Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe82

owoce morza

Polecane posty

W Polomarkecie jest tydzień hiszpańsko-portugalski, a tamtejsza kuchnia pełna jest owoców morza. Widziałam w gazetce, że mają w ofercie mieszankę morską, krewetki koktajlowe, czy krążki z kalmara. Może najlepiej wybierz się tam z chłopakiem i wybierze to, co najbardziej lubi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Antich caffe, maja swietne mule. Ostatnio zamowilam sobie do domu jedzonko, dobry pomysl byl z dowozem do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swietne mule, zajadalam sie jak dziecko. Uwielbiam owoce morza, a Antich swietnie je dopraia i przyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić przede wszystkim Pub Irlandzki na ulicy Miodowej, ponieważ jest tam naprawdę bardzo dobra atmosfera. Wietnamczyk na kuchni daje radę, wszystko jest smaczne, świeże, porcje nawet dla sporego faceta są wystarczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam ten sam problem co i ty ale na szczęście mam pod bokiem www.delikatesyrybnekrewetka.pl. Tam mogę kupić gotowe dania i spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, ja nie przepadam akurat za takimi nadętymi miejscami :P Jak już chcecie polecać to może wymieńmy się adresami fajnych i miłych miejsc na lunch? Takich niedrogich z fajna atmosfera? Ja owoce morza lubie w ęrybę, bo to miłe miejsce dla studenta :P A Wy? Polećcie coś tak szczerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassi78
AJ na przykład bardzo lubię Salto na wilczej w Warszawie. Uwielbiam wręcz owoce morza a tam serwują najlepsze jakie jadłam jak do tej pory. No i ceny też nie odstraszają, także można się wybrać zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w swoim sklepie zaopatruję się w owoce morza u www.krewetkisas.pl/oferta/. Zawsze świeże i wyjątkowej jakości produkty. Dobre ceny i bogata oferta to także niewątpliwe atuty. Dobra współpraca na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×