Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koralik***

Kosmetyki dla niemowląt OILATUM

Polecane posty

Gość gość
Od urodzenia używam oillatum plyn i szampon. Nigdy nie miala corka problemów ze skora. Jestem bardzo zadowolona. A kremu używam musieli i jestem równie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam najlepiej sprawdzaja sie emolienty Latopic, cora ma skore sklonna do alergii, a te zupelnie jej nie podrazniaja, maja bardzo naturalny sklad, mozna sobie o nim poczytac: http://www.latopic.pl/Latopic/Skladniki-aktywne, cena tez bardzo dobra w porownaniu z innymi dostepnymi na rynku emolientami, stosujemy juz cala serie, a wiec zel do mycia ciala i wlosow, emulsje do kapieli, krem do twarzy oraz emulsje do ciala, dzieki temu uzyskujemy super efekty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBetisia
Przetestowałam wszystko oilan , oilatum bo moja córka ma AZS i powiem jedno nie warte swojej ceny a jak przyjrzałam się bliżej składowi to szybko zrezygnowałam, skład parafinum a buteleczkę parafiny można kupić w aptece za 2zł. W czasie zaostrzenia objawów kupuję masło karite , olejek arganowy i mydło z olejkiem laurowym . Działają rewelacyjnie ale zaznaczam że kupuję bez konserwantów i różnego dziadostwa ,naturalne . Drogie, ale po tym co wydałam na emolienty , które są mniej wydajne i pełne chemii to bilans jest na plus , bo wszystkie te kosmetyki są bardzo wydajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od urodzenia stosuje emulsje do kąpieli i krem z latopic, oba te produkty są w przystępnej cenie. Świetnie pielęgnują skórę, nawilżają, regenerują, nie brudzą ubrań i nie pozostawiają tłustego nalotu na skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika03091982
polecam emulsję do kąpieli allerco skutecznie i łagodnie oczyszcza skóre nawilża i natłuszcza skórę, działa ochronnie u nas się to sprawdziło i co najważniejsze nie wysusza skóry #Allerco #DbaODelikatnaSkore #Od1dniaZycia #AllercoEmolienty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie Babycap to był strzał w dziesiątkę, bardzo wydajny i skuteczny. I też zamawiałam na stronie internetowej, po niecałych 48 godzinach miałam przesyłkę u siebie, bodajże można to też dostać w Rossmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzpilkaSzpulka
U mojej córci również sprawdził się Eloderm jest bardzo skuteczny, Oliatum jest dla mnie za drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlusiaMusia
Dla mojego synka tez najlepszy jest Eloderm super nawilża i niepodrażania jego wrażliwej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanabella
To prawda Eloderm jest doskonały dla najmłodszych, emulsja świetnie nawilża i regeneruje naskórek maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez te natretna reklamę, niby przypadkowa ani ja, ani znajomi nie kupimy tego nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liljanka
myśmy dostali krem na złą pogodę Bebble i jest bardzo fajny, skuteczny, chroni naprawdę dobrze. wcześniej używałam kremu z Biedronki i teraz widzę różnicę na skórze dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas najlepiej sprawdziło się emolium i bubble&co od czasu do czasu. Kupowałam je na https://ebiton24.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piec

Ja tam mam emulsję do kąpieli szpilki. Mój synek ma po niej taki aksamitne ciałko, że nawet nie płacze podczas ubierania. Zniknęło nawet zaczerwienienie, które miał na nodze.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Ja próbowałam kilku kosmetykow różnych firm i do tej pory najlepiej sprawdził nam się atoperal, moja córka ma atopie i naprawdę muszę uważać z kosmetykami, żeby nie podrażnić jej wrazaliwej skory, a atoperal dość, ze ładnie nawilża, to jeszcze koi i niweluje wszelkie zaczerwienia i podrażnienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×