Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielbiciel dużych

tylko duże biusty dają rozkosz

Polecane posty

Gość Wielbiciel dużych

Niestety tak mało dziewczyn w Polsce ma małe biusty , można by wręcz rzec , że są na wyginięciu. Tylko z kobieta z pokaźnym biustem można się zabawiać na "hiszpana" , tylko duże biusty sa takie mięciutkie , milutkie. Przykre jest to , że przez wasze małe biusty tak dużo tracimy. Z hiszpana nici niestety. Kobieta z dużym biustem to skarb szkoda , że tak mało ich w Polsce . tak się tylko wyżalić chciałem. pa miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel dużych
to u góry, to troszkę bez sensu napisałem :( najpierw, że mało z małym biustem, potem że mało z duzym biustem :( boże jaki ja tępy jestem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejiwew
no fakt małe cycuszki i hiszpan to nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel dużych
pomyliłem się miało być duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, wnosząc po tytule topiku, że dodatek kobiety do biustu (oczywiście dużego) nie jest Ci potrzebny? Proponuję zakup odpowiednich baloników, takich z wentylkiem i nadmuchanie ich do preferowanego przez Ciebie rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępak
z Ciebie taki, ze hej!!! a pusty - tak, ze szkoda gadac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel dużych
eh witam was po prostu na hiszpana jest tak wspaniale a przez to , że 99% dziewczyn ma małe biusty tak dużo przez nie tracimy nigdy nie będą w stanie dziewczyny z małym biustem dać nam tyle rozkoszy co posiadaczki pokaźnych piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam inna opinie
w Polsce koles to wlasnie jest duzo kobiet z ladnymi duzymi piersiami, kobieca uroda i odpowiednimi ksztaltami! tymczasem na "zachodzie" bo pewnie do tego sie czepiasz sa raczej tluste swinie! pomijam urode tamtejszych Pan! jesli juz chcesz sie mierzyc z kims na naszym poziomie to pogadajmy o urodzie ukrainek i rosjanek! tez cos na ten temat wiem. moge powiedziec tak: ukrainki sa z ciala rownie interesujace jak Polki, ale Polki przewaznie sa ladniejsze z urody. Rosjanki mi nie odpowiadaja z urody, ale z ciala sa boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel dużych
kolesia to sobie pod monopolem poszukaj . Nie wiem czy byłeś w krajach skandynawskich , Danii , Holandii , tam dopiero są ładne dziewczyny i napewno procentowo więcej kobiet ma tam większy biust niż w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciel dużych
Czasem, aby popisać się wzwodem wśród współpasażerów, wypycham sobie w rozporek starą skarpetą i chodzę wtedy dumny jak paw ocierając się o spocone starsze kobiety.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wracajac do tych rosjanek moj facet mowi ze mam wlasnie urode rosjanki co prawda nigdy nie slyszalam takiej opinii na swoj temat i sie zastanawiam czy to byl komplement z jego strony czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli urodę ładnej Rosjanki to komplement. A jeśli miał na myśli relikt minionej epoki ze złotym zębem... To ja bym z nim poważnie porozmawiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morgaine hehehehe ale mnie rozsmieszylas z tym zebem :):):) Nie no mam nadzieje ze nie skojarzylo mu sie z jakas pania z rynku lub czyms podobnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KloeMorelka
A co ty myslisz ze dziewczyny nie chcialyby miec duzych biustow pewnie ze by chcialay, ale co kurde NIBY MAJA ZROBIC??? wy nie macie wplywu na wielkosc fiuta a my na biust!!!! oskarzasz dziewczyny jakby to ich byla wina... CO za palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell dużych
rosjanki chyba też raczej z reguły mają małe biusty więc też nic ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka:) a co, sama mam mikrobi wiec sobie poczytam o tych duzych:p a tak na powaznie to nudzi mi sie w lozku (jesem chora) i od czasu do czasu wpadam na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell Dużych
hehe jak zwykle tłumacz sobie to w ten sposób , że ci którzy lubią duże biusty mają małe przyrodzenia myślenie 16 latki a swoją droga bravo i popcorn czytasz? Ciągle tylko małe i jeszcze mniejsze przez te wasze małe biusty z hiszpana nici więc nigd nie będziecie tak dobre w łózku jak posiadaczki dużych biustów i to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell dużych
Mam małego fistaszka,:októrego chcą strugac tylko wiewiorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, ten sterotyp już coraz mniej aktualny. A mnie sie rosyjski typ urody podoba. U kobiet, bo facetów wolę z innej bajki. A co do urody kobiet jako takiej, Skandynawom podobają się ciepłe Słowianki i ogniste Włoszki, Włosi szaleją za blondynkami itp. itd. A Polki doceniają Polacy dopiero po powrocie z zagranicy, zwłaszcza jesli nie ograniczyli się do pobytu w wielkich metropoliach, gdzie rasy i narodowości są wymieszane i stopione jak metale w tyglu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam inna opinie
wybacz szanowny Panie kolego (koles Cie jakos strasznie zbulwersowal), ale gadasz glupoty! Z krajow skandynawskich bylem tylko w Danii, ale dawno temu, wiec to nie miarodajne. Na potrzeby tej rozmowy bede sie jednak posilkowal opowiesciami mojego kolegi ktory spedzil w Danii a konkretnie w Kopenhadze ponad rok! Jedyne co Dunki wyroznia z reszty zachodniej europy to to, ze faktycznie sa blondynkami na skale masowa! Ani duzych piersi na duza skale nie widzial, ani specjalnej urody! Co wiecej raczej widzial tluste dupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się na temat Skandynawek nie będę jako kobieta wypowiadała, tylko zacytuję mojego kolegę, który po roku spędzonym w Finlandii na widok zupełnie przeciętnych dziewczyn na ulicy wrzeszczał w uniesieniu \"O Boże, o Jezu, jakie w Polsce są piekne kobiety, o Matko, ani jednego potwora na ulicy...\" Co dziwne nawet na mnie patrzył z zainteresowaniem, a przedtem mu się to nie zdarzało... Hm...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell Dużych
co do tego , że Polacy doceniają Polki po powrocie to nie wiem 7 lat mieszkałem poza polską i był to najlepszy okres mojego życia pod względem podbojów erotycznych , kobiety wyzwolone , bez kompleksów , bardziej odważne w łózku , azjatki , murzynki a nie tylko białe ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfrrre
to po ....uj siedzisz w tym kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×