Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wielbiciel dużych

tylko duże biusty dają rozkosz

Polecane posty

Gość gość
ło matko, o 1.30 w nocy na tym forum ludzie albo sie kloca albo gadaja do siebie wyobrazajac sobie ze ktos jeszce jest na tym forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trafik dżem
nikogo jak nikogo, jest za to nikt, czyli pozdro600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale mi dowaliles (as), az zgielam sie w pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trafik dżem
pozdro, ja to portafie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell
prawie same płaskie dziewczyny sa w Pl a nawet jak się wydaje , że już w końcu trafiliśmy na skarb okazuje się że push-upy robią swoje kogo wy oszukujecie. Eh tak trudno znaleźć prawdziwą kobietę same jakieś takie wybrakowane z małym biustem , gdzie są prawdziwe kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell
co tak agresywnie kompleksy masz ? z przodu plecy z tyłu plecy Pan bóg stworzył tak dla checy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell
Uwielbiam kaczy stolec z odtłuszczonym majonezem, rozsmarowany na chrupkim niskokalorycznym pieczywie i teraz mam porblemy z cerą.Popadam w skrajności pale cygare z fidelem ,wydłubuje rodzynki z koziej dupy ,stosuje jako niskokaloryczny dodatek do drugiego dania jako przyprawa do mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell
Czy to moja wina,ze mam 12-cm fredzla i musze jakos rozładowac swoj gniew i złosc z powodu kompleksów? Dlatego zkładam te idiotyczne topiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell
Corocznie, po przejściu pierwszej wiosennej burzy, owijam swe stopy w onuce, których używał mój pradziadek podczas walk o Wilno w 1919 roku i wychodzę z domu aby w pobliskiej drogerii nabyć opakowanie "Kreta" do udrożniania rur. Specyfik ten wciągam nosem i znacznie odświeżona umysłowo udaję się na pobliski plac zabaw, gdzie wdrapuję się na górną belkę huśtawki i deklamuję z pamięci deklarację programową Samoobrony, przy czym mój zwieracz odbytu kurczy się rytmicznie z zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell
zaiście zajebiście smieszne załosna podrywaczko z kompleksami jesz kupę i wciągasz mocz nosem do tego jesteś płaska i masz pryszcze i nikt cie nawet kijem przez szmate nie chcę tknąc. czas umierać deseczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbiciell
lubie duze biusty kojarzą mi sie z ciocą Helą która ujechała mnie cycuchami gdy miałem 16 lat :classic_cool: Do dziś pamiętam woń z jej nie umytych pach i pot spływajacy po obfitym biuście który z zapałem zlizywałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtx pb
prawdziwy kafeterianin zawsze ma podszywacza, więc Wielbicielu prawdziwy, nie przejmuj się. duże biusty są w polsce, wyjedź z miasta i rozejrzyj się po wioskach, tam zdrowe dziewczyny mają zdrowe ciała i biusty jak się patrzy :) do nas anoreksja rzadziej zagląda, bo zdrowe odżywianie to nie tylko zdrowe ciało ale i zdrowy umysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toprawda
to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze bylem i pozostane
zwolennikiem zdrowych wiejskich dziewczat bo one maja fajne biusty a i tyleczki tez niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
taki biust jest fajby chociaż troche mały. http://gwiazdy.wp.pl/gid,8248537,kat,24217,galeriazdjecie.html?G%5Bpage%5D=10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety mam maly biust
rozumiem cie wielbicielu... mam tylko jedno pytanie: po co wrociles do pl? zeby narzekac? ja na twoim miejscu wyprowadzilabym sie do kraju gdzie wiekszasc kobiet ma duze piersi i bylabym poprostu szeczsliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety mam maly biust
prosze cie. blagam... nie marnuj sobie zycia!!! wyjedz z tego kraju. stres, a byc moze nawet depresja, brak swietelka w tunelu... wyjedz czlowieku, zanim bedzie zapozno! z psychika nie ma zartow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
o boże duży biust to nie wszystko to , że większośc Polek jest płaskich nie spowoduje , że opuszczę kraj , który kocham ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
wiadomo , że liczy się miłość, wnętrze itp , ale patrząc na kobiety zwracam uwage na ich biust i duży mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz jakieś kompleksy
wielbicielu? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
nie , no może trochę mi się nogi pocą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielll
ale to chyba normalne , że się stopy pocą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlm.lll
duze jedrne balony a nie jakieś podróbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże i jędrne
?????????? hahahahhahahhahhaha :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the beściak
są the best, fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycor freak
do wielbiciela: jak tak ci cycata zonka 2 dzieci urodzi, to ciekawe jak ci sie beda podobac takie dwie rury zwisajace do kolan....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kobieta ma małe piersi
to można impotencji się nabawić, bardzo nie zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona2
Hmm na portalu w Anglii zadano pytanie : tyłek czy piersi są ważniejsze? wygrał tyłeczek :) Biust po 1 szym dziecku może się dopiero rozwinąć u niektórych kobiet,więc deseczki mogąsię rozbujać póżniej, natomiast jeśli facet wszystko stawia na biust a nie na inne atuty jak oczy , wysportowaa sylwetka , gracja czy gesty itp które działają na inteligentnych mężczyzn a nie zwykłych prostych wzrokowców - to wyższe przyciąganie jest jak magia i w łóżku też się sprawdza. padło coś na temat braku kompleksów i rozwiązłość u zachodnich kobiet: może tam mężczyżni inaczej podchodzą do każdej kobiety nie tak jak autor tej dyskusji wobec czego wierzą w siebie i czują się piękne , wartościowe. Dojrzały myślący M napewno szybko zauważy że sam biust to nie wszysko, chyba że powziął strategię zaliczania"dużych biustów" a nie wązania się / strategia doboru seksualnego/ jak mówi biologia.W myśl tej ostatniej - facet wyb ierze sobie partnerkę kochającą, która zadba o spłodzone potomstwo i zapewni facetowi poczucie spełnienia i oparcie nie tylko w temacie wyra....to chyba trochę mało ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×