Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość - malineczka -

PENIS 24 CM DŁUGOŚCI - NORMA?

Polecane posty

Gość gość
malineczko - odpadala pozycja na jezdzca, bo jak opadalam na niego to bardzo mnie bolalo sklepienie pochwy, i tzw ;nogi na pagony\', bo mnie bolalo bardzo. Pozycja na pieska jest dobra, ale jak partner kontroluje swoje ruchy i nie zagalopuje i nie pchnie za mocno:) Najczesciej wybieralismy pozycje klasyczna i na lyzeczke (boczna).Tez jestem dosc drobnej budowy i przyznam Ci ze przez 2 lata wpolzycia nie przyzwyczailam sie do tego duzego rozmiaru, chodz pozniej bylo juz o wiele lepiej niz na poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dużo
Malineczka ja nie mówie tego bezpośrednio do ciebie tylko do ogółu. Nie sądzisz ze to jednak troche dziwne ze wszystkie laski wiedza ile mieli cm ich kolejni partnerzy nawet jeśli miały z nimi do czynienia jeden raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie - jaki jest patent na minimalizowanie dyskomfortu w takim przypadku? kawa z mlekiem - dzięki za konkretną odpowiedź. Długa gra wstępna to wogóle warunek czegokolwiek... Ale nie zawsze wystarcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najbardziej lubie jak mój mąż po ostrym rżnięciu w kake, wkłada mi w odbyt termos z biedronki. Ponieważ mam problem ze snem.Nie ma termosu w dupie nie ma snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeździec - tylko wtedy działa, jeżeli nie siadam całkowicie, tylko kontroluję \"zawieszenie\" - ale to męczarnie potworna dla ud i rzadko kiedy działa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze sprobujcie takich silikonowych nakladek na penisa...podobno stymuluja dluzzsze utrzymanie wzwodu, jednoczesnie opozniaja wytrysk, stymuluja lechtaczke no i troche skracaja penisa....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dużo
tracisz równowagę przy piesku?? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesamowite, jak małolaty brandzlujące się przed ekranem bywają zdeterminowane. \"małineczka\" - wypad, zadania odrabiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dużo Niestety tak. Nie, żeby się przewracać, ale zbyt dużo wysiłku wkładam w to, żeby nie poddać się jako \'naciskom\" i w rezultacie nie mogę się skupić. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pozdro masz na myśli takie \"pierścionki\"? Wiesz, że to faktycznie jest myśl! Nie wpadłam na to, bo nie mamy problemu ze zbyt wczesnym wytryskiem. Kurde, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dużo
to chyba wypadasz raczej z rytmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dużo
a za jakim przepada? Swoja droga to przy duzym penisie może byc fajny jeżdziec ale musisz leżeć na facecie i "podrzucać tyłkiem " ;) wtedy wchodzi gdzies do 2/3 długości a jest bardzo miło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dużo
nie nie brzuch do brzucha tyle że oboje lezycie na sobie a nie ty na nim siedzisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, malineczko...wracajac do nakladek mam na mysli takie obrecze wlasnie. Mozesz kupic w sex shopie albo na allegro, kosztuja okolo 20 -30 zl, a tego pisiora skroca tak ze 3 cm i nie pozwola mu wlazic do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mańka blondyneczka
to jest dopiero penis! zazdroszcze Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penis w zwisie
Ależ oczywiście że norma.To tylko 23 cm.Wszystkie kobiety są niezadowolone gdy są mniejsze niż 20 cm. A teraz panowie pomyślcie sobie ze ktoś wam wsadza w dupę 23 cm.Bolesne prawda?Kobiety to lubią.Masochistki.DUŻE jest lepsze i takie pożądane.Ponieważ jak wynika z postów jednak mało jest dużych penisów to na całe szczęście jakiś geniusz kiedyś wymyślił trzonki do łopat.Sądzę że grubość odpowiednia i można dociąć na wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normanorma
Malineczko masz ciężkie życie z takim marnym fiutkiem, który szuka dowartościowania na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakieeeeeeeeeeeeeeeeee
sciema z tym 24 cm, moj chlopak ma 17 i jest ok . 24 cielawa jestem , chyba misrzony nie stej strony co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrrraaaa+-/f
To od jaj ile on ma 30...........to straszna rzecz mieć takiego jak z takim czymś na basen albo siłkę pójść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przypominam dla ścisłości
penisa mierzy się od strony brzucha a nie od krocza. Jesteś pewna że dobrze zmierzyliście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hexik
Mój ma 21 cm a mam 13 lat.Myśle że 20+cm to nie jest Norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś chyba z tymi cm , niebardzo wierzę. W wojsku na kompanii tylko jeden miał dwa chwyty i łeb odkryty, a większość chwyt i połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśny
To zdecydowanie ponad normę jest. Największy członek o jakim wspomina literatura, miał w wzwodzie ok. 35,56 cm. Zaś udokumentowany medycznie miał ok. 34,29 cm długości i ok. 15,875 cm obwodu. Ale to było kalectwo bo powyżej pewniej wielkości potrzeba tak dużo krwi że wzwód= zawroty w głowie I tak jak piszesz sex to dla was nie sponton tylko ciągłe kontrolowanie żeby nie bolało..... To ja wolę swojego, mały ale wariat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och ty jego waciaty
To on do tych standardowych 24 moze jeszcze pare nowych standardowych cm dolozyc. Kurde jak on to reguluje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×