Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RALF LOPEZ MUNOZ

Kasowanie ciąg dalszy

Polecane posty

Kochana moderatorko/moderatorze. Zaiste masz zabawę w sam raz na swoim poziomie, nie najwyższym jak widać. W sumie szkoda czasu na szarpaniną, tyko trochę żal kiedy się widzi jak najmniejsza drobika władzy wpływa na ludzkie zachowania. Trochę mi cię żal,nawet bardziej od tego skasowanego topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasacji
ten topik zapewne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RALF Tutaj przyjęto zasadę - i słusznie - że wszelkie tpiki głupie, chamskie, niesmaczne i wulgarne się usuwa. I ja osobiście się z tym zgadzam. Pewien poziom dobrego smaku i kultury jak najbardziej powinien tu być zachowany. P.S. Skoro nie ma sensu się \"szarpać\" po kij zakładałeś/aś ten topik? nota bene traktujący moderatorów jak bezmózgowców? Sam/a sobie przeczysz....w tej kwestii. Jeśli chcesz się chcwalić swoim wątpliwym poczuciem humoru - to proponuję założyć blog, gdzie zgromadzisz ludzi Tobie podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyzwania? raczej szerzenie zerowego poziomu tego forum. Skoro autor tak się irytuje kwestią kasowania jego durnych i niesmacznych topików, to powinien założyć swój blog, gdzie nikt mu nie będzie ingerował w jego filozofię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj przyjęto zasadę - i słusznie - że wszelkie tpiki głupie, chamskie, niesmaczne i wulgarne się usuwa. I ja osobiście się z tym zgadzam.Ja też się zgadzam, ale to nie Twoja rola ani nawet modery oceniać co jest takie jak raczyłaś/eś napisać. Tym bardziej, że wystarczy spojrzeć na listę topików dostępnych żeby nabrać BARDZO poważnych wątpliwośczy czy właśnie topiki mądre, kulturalne i smaczne pozostały nieskasowane. Ten topik założyłem tylko po to aby kulturalnie właśnie i ze smakiem dać wyraz mojej opinii co sądze o takim poziomie moderowania forum. I nie ma tu żadnej sprzeczności, bo ja wcale się nie szarpię. Co do mojego poziomu, humoru i ogólnego to cóż nie martwi mnie zbytnio, że do Ciebie nie trafia. Skoro uważasz moje topiki za durne i niesmaczne to ja Ci życzę powodzenia w odwiedzaniu wciąż dostępnych topików kobiecych o zaletach długich 25 cm fallusów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×