zarobisz? w zandym kraju tusze lan nie sa takie tanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za oszusci
dokladnie tak malwkae!!! ale niestey wiele osob sie daje na to nabrac bylam jedna z nich niestety i teraz juz wiem ze to jest najzwyklejsze oszustwo!!!! takich powinni scigać!!skurwiele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×