Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość czasem mi się wydaje

Czy dla facetów krew miesiączkowa jest obrzydliwa

Polecane posty

Gość llllllllllllllllllllllll
do YOGI-misia-jakich skrzepow :) jest taka ciekawostka ze krew menstruacyjna nie krzepnie tak jak zwykła z zyly..... tylko eentualnie wysycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówniarzyk
dobry koń i po błocie pójdzie, krewka z cipki nie jest moze obrzydliwa, ale jesli to poczatek miesiaczki i nie jest obfita, myjesz knage ...i gdziekolwiek jesczze sie ujebałes i po sprawie. chciałbym aby laski miały taka chcice przed i po a nie w trakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówniarzyk
penisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wyjasnienie te słówko nie znajdowało się do tej pory w mym repertuarze :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gówniarzyk
jam stary żeglarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera,to Moja Stara się nie zna ! Ona chyba nie jest kobietą ! Po 12 latach czegoś takiego się dowiaduję ! 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzepy sa
nazywa sie tak wielkie kawały endometrium wypływajace wraz z krwia miesieczna. Nie kazda laska ma chcice w trakcie, ja bym sie nie dała dotknac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na te skrzeoy mowie truskawki, hehehe, najlepsze sa tak kolo 3 dnia, jak sie kapie to pozniej pluwaja w wannie, najwieksze przyjmuja rozmiar nawet do 10 cm:):) Super, nic tylko zlizywac:) a raczej zjadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zboki
ale zboki ze skrzywionymi psychami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie krew miesiączkowa nie jest obrzydliwa. Mówienie że podczas miesiączki, kobieta jest nieczysta, to możecie te frazesy sobie między bajki włożyć. Dziwię się facetom, którzy w trakcie menstruacji się brzydzą, a po niej kochają się, tak, jakby nic się nie stało. Czysta paranoja! Dla mnie osobiście seks oralny w trakcie menstruacji, to żadne obrzydzenie, a wręcz urozmaicenie życia seksualnego. Nie ma tu czego się brzydzić. Za mało macie doświadczenia w sprawach seksu. Chyba trzeba Was troszkę oświecić - kulturo starożytna. Pozdrawiam Pissing_On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz ...Pissing ...ale ja w czsie okresu nie dalabym w sobie zanurzyc jezyka ...dla mnie to zbyt odrazajace i nie ma to nic wspolnego z dojrzaloscia w seksie ...ja sie uwazam za dojrzala ale pewnych rzeczy nie zrobilabym ...poprostu nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A my raz sie kochalismy podczas okresu kiedy mialam i bylo bardzo milo. M mowi ze jest marynarzem i plywa po czerwonym morzu:) mowi ze latwiej wtedy mu wejsc, jest swietny poslizg. tlyko troszke brudno po. Mi nie przeszkadza, jemu tez nie:) napewno to powtorzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard lwie serduszko
To obrzydliwe, nie wyobrażam sobie tego. Nie ma nic bardziej gorszącego, a może jeszcze robią wam wasi partnerzy minetke podczas okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Do; Ryszard lwie serduszko Cykl menstruacyjny występuje co 28 dni. Co do Twojego pytania, to odpowiem Ci że partnerzy robią minetkę podczas okresu. Oczywiście nie wszyscy, ale z pewnością jest pewna grupa facetów, którym to nie przeszkadza. Oj... Na lekarza to Ty się bracie nie nadajesz, a jak byś miał już komuś pomóc w wypadku, gdzie widziałbyś dużo rozlanej krwi, to byś po prostu zemdlał. Podczas okresu u ludzi, jest prawie niemożliwością, aby kobieta zaszła w ciążę, w przeciwieństwie do świata zwierząt, w którym tylko okresie (podczas ruji, cieczki) - samica może zajść w ciążę. W pozostałym okresie jest niepłodna. Tak że okres, nie jest przeszkodą do odbywania stosunków płciowych i faktycznie jest wtedy lepszy poślizg - jak to mówią. Pozdrawiam Pissing_On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mojego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak pięknie
A mój facet to lubi mnie ssać podczas okresu tam na dole. Mówi mi że chciałby siedzieć tam 24 godziny na dobę. Oni to naprawdę lubią. A jeśli lubię, to czemu my miałybyśmy im tego nie dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wygląda tak
Ja za Chiny nie dałabym mojemu facetowi bzykać się w trakcie okrezu, bo wtedy jestem antyseksualna. Nie mam w ogóle ochoty na seks. Boli mnie brzuch, bolą piersi i ogólnie cała jestem obolała... Nie daję się wtedy nawet dotknąć, bo wszystko sprawia mi ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lizalem
tylko lechtaczke tylko ze tamp byl tam gdzie nalezalo czyli zero wampiryzmu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Do ; misia123456 Tak, widziałem ten film. Jest bardzo kontrowersyjny. Czasami kobietę trzeba umieć zrozumieć, choć nie każdy mężczyzna potrafi tę sztukę posiąść. Jest tu naprawdę daleko idące uczucie, lub też swego rodzaju przywiązanie i odpowiadające cechy charakteru. Facet który niemalże mści się na kobiecie, jest dla niej katem, upokarza ją... Jest jak wyzwanie, czy też obiektem pożądania. Zauważ że on chciał aby jej narzeczony zabrał ją z jego domu. Ona niestety nie zgodziła się. Wolała cierpieć, czuć się upokorzoną i była posłuszną tylko jemu. Tego brakowało w jej życiu. Na końcu czuła się szczęśliwą, będąc żoną takiego właśnie faceta. No cóż... Niezbadane są ścieżki takiej psychiki. Jeśli ktoś chce, może wziąć udział w dyskusji na ten temat, ale to już troszeczkę będzie odbiegało od tematu. Pozdrawiam wszystkich Pissing_On

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie jest obrzydliwa, ale jakieś minimum higieny musi być co nie? Kochamy się, ale nie ma mowy o żadnej minetce!! poza tym nic tak wspaniale nie pomaga na skurcze podczas okresu jak dobry sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
fuuu ,albo ciota albo sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kiedyś mnie to nie ruszało, teraz jakoś tak... trochę nietrgo:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś pozdro walnie to się odechciewa truskawek jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochamy się
w TE dni :P Lubimy to oboje, bo tylko w trakcie miesiączki on może skończyć w środku (poza okresem stosunek przerywany, z pełną świadomością ryzyka ciąży oczywiście :) ). Stosunek do krwi raczej neutralny, nie brzydzi mojego kochanego, ale też na pewno nie jest to jakiś fetysz, nigdy w życiu. Seks oralny oczywiście nie wchodzi w rachubę (nigdy bym nie pozwoliła, nawet gdyby chciał, a bynajmniej się nie pali :D ). Chociaż zdarzyło się, że mnie pieścił oralnie pod sam koniec okresu, ale to naprawdę wtedy jak tej miesiączki już właściwie nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj facet...
... nawet nie chce mnie tam dotknąć gdy ja mam okres. A zawsze mam tampona, wiec nawet by nie tknal mojej krwi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×